orqun_lp
orqun_lp (üye)
Amasya / Amatör

Nickname Kararsızlığı

fotoğrafçılıkla uraşan bi arkadaşımla beraber kendimize ait bir site açmak istiyoruz arkadşım kendine bi nickname buldu ama bn bulamadım hala
adım orkun aklınıza gelen bi nickname olursa yazarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Tarih: 14 Nisan 2011, 19:27 - İp: 81.***.**6.96
pazarbey.
pazarbey. (üye)
Kütahya / Amatör

getir getir. benden kalırsa sende yirsin emmi. yihoha mukabili
göbekte oldu zati kapadokya balonları gibi.

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:18 - İp: 94.***.**3.225
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi sendeki bu küçük dağları ben yarattım havası göbeğindenmi mütevellit zuhur e tmekte.

ıslah dilekçesi yazmam gerekmekte idi.

esasında böyle küçük şeyler için vakit harcamam atliye kapısındaki arzuhalcilere yazdırırım.

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:27 - İp: 85.***.**4.12
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet keza arzuhalciler bilem senden deha iyi dilekçe yazar. bende mevzuat porgıramı aldıktan sonra çok dayanaklı dilekçeler yazmaktayım keza. bizim emektar osmanbey abide üyapı kullanmayı örendi keza. helal olsun valla. yaş 60.
emmi bu arada kaçak mazot mukabili çok ünlü insan mukabilinde kaçak pazarbey. mız çıkmış emmi. ne kadar ünlüyüm görmektesin keza.

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:30 - İp: 85.***.**6.211
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi senin dilekçelerde burda yazdığın gibi ifade ve anlam bozukluğu içeren imla kılavuzundan bihaber kelime yığını ise hakim o dilekçeyi kesekağıdı yaparaktan senide orman kaynaklarını asılsız yere selüloz tüketiminden tarım orman ve inekçilik bakanlığına şikayet etmesi gerek.

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:41 - İp: 85.***.**4.12
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

mamamafih aynen öyle binanaleyh keza. biraz imlam eyi değildir. keza gelen hakimlerimiz anlayamamakta bizim köyün adamlarının dediğini. keza ben caminin annacındayım deyende hakim annec neresi demekte. bende örnek vererek açıklamaktayım. cümle içinde kullancek olursam. ben annecten kumandalı telezon aldım gibi.

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:43 - İp: 85.***.**6.211
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

http://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/2607389_-hdr-cx-130-schwarz-sony.html#

emiler bu kameradan almak istemekteyim. keza 30 mm den başlayan nadir kameralardan. 30iks zum var ayrıca. 880 tl alamanyada.

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:47 - İp: 85.***.**6.211
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

orkunayp

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:49 - İp: 88.***.**2.55
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 14 Nisan 2011, 23:55 - İp: 85.***.**6.211
okyanus.
okyanus. (üye)

full hd mi emmi

emmi bak hanım illaki hoturaf makinesi istemekte

uygun mahiyetli fiyat kapsamında satacak isen sat
yoksa acenta almak mecburiyetinde kalacam bim den
169 tl gibi sonu 9 la biten bir fiyata nikon var idi
( hakiki nikon )

Tarih: 15 Nisan 2011, 00:06 - İp: 85.***.**4.12
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi mal mahayyer. bildiğin gibi değil çektiklerini beğenmezsen geri ver.
öyle fasan nikon falan alma. sana uygun fiyat yaparız. Yapanda bende bu kamerayı alanda emmi.

Tarih: 15 Nisan 2011, 00:11 - İp: 85.***.**6.211