a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

Medeni Dünya Hatırası

daha önce verildiyse kusura bakmayın arkadaşlar
alıntıdır

Tarih: 1 Eylül 2006, 02:21 - İp: 85.***.**2.229
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Eeeee Mehmet Akif boşuna dememiş, "MEDENİYET DEDİĞİN TEK DİŞİ KALMIŞ CANAVAR" diye...

Tarih: 1 Eylül 2006, 16:29 - İp: 81.***.**3.185
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

sanırım dundyadaki son noktalardan biridir bu.. paylaşım icin teşekkürler

Tarih: 1 Eylül 2006, 16:33 - İp: 85.***.**9.0
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

ben yinede kisilerin ruh halinin bir medeniyete maal edilmemesi taraftarıyım. oylesi bi savas ortamında kisilerin saglıklı pisikolojilere sahip oldugunu dusunmuyorum. sonucta o askerlerde orada bulunmaktan emin olun hic hosnut degillerdir.
yapılan seyin dogru oldugunu savunmuyorum kesinlikle! sadece oylesi bi ortamda olagan seyler oldugunu soyluyorum

Tarih: 1 Eylül 2006, 16:59 - İp: 85.***.**8.157
zax
zax (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Tamamen abd'ye yakışır bir hareket.

Tarih: 1 Eylül 2006, 22:16 - İp: 81.***.**3.195
a_hamit
a_hamit (üye)
İstanbul / Firma

ingilterede, 19 yasındaki genç ırak'a gonderıLmek üzere askere cağırıLır..SürekLı de kendisine ,gerekirse 2 yasındaki cocuga biLe kursun sıkabilirsin uyarıLarı onu cOk bunaLtır..Irağa gitmek istememektedir..ordaki cocukLarında televizyonda oLdukLerini gordugu zaman daha kotu oLur..sonunda careyi kendisini oLdurmekLe buLur..Annesinin karsısında "Anne ben cocuk oLduremem "der ve kafasına sıktıgı bir kursunLa hayatını kaybeder...

bu yazıda tamamen alıntıdır arkadaşlar

Tarih: 1 Eylül 2006, 23:42 - İp: 85.***.**5.54
malcom
malcom (üye)
İstanbul / Amatör

bu da bozuk bir psikolojinin eseridir. bir soz var kimin soyledigini hatırlamıyorum: "Bir savası hicbir zaman tam anlamıyla kazanamazsınız"

Tarih: 2 Eylül 2006, 19:32 - İp: 85.***.**6.245
denden
denden (üye)
İstanbul / Meraklı

demokrasiden ve adalet lafından vazgeçmeyen ve bunu heryerde söyleyen ABD'nin adaleti bu.. sadece yapabildiği bu ama henüz kazanmış değiller ve bence BU GİDİŞLE kazanamayacaklar.. her ne kdar Osmanlı gibi olmaya çalışsalarda olamıyorlar, sorun kökten geliyor İNSANLARIN KALBİNİ KATLETMEK YERİNE FETHETMİYORLAR..

Tarih: 3 Eylül 2006, 17:59 - İp: 81.***.**9.151
  • 1