refleks
refleks (üye)
Karaman / Amatör

Mermer İle İlgili Resim

arkadaşlar çok aradım bulamadım bir ricam var bana mermer ile ilgili güzel resimler lazım yüksek çözünürlüklü, bir dergi kapağı için gerekli makinam olmadığı için çekemiyorum eğer sizin elinizde varsa ve benimle paylaşmak isterseniz çok sevinirim. göndermek isterseniz ftp adresimi de veririm oraya yükleyebilirsiniz. mermer, mermer atölyesi mermer fabrikası vb. olabilir. şimdiden teşekkürler. email adresi yasak mı deilmi bilmiyorum mod. arkadaşlardan özür dilerim yasak ise [email protected]

Tarih: 2 Aralık 2006, 16:12 - İp: 85.***.**0.103
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

elimde var yani mesleğim itibari ile ve bir meremer firmasına ait muğla beyazı fotoğrafları, ocak fotoğrafları, fabrika fotoğrafları var ama dergide ismi geçeçekse verebilirim...fotoğrafların altına ismini ve firma iletişim bilgilerini yazacaksanız olabilir...

Tarih: 2 Aralık 2006, 16:50 - İp: 88.***.**2.99
hdm
hdm (üye)
Yozgat / Amatör

bu konuyu açan kişi taaaaaaaaaa Karamandan kalkıp gelmişsin onca zahmete ragmen üye olmuşsun...forum kısmına konu açıp yardım istemişsin bizde demişiz ki gel benim elimde aradığım kalitede fotoğraflar var ama sen bizi sallıyosun ilğilenmiyosun...

Tarih: 3 Aralık 2006, 05:42 - İp: 81.***.**4.199
refleks
refleks (üye)
Karaman / Amatör

dostum teşekkür ederim elbette ismini yazarız kapak olarak kullandığım resmin üstüne deilde dergide mermer olarak geçen yazıda kaynak olarak elbetteki belirtirim. resimleri yüklemen için adresi yazıyorum
http://hsmacit.dyndns.org:8080 buradan upload tıklayarak resimleri yükleyebilirsin. yükleyince haberdar edersen sevinirim. teşekkürler

Tarih: 3 Aralık 2006, 17:32 - İp: 88.***.**4.89
refleks
refleks (üye)
Karaman / Amatör

özür dilerim ben cevap gelebileceğini pek tahmin etmediğim için takip etmemiştim. ocak fotoğrafı mermer kesilirken çekilmiş pozlar gerçekten işime yarar kapak gerçi karamanda traverten mermer çıkıyormuş ama olsun sanırım kullanabilirim. tekrardan teşekkürler.

Tarih: 3 Aralık 2006, 17:35 - İp: 88.***.**4.89
  • 1