lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Nerdesiniz Be Kardeşim?

Pazarbey yok, kukmköy yok, şabanemmi yok, hata yok, yok oğlu yok yani..Kimsenin sesi soluğu çıkmıyor.Patron bari kapat şu siteyi de biz de gidek..

Forum kan ağlşıyor.Netfoto kan ağlıyor .Pazarbeyi küstürdüler, kumköy abiyi küstürdüler, atakan emmiyi küstürdüler..Kimsecikler kalmadı ortalıkta..Ama buna sebep olanlar da ne gariptir yok ortalıkta.

Artık fotoğraf çekme hevesimiz bile kalmadı.

Valla bakın emmiler üç güne kadar geldiniz geldiniz, gelmediniz bilmiyorum artık

Patron sizi acilen göreve davet ediyorum.

Tarih: 14 Kasım 2011, 17:40 - İp: 88.***.**8.59
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

nectaibaba

bitli pirenin dediği mevzunun adı mirror lock up" diyende geçer ecnebi lügatında. ( ayna ile ilğili olan )
gayet faideli bir hususiyettir.Lakin nikonun ucuz slr lerinde bulunmaz iken canonun ucuz slr lerinde dahi bulunabilir.
tripotterli çekimlerde gündüz dahi olsa kullanılmasını tavsiye ederim.

Tarih: 17 Kasım 2011, 13:56 - İp: 81.***.**4.66
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Okyanus emmi yanlış görmüşsün benim saçlarım siyah değildir.

Madem gördün bir seslenseydin zaten sabahın körü idi bir kahvaltı falan ısmarlardın aç karınmız doyardı.

Tarih: 17 Kasım 2011, 15:15 - İp: 78.***.**9.103
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi kesin sen idin.

senden başka sakallı eşgalli şahıs varmı Ankara da ?

Zabah deyil idi. 11-12 arası idi. Sıhhiye istikametine yürüyen bir meçhul şahıs gibi gitmekte idin. Seslenecek idim lakin mevzuyu geyiğe sardırırsın diye vazgeçtim. Zira citti günümde idim geyiğe tahammülüm yok idi ancak seviyeli muhappet aramakta idim.

Tarih: 17 Kasım 2011, 15:17 - İp: 81.***.**4.66
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Tamam o saatlerde bilgisayarcıya kablo almak için yoldan geri dönmüş idim.

Tarih: 17 Kasım 2011, 15:26 - İp: 78.***.**9.103
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

emmiler ben geri geldim ama çok durmayacam , şöyle bir özel mesaj gelmiş NF hesabıma , biri tercüme etsin ; (dino-amanda diye birinden)

Dear fujisever,

I am an official representative of a China-based online store. In order to let more people know us, We would like to give some free gifts to some active members in the forum. We sincerely invite your forum join our campaign. Hope we can have this opportunity to cooperate with you. I hope you will be interested in this, and I will look forward to your kindly reply.

Thanks.

Best Regards!

bu arada , okyanus emmi , 5d ye gözlük camı takıp da kullanabiliyorsun... hala diğer makinelerden iyi çekiyor...

Tarih: 17 Kasım 2011, 19:03 - İp: 78.***.**7.206
okyanus.
okyanus. (üye)

Sevgili fujisever emmi

Çin merkezli bir online mağazanın resmi temsilcisiyim. Daha fazla emmi bizi tanısın diyende bazı aktif forum üyelerine beleş hediye vermek isterim keza. Binaleyen forumu kampanyaya katılmaya davet etmekteyim. Keza pazaremmide ortalıkta göözükmemekte. Gözükse idi beleş kampanyamıza balıklama ilk o atlar idi. Zira sen öyle deyilsin. Aklı başında bir emmiye benzemektesin. Bu ortam sizinle işbirliği için bir fırsat olabilir temennisi ve hülyası içindeyim.
Teşekkür ederiz.
Saygılarımızla emmiler.
( zor benim için no poroplem. keza imkansız bi uzun samsun içeçek kadar zamanımı almakta )

Tarih: 17 Kasım 2011, 21:15 - İp: 81.***.**4.66
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Fuji emmi okyanus emminin tercümesi yeterli değilse bi de şunu dene......................................................................Αγαπητοί fujisever, είμαι ένας επίσημος αντιπρόσωπος της Κίνας με βάση το ηλεκτρονικό κατάστημα. Για να αφήσει περισσότερους ανθρώπους μας, Θα θέλαμε να δώσουμε κάποια δώρα σε κάποια ενεργά μέλη στο φόρουμ. Σας προσκαλούμε ειλικρινά το δικό σας φόρουμ συμμετάσχουν στην εκστρατεία μας. Ελπίδα μπορούμε να έχουμε αυτή την ευκαιρία να συνεργαστούν μαζί σας. Ελπίζω ότι θα σας ενδιαφέρει αυτό, και θα ανυπομονούμε να ευγενικά την απάντησή σας. Ευχαριστώ. Με τις καλύτερες ευχές!

....................

"Yarın senin ülkende çıkacak bir kürt isyanına da onlar aynı mantıkla karışmaya müdahale etmeye kalksalar ne yapacaksın? "

Ercan abi sen Esed efendinin rejimi ile Türkiye Cumhuriyeti rejiminin arasında bir fark görmüyorsan sana ben daha ne diyebilirim..

Emmi hırçın bir attan insan düşebilir de göz göre göre sana doğru gelmekte olan bir merdivene binilmez.

Amaç muhalefet etmek olunca öyle komik oluyor ki insan..

Tarih: 17 Kasım 2011, 21:38 - İp: 88.***.**3.55
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

okyanu parlament tasarruf tedbirlerinemi maruz kaldı...bende cigaraya davidoff la veda edeyim derken....ona veda etmekte zolanıyorum..

Tarih: 17 Kasım 2011, 21:52 - İp: 85.***.**6.138
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi bak önünde daha uzuuuuun fotoğraf çekebileceğin günler varken sigara içip niye o günlerini kısaltıyorsun ki..

Tarih: 17 Kasım 2011, 22:41 - İp: 88.***.**3.55
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

hocam bayrak sizlerde artık...

Tarih: 17 Kasım 2011, 22:45 - İp: 85.***.**6.138