azacemi
azacemi (üye)
Giresun / Amatör

Net Fotoğraf Ailesiiiiiiiiii

günlerdir içim içimi yiyor bu israil canilerinin Gazzeli müslüman kardeşlerimize yaptıkları acımasız katliama karşı elimden hiçbirşey gelmiyor diye. eminim çoğunuzun içide böyle. gelin netfotoğraf ailesi olarak birşeyler yapalım, yapmaya çalışalım. aramızda para toplayalım demiyorum ama eminimki aramızda fotoğrafları güzel para edecek arkadaşlar var. netfotoğraf ailesi olarak tüm geliri Filistindeki kardeşlerimize kalacak bir sergi açalım. her gönüllü netfotoğraflı oraya enaz 2 fotosunu çerçeveletip göndersin. artık üçbeş satılan neyse birikeni doğru ellerden kardeşlerimize ulaştıralım derim. derim ama bu işler nasıl yapılır ,salon nasıl bulunur, bu işlerle kim uğraşır hiç bilemem ama inanıyorumki bu ailede,bu işlerden anlayan arkadaşlar var haydi arkadaşlar istesek çok şeyler yapabiliriz ve yapmalıyızda . çünkü bu sorun hepimizin sorunu, insanım diyen haekasin sorunu. saygılarımla...

Tarih: 16 Ocak 2009, 10:59 - İp: 212.***.**4.202
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

güzel fikir

Tarih: 16 Ocak 2009, 11:43 - İp: 85.***.**2.224
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Fikriniz gayet güzel. Teşekkürler.

Fotoğraf bulmak kolay. Güzel fotoğrafları olan arkadaşlar seve seve katkı yapacaktır.
2 ve daha fazla foto gönderirler. Ondan kuşkum yokda.

1) Bu fotoğrafları kim alacak. Herhalde biz alacağız.

2) Fotoğraflara bir ücret tespit edilmesi gerekir.

3) Salon işi mühim. O konu ile ilgili hangi arkadaşımız yardımcı olabilir. Nerede bulabiliriz.
Sanırım İstanbul daha kolay olur.

4) Toplanacak paralar nereye teslim edilecek.
Gibi sorular aklıma geldi şu an.

Tarih: 16 Ocak 2009, 11:49 - İp: 78.***.**7.81
azacemi
azacemi (üye)
Giresun / Amatör

tabi sergi istanbulda olursa daha iyi olur. artık fotoğrafları oarada organize olan arkadaşlar alabilir. salon gerçekten sorun ama mutlaka birilerinin bağlantıları vardırbu konuda . fotoğraf fiyatları bence 3-5 lira gibi olmalıki herkes alsın. zaten 150000 üyesi olan bir aileyiz fotoğraf fazlasıyla gelir diye düşünüyorum. benim bildiğim birkaçtene yardım kuruluşu var parayı direk elden teslim eden. eminim ailemizde o kuruluşlarla birebir muhatap olanlarda vardır. bakalım akşama doğru belli olur bazı şeyler.

Tarih: 16 Ocak 2009, 11:58 - İp: 212.***.**4.202
makara
makara (üye)

ihh bazan sergi açıyor rastlıyorum
ben gidip ihh ile görüşebilirim
ama önce netleştirmemiz lazım

Tarih: 16 Ocak 2009, 12:03 - İp: 85.***.**2.224
azacemi
azacemi (üye)
Giresun / Amatör

tamam makara top sende gözüküyor. inşallah katılım fazla olurda durumu netleştiririz.

Tarih: 16 Ocak 2009, 12:44 - İp: 212.***.**4.202
makara
makara (üye)

foto. stütyosunda çalışan kardeşime danışayım baskı ve çerçeveleme işi için sponsor olurlarmı diye sıkıştırayım onu ))

Tarih: 16 Ocak 2009, 12:49 - İp: 85.***.**2.224
azacemi
azacemi (üye)
Giresun / Amatör

aslında site yöneticileri böyle bir proje olduğunu ana sayfada yayınlayabilseler işlemler dahada hızlanır. hadi hayırlısı

Tarih: 16 Ocak 2009, 12:50 - İp: 212.***.**4.202
azacemi
azacemi (üye)
Giresun / Amatör

makara ben herkes kendisi çerçeveletip gönderir diye düşünmüştüm katılım fazla olur diye ama..

Tarih: 16 Ocak 2009, 12:54 - İp: 212.***.**4.202
makara
makara (üye)

az önce haber izliyordum
deniz feneri feshanede büyük bir kermes düzenliyor yarın başlıyor
ve ihh gibi bir çok sivil toplum kuruluşları katılıyor
o kermese yetişsek nasıl olur ?
ben birazdan dışarı çıkıcam oralarada uğrayıp bir yetkili bulmaya çalışayım
bu fikri açayım bakalım ne dicekler

Tarih: 16 Ocak 2009, 13:40 - İp: 85.***.**2.224
azacemi
azacemi (üye)
Giresun / Amatör

BİR DENE BAKALIM.ALLAH İŞİNİ RAST GETİRSİN.

Tarih: 16 Ocak 2009, 14:26 - İp: 212.***.**4.202