fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Msn Messenger Kullanımı...

Bilgisayarınızda windows xp yüklü ise mutlaka msn de yüklüdür ancak bu adrestende yeni sürümünü indirebilrsiniz tıklayın kullanımı için ilgili sayfada yeterli (Türkçe) açıklama var.

Dosya transferi, bol miktarda ifade, mevcut ifadelere yenilerini ekleme ve hatta yeni sürümünde kullanıcı adınızın yanına günün her saatine uygun özel mesajlar yazabilme seçeneği bence icq'nun papucunu dama atmış süper bir program tavsiye ederim .

Bu mesajın altına, msn adresini paylaşmak isteyen arkadaşlar adreslerini yazabilirler.

Tarih: 30 Kasım 2005, 21:19 - İp: yok
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Fikret bey isteyince valla herkes msn adreslerini dökülmüşler.

Tarih: 7 Ekim 2008, 13:26 - İp: 78.***.**9.36
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

O zaman ki netfotografı özledim ben

Tarih: 7 Ekim 2008, 17:23 - İp: 78.***.**0.230
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Sultan;
Forumun Murat Bardakçıoğlu'su gibisin, terihin derinliklerinden günümüzle alakalı topikleri iyi buluyorsun

Tarih: 7 Ekim 2008, 22:16 - İp: 88.***.**9.34
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Tarih: 7 Ekim 2008, 22:19 - İp: 78.***.**6.62
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

O dönem bi bayan arkadaş üye olmuştu sitemize... Sabah 'Bismillah' dükkanı açıyor, forumada gelip "günaydın arkadaşlar ben geldim" konusu açıyordu... Akşama kadar geyik... Akşam oluncada "hadi ben kaçar, bana müsade." 1-2 baktım olmayacak, bu konuyu açmıştım.

ne yani fdiker usta, geğiğe karşımıydın o zamanlar? Şimdi ne değişti de bazarbey gibi adamı atmıyorsun? adamın adı europalarda menşur oldu. geğik deyince hemen onun adı geliyo akla.

Tarih: 7 Ekim 2008, 23:15 - İp: 84.***.**9.89
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Yaşasın ICQ ..

Tarih: 25 Ekim 2008, 03:16 - İp: 88.***.**4.146