dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Olaya Bilimsel Yaklaşalım

ben sadece bilimsel araştırıyorum.kişinin kendisini kaynak göstermesi ne kadar doğru.bu uyanık satıcıların bu işin garantisi benim demeye benzer.kaynağını göstermeli.daha önce her aileye iki anahtar verenleri ununtmadık.

kesinlikle ben aşağılayacı yada kötü birşey yazmadım.kişilerin bilgisinin gelişmesini önlemek demokratik değildir.mesela ak partiyi eleştiriyorum.isyancılara yardım etmediği için.yanlış ata oynuyor.türkiyeyi zarara sokuyor.

fakat umut tacirliğide yapmak doğru değil.kılıçdaroğlu aslında her yoksul aileye 600 değil 1250 tl vereceğim demiş.öncelikle bunun yanlış anlşaldığını belirteyim.kaynak göstermeyip,bunun kaynağı benim adım kemal olmamalı.bu bizimkiler dizisi vardı.eskiden benim adım cemil gibi oldu. seyredenler bilir.

ez az 1250 verecekmiş tıkla

kılıçdaroğlu vaatini tutar.tıkla

insanlar seçimlerin sonrası verdikleri sözleri tutmalı.benim adım kemal adlı forumu açarken kesinlikle olaya bilimsel yaklaşıyordum.bu yapılabilinirmi.

Tarih: 7 Nisan 2011, 22:23 - İp: 85.***.**0.189
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

sen genelde dedikodu bilimi ile yaklaşmaktasın emmi.
sayende ilk kez kurucusu Türk olan bir bilim dalı peydah olacak.

Tarih: 7 Nisan 2011, 22:28 - İp: 85.***.**7.230
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

dedikodu yalana denir.yanlış anlaşılma varsa lütfen açıklayıcı olalım.verilen sözlerin takipçisi olalımbu aslında 1250 tl olan para her yoksul aileye verielebilinirmi..olaya bilimsel yaklaşalım lütfen.demokratik olmalıyız.insanlar düşüncelerini birbirlerini kırmadan paylaşmalı.bu gelişmişlik işaretidir.

Tarih: 7 Nisan 2011, 22:36 - İp: 85.***.**0.189
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi bak öbür topikte dedikodu yazıp itham ediyorsun bilmediğin mevzularda tanımadığın insanları.

kemal olayına karışmam.

binaleyn sen gerçekten her aileye 1.250 lira verecek parti arıyor isen
ya işçi partisi ne gitmen lazım
ya tkp ye

kaynağını çok merak ediyorsan neden kendisine sormuyorsun ?
sor bakalım belki "ikna" olursun
zati bugünlerde ikna olanlar gırla gidiyor akepe cenahında

Tarih: 7 Nisan 2011, 22:39 - İp: 85.***.**7.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hülle topiği olmuş.

Tarih: 7 Nisan 2011, 22:43 - İp: 78.***.**3.7
  • 1