seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

Mahşeri Görmüş

Ergenekon soruşturmasında Tekirdağ F Tipi Cezaevinde tutuklanan emekli Kurmay Kıdemli Albay Fikri Karadağ Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Öz’e mektup göndermiş.. gönderdiği mektupta rüyasını anlatmış.. cuma namazını kılamadığı için savcıyı sorumlu tutulmuş..
Size rüyasını kopyaladım... okuyun bakalım bu konu hakkında ne diyeceksiniz... işte kurmay kıdamli alabay fikri kardağ'ın rüyası..
( kaynak : hürriyet gazetesi )

"Rüyamda hesap günü bütün insanlar toplanmışlar. Sıra bana geldiğinde defterimiz şükürler olsun sağımızdan geldi. Yalnız bana cuma namazlarımın eksik olduğu sorulduğu anda sizi karşımda bu kağıtlarla ve zincirlerle vurulmuş halde gördüm. İşte kılmadığın Cuma namazlarının sebebi bu şahıstır dediler. Ben size hakkımı helal etmek istesem de gelen buyrukta ’O yüce Allah’ın hak ve hakim sıfatlarını taşıyan hakimlik görevini Allah rızasını gözeterek değil, kendi ikbalini gözterek adeletli kullanmadı. Mazlumların ahını aldı.O hesabı kesinleştirenlerdir’ denildi. Bu rüyayı size göndermek zorunda kalışımın bana göre bir hikmeti var. Muhterem Savcı bey, yüce Allah sizi affetmek ve tövbenizi kabul etmek bunu yaptırmış olabilir."

Tarih: 2 Ağustos 2008, 13:58 - İp: 88.***.**0.235
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Biz de şu aksakallı dedeyi görsek de akşamki sayısal sonuçlarını söylese

Tarih: 2 Ağustos 2008, 14:11 - İp: 78.***.**9.253
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kendi silahıyla vurmak diye buna diyolar galiba
ne komik ulkede yasıyoruz bız ya

Tarih: 2 Ağustos 2008, 22:45 - İp: 88.***.**2.250
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

vah vah

Tarih: 2 Ağustos 2008, 22:47 - İp: 88.***.**4.101
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Tarih: 3 Ağustos 2008, 02:55 - İp: 88.***.**9.170
deck
deck (üye)
Kocaeli / Amatör

Gecenin bir yarısı Tövbe tövbe.. gülsemmi? ağlasammı? sinirlensemmi? şaşırdım.

Tarih: 3 Ağustos 2008, 03:06 - İp: 88.***.**1.55
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ülen tatarbey iki cihandda yerin yok senin.

Tarih: 3 Ağustos 2008, 09:45 - İp: 88.***.**4.101
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

hehehh

Tarih: 3 Ağustos 2008, 09:48 - İp: 85.***.**3.226
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Eeee demek ki sonunda paşalar da oynanan oyunun farkına vardılar. Artık yalnızca koyunları kapmak isteyen kurtlar değil koyun postuna giren. Artık çobanlar ve köpekler de (aman ha bu benzetmeden kimse olmadık anlamlar çıkartmasın) koyun putuna girdi. Mücadele kızışıyor ))

Tarih: 3 Ağustos 2008, 11:42 - İp: 78.***.**0.12
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Bu arada tatarbey yaptığın çalışma çok hoş ve güzel olmuş ))Güldürdün sabah sabah )))

Tarih: 3 Ağustos 2008, 11:43 - İp: 78.***.**0.12
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

tatarbey lütfen insanların inanç ve değerleri bu şekilde alaysı ifadeler kullanmayalım yaptığın çalışmayı kınıyorum
asıl konuya gelince o örgüt değilmiydi isa ve musa diye aynı isimde iki peygamber getirdiklerini basında duyuran pek ciddiye alınacak kişiler değiller

Tarih: 3 Ağustos 2008, 12:01 - İp: 78.***.**2.77