buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Lazut İn Pazarbey Out

Son günlerde açtığı politik konularla ortalığı karıştırıp ortadan kaybolan pazarbey gözden düşerken açtığı faydalı topiclerle Lazut yükselişte.

Diğer yandan DSLR ye terfi eden lazut her geçen gün kendini geliştirirken pazabey DSLR ye geçişle birlikte büyük bir bocalama yaşıyor, çünkü geniş açı zoom lensten ibaret alet edevatı makro çekemiyor

Diğer yandan DSLR forumlarının yıldız ismi pazarbey bu forumlarda da hızla prestij kaybediyor. Eskiden ülkenin yarısı onun sayesinde fuji 9500 ve canon s2 alırken Samsung topiğinin yayın haklarını karizmatik insan buffaloya kaptırması yetmezmiş gibi kendinden başka Samsung alan da çıkmadı .

Tarih: 3 Kasım 2007, 00:54 - İp: 88.***.**9.189
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

gördüm anasayfaya çıkmış fotoğrafım birden hayırdır inşallah dedim hayır mı şer mi geldikten sonra yengeye sormak lazım

Tarih: 5 Aralık 2007, 16:48 - İp: 81.***.**7.150
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Az ylemekle çok misafir ağırlamak için birebir.

Tarih: 5 Aralık 2007, 16:52 - İp: 88.***.**3.252
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

katılıyorum yoksa evin borcunu zor bitirirsin böyle bir işlem yapmazsan

Tarih: 5 Aralık 2007, 16:55 - İp: 81.***.**7.150
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

kocaman gönüllüm cahalız diye bu kadar şaşırttırma bu ihtiyar adayını!?hem mangal;hemde sefer hocamın açıklamasına "aşırı" sevinme...gönlündeki meşguliyetimizle seni başbaşa bırakır,cismimize söyleriz sabreder o güzel yüzünü görmeyi bekler...

Tarih: 5 Aralık 2007, 22:03 - İp: 88.***.**3.58
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

"gıynaşamam" ha puhahahhah... Sen var ya sen..

Eski dost kerdeşim direk link versen de kopi mopi yapıştır ile uğpraşmasak

Sabanabi gönül isterki sizlerin de cismaniyetinizi seyredelim şöyle ısıcak ısıcak çay içerken..

Tarih: 5 Aralık 2007, 23:32 - İp: 88.***.**3.219
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

noldu lazuk hoca komik olan en.

Tarih: 9 Aralık 2007, 10:13 - İp: 78.***.**2.158
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yok abi kızma hemencecik.Şu şivelerimiz ne güzel bir şey yahu..Kaynaşamam gıynaşamam nasıl da oluveriyor..Çok seviyorum şiveli konuşmaları inan..

Bu arada abi başka sitelere doğru yol aldığını görüyorum hayırdır..Fokus mokus..

Tarih: 9 Aralık 2007, 12:17 - İp: 88.***.**0.39
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yalan külliyen yalan. Dijital focus ismini ilk defa duyuyom. Fdiker bunlan kompile. İnanma bunlara.

Tarih: 9 Aralık 2007, 12:35 - İp: 88.***.**2.18
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

hoşgeldiniz de mi yalan.Fikret abii huu?..Bak kncayı attılar abime çekiyolar bi tarafa bana yardım edin tuttum kolundan ancak 60 kg lık ben 100 kg bir şeyi işte şeyi yani pazar abimizi çekebilir mi.

Tarih: 9 Aralık 2007, 17:03 - İp: 88.***.**0.39
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

sefer hocam sen ne geziyordun oralarda

Tarih: 9 Aralık 2007, 17:06 - İp: 78.***.**8.32