zax
zax (üye)
İzmir / Reklam Fotoğrafçısı

Lost Ve Prison Break

Var mı Lost'u yada Prison Break ı izleyen merak ettim.
Tekrar tekrar izliyorum 2sinide.

Tarih: 2 Şubat 2007, 00:15 - İp: 85.***.**1.203
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

niptuckta katil yeni gelen doktor cıkmıs ılk gordugumde anlamıştım:D
epeydir izlemiyorum ama arada onun geldigi iki uc bolum izledim,adam ben katilim diye bagırıyordu resmen..dedigim gibi lostun ilk bi iki bolumu belki hosuna gıtmez ama katein varlıgı bizi ekrana bagladıgı gibi sawyerla doktor olan salak tiplide kızları ekrana baglıyo:D
denenmiş gorulmuştur..sonra zaten konu acılınca deli ediyo adamı bendaha 2. sezon bolumlerini izliycem bu gece..sabahcıyım gene

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:15 - İp: 88.***.**4.252
berna87
berna87 (üye)
Antalya / Meraklı

ya sorma yeni gelen doktor çıktı yaa,nassı anladın ben hiç beklemiodum bi tuhaf bitti zaten 3. sezon,ne olduk anlamadım ben,dedektif kızda doktorun kardeşi çıktı falan..agata christie romanlarından beter bi son oldu
4. sezon çıksada onu da görsek..

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:23 - İp: 88.***.**0.110
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ben anlıyorum valla..filmin basından anlıyorum katili uğursuzu zevki kalmıyo..su donemide bı atlatıp yazı getiriyim,bu dizilerin hepsinin dvdlerini alıp eve kapancam...şimdilik losla idare ediyorum

buarada cnbc e de heroes diye bir dizi baslıyo,ev arkadasım cok begenmiş,tavsiye ederim

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:29 - İp: 88.***.**4.252
berna87
berna87 (üye)
Antalya / Meraklı

ya bu arada cnbc-e e2 die ayrı bi kanal çıkardı ne alakadır ben anlamadım.ne iş yapcak bu kanal artık diziler orda mı yayınlanıcak haberin var mı?

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:35 - İp: 88.***.**0.110
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

denemeden sonra şifreli olabilir..zaten cnbce de eskiden kanal e ydi..adının e2 olması oyuzden sanırım..dizileri oraya,haber ve filmleri cnbce ye tasıyabılırler?? sanmıyorum ama olabilir..şifreli olması daha buyuk ihtimal sanırım..yada sacmalayacak yer arıyorlar hiçbi fikrim yok

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:40 - İp: 88.***.**4.252
berna87
berna87 (üye)
Antalya / Meraklı

şifreli mi saçmalıcak yer aramış olabilirler ama dizleri nereye taşırlarsa taşısınlar da şifre olayına girmesinler.
bi de mümkünse nip/tuck 4. sezon ne zaman başlıcak bi açıklama yapsınlar

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:47 - İp: 88.***.**0.110
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

buaralar diziler nedense seyrekleşti galiba cnbcede???
yada ben izlemedigim için oyle geliyor?? ama eskiden hangi diziyi izleyecegimi sasırırdım artık gazeteden bakınca ilginc birşey gormuyorum

buayın sonuna dogru acıklarlar sanırım yenı dızıleri vs...

Tarih: 2 Şubat 2007, 02:59 - İp: 88.***.**4.252
zax
zax (üye)

şubatta cnbc-e prison break ın 2.sezonunu vercek diye duydum ben.işallah verir tekrar izlerim.
Bakalım Türk kanallarından biri lostu alıp yayınlıyacak mı?

Tarih: 2 Şubat 2007, 14:44 - İp: 85.***.**1.35
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

lostun digiturkte 3. sezonu yayınlanıyor sanırım,2de olabilir

Tarih: 2 Şubat 2007, 14:49 - İp: 88.***.**5.25
zax
zax (üye)

dijitürk de yayınlanıyor da hani kanald,atv,trt gibi sıradan bi antenle bile izlenebilen kanallarda yayınlansa daha güzel olurdu

Tarih: 2 Şubat 2007, 14:58 - İp: 85.***.**1.35