lacimert
lacimert (üye)
Aydın / Amatör

Ölmüş Olabilir Mi?

Bugün bana birşey malûm oldu gibi.

Vatan hainlerini kahredecek bir ölüm gördüm rüyamda.

Tarih: 2 Ekim 2006, 10:17 - İp: 81.***.**0.48
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

arkadaşlar kendimizi kandırmayalım... o uçakta o şerefsizi izlediğimde ordaki özel harekatçılardan birisinin yerinde olmayı hiç kimse inanın benim kadar istememiştir

şimdilerde yapılmak istenen bebek katili olan bu şerefsizi siyasi platforma taşımak ve siyaset yolunu açmaktan başka bir şey değildir bu kansız hala bizim ödediğimiz vergilerle tedavi olmakta ve yeyip içmektedir ve izlemeye devam edin yeniden yargılanacak ve serbest kalacaktır ' hadi canım dediğinizi duyar gibiyim '

bu şerefsizin ne yazık ki siyasi hayaller ve ab üyeliği yalakalığı uğruna cezası verilemeyecektir

biz hariç bütün ülkeler 50 - 100 yıllık planlar yapar ve uygular bizlerse günü kurtarmanın kıçımızdaki yırtığı kapatmanın derdindeyiz

bu şerefsizin, kansızın, soysuzun ölmesi istenmiyor... arkadaşlar ; yoksa kimler bir gece de yok oldu ilaç içti, intihar etti, ayağı kaydı düştü, yüzüğündeki zehirli ilacı içti falan filan istendeydi 80 tane kılıf hazırlanırdı

ama plan bu değil şimdi apo yu bize teslim eden güçler ölmemesini istiyor bizlerde besliyoruz

bunların tamamı ingiliz oyunudur amerika dahi kukladır

hepiniz bilirsiniz amerikanın CİA israil in MOSSAD ını rusların KGB sini ama inanıyorumki hiç birini zingiliz gizli örgütünün adını bilmiyorsunuz ( STRIKE ve SOE )

lafı fazla uzatmak istemiyorum

o şerefsizi bir gün ( en kısa zamanda ) kimliğine bağlı bir türk öldürecektir buna inanın ve umudunuzu yitirmeyin..

bunu siyasilerden beklemeyin yapamazlar

Tarih: 2 Ekim 2006, 18:58 - İp: 85.***.**5.120
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ya beyler yapmayın adamı öldürüpte kahramanmı yapmak istiyorsunuz. Onu serbest bırakacak iktidar daha doğmadı anasından.

Tarih: 2 Ekim 2006, 22:01 - İp: 81.***.**6.147