kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Nü Ayıp Mı?

Ayıpsa ne kadar ayıp?

Tarih: 3 Ocak 2008, 14:11 - İp: 212.***.**9.195
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

helal süt derken çiğ sütte helalmidir?

Neyse konumuza dönelim. Bence nü ayıptır. ayıp değilse niye modeller yüzlerini kapatıyor.

Tarih: 3 Ocak 2008, 17:36 - İp: 212.***.**9.195
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sanırım asıl mesele kontrasiye pardon kontrasın gene kaşınmaya başlaması.İyici bir kaşımak lazım onu. Görür o zaman böyle lüzümsuz lüzumsuz konular açmayı.

Tarih: 3 Ocak 2008, 17:37 - İp: 88.***.**0.30
fatos k
fatos k (üye)
Yurtdışı / Amatör

bence yüzlerini kapatmalari utanmalarindan degil, baskasi tarafindan görünüp taninmak istememesi. düsünün babasi, abisi veya annesi karsidir nü ye, ve nü cekmistir, mecbur gizlenecek.
sonra dile düsme durumuda var parmakla gösterilemez, bak su o soyunan kiz degilmi falan gibisinden, eger yüzü görünmezse..
toplumca bu tür seyleri baskalari gibi benimsemis degiliz. onunda etkisi cok.

Tarih: 3 Ocak 2008, 17:42 - İp: 84.***.**5.149
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

SErce parmagida nuye girer mi

Peki nerden baslar nu

Ya bak aksam aksam beni de sapittirdiniz

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:28 - İp: 212.***.**2.149
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ustumde yılbasında aldıgım kırmızı kulodum (slip) ve kolsuz atletim var.
ayaklarım usumesin diye uzun sıyah coraplarımı cıkarmıyorum.
cizgili pijamam hiç olmadı, ben diye baska erkeklerin evine gidip kendinizi heder etmeyin.
-----
vucuduma guvenıyorum.ama babama bile guvenmiyorum.2499 tane cıplak adama hiç guvenmeyebilirim,guvenırsemde kendimden taviz vermek zorunda kalabilirim.oyuzden 2499 bayana guvenmenın daha kolay olacagını ve daha rahat calısacagımı soylemem lazım.
gobegim yok ama ayak basparmagım kocaman.kadrajda ayagın kesilmesi yanlıs olabilir şimdiden uyarayım.
annemle hiç hamama gitmedim bu yastan sonra gitmem, ama 2499 bayanla beraber pek kotu bi yer olacagını sanmıyorum,en fazla gozune hacı sakır sabun kacar,2499 tane bayandan bırı akıl edıp su doker heralde.denemeye deger enazından.sanat için en cıplak olunabilecek mekan hamam bence.
------
atletimi cıkarabilirim ama eger kanat varsa.kanat yoksa atlet..
------
ucrettede anlasabılırsek eger, yarın yola cıkarım,ama botlarım ayagımda olacak,onları cekımden once cıkarmayı dusunuyorum???

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:45 - İp: 88.***.**9.97
yaskut
yaskut (üye)
İstanbul / Amatör

fotoğraf çekmek kadar ayıp...

Tarih: 3 Ocak 2008, 18:50 - İp: 85.***.**2.181
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

ayıp hemde çok

Tarih: 3 Ocak 2008, 19:03 - İp: 85.***.**7.57
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Işığınız manzaranız yok da sıra nüye mi geldi..O kadar bol konu varken bırakın böyle hazırcılığı..

Çıplak bir bayanı nerden ne zaman çekseniz yine güzeldir..
Onun için boş verin uğraşmayın.

Önemli olan zor bulunan güzellikleri bulup ortaya çıkarmaktır..Ohh be rahatladım işte..İçimdekileri söyledim ve rahatladım..

Tarih: 3 Ocak 2008, 22:20 - İp: 212.***.**2.150
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

işte bayanı cekmek kolay oldugundan kontrast erkeklerle calısmayı dusunuyor. zor bulunan guzellikte ben oluyorum sanırım.

Tarih: 3 Ocak 2008, 22:36 - İp: 88.***.**9.97
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

sizlerle çene yarıştırmak aman pardon klavye ayrıştırmka mümkün değil

Tarih: 3 Ocak 2008, 22:46 - İp: 212.***.**2.131