flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Kurtlar Vadisi Terör

Dün akşama Yayınlanması gerken kurtlarvadis terör disinin sansürlenerek yayından kadırıldığını öğrendim.

Geçmişte yaşanan sansür lerin türkiye'ye bir fayda gerimediğini yaslaknana ne olursa olsun popüleritesinin artığını gördük.

Benim şahsi düşüncem dizini yasklanmamasıdır. Eğer bu dizi yasaklanıyorsa şuanda yayında olan 100 küsürdizinin en az 25 i yasaklanması gerek.

Selam ve sevgilerimle.

(Vadideki Kurtların bazısı diziyi istmerdiyor millet tabi vadi dizideki değil gerçek vadi)

#flassv' tarafından 16.02.2007 11:34:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Şubat 2007, 11:28 - İp: 81.***.**6.136
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

batuhan bu konuyu kapata bilirmisin ..lütfen seviyeler cok düştü.iş çıgrından cıkacak .lütfen sag duyulu olalım.

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:39 - İp: 85.***.**6.253
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

başta da yazdığım gibi olayı pkk noktasına kadar çekmeyelim.diziye karşı çıkılmasının sebeplerini daha onceden de yazmıştım ve arkadaşlarımda yazmışlar tekrar etmeye gerk yok.

yalnız flassv abinin dediği kendi sitelerinde biz kapattırdık ifadesinin yayınlanması bence çok ta doğru gibi gelmiyor.. yani şu anlamda oyle bir şey yazılmış olabilir fakat doğruluğu tartışılır.

bu şuna benziyor.dünya çapında bazen kundaklamalar yapılır daha sonra birkaç ogut yapmasada onu ustlenir. meseleleri sadece sankii çok guçluler mişde yaptırımları varmış gibi gostermektir...

bırakalım kopekler afkursunlar derler bizim buralarda...
onların da artıkk nesilleri tukeniyor...

yalnız tekrar ifade ediyorum diziye karşı olmayı lüfen arkadaşlar vatanı sevmeme durumu gibi lanse etmeyelim...

dikkat edelim burda yazı yazanların çoğu da zaten kaldırılmasaydı yada kaldırıldığı için (kendine gore) ülkeye yararlarından bahsediyor..

ama bu vatan içi dizilerdennn daha somut şeyler yapılmalı...madem ülke için bu kadar onemliydi bu dizi seyredenlere soralım ilk diziden toplum olarak çıkarmamız gereken mesaj neydı? ve mesajı aldığımızda onu hayatımıza nasıl tatbik edeceğız.

birde kopru dizisi bahsi geçmiş.. bizim evde arkadaşlar izliyorlar bende sırf çağırdıkları için 1-2 bolumunu izledim tabi arkadaşlarda biraz ozet geçtiler dizi hoşuma gitti çok fazla kırdılı gurultulu bir dizi degil ve doğrular anlatılıyor(arkadaşların dediklerine gore)
bu tarz bir diziler yapılabilir

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:59 - İp: 85.***.**0.222
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

"baba kurtlar vadısı hastası dızıye özenip kurusıkı tabanca alıyor

anlaşılan kurusıkı tabancalar kurtlar vadisi filminden sonra icat edildi iyiki amerikan dizilerine özenip seri katil olmamış yada amerikaya özenipte ırak ı işgal etmeye gitmedi yada israile özenipte evde nükleer füze yapsaydı yada pkk ya özenip daga çıksaydı askere polise pusu kursaydı kuru sıkı tabancayla halimiz ne olurdu bunada şükür"

İDAM EDİLMELER DE SADDAMIN İDAMINDAN ÖNCE DE VARDI... AMA SADDAM GİBİ HERKES TARAFINDAN İYİ YA DA KÖTÜ OLARAK BİLİNEN VE İNSANLARIN GÖZÜNE "BAK İŞTE BÖYLE İDAM EDİLİR" DEDİRTEN BİR ÖLÜMÜ GÖSTERİRSEN, O ŞEKİLDE ÖLÜMLER OLUR, AYNI ŞEKİLDE MAFYACILIĞI DA İNSANLARIN GÖZÜNÜN ÖNÜNE BÖYLE SERERSEN, BU TARZ ÖLÜMLER OLUR...

KÖPRÜ DİZİ DE PROTEST TAVIRIYLA DEVLET İŞLEYİŞİNİ ELEŞTİREN BİR DİZİ, AMA HİÇKİMSE O DİZİDEN SONRA İNTİHAR ETMEDİ YA DA O DİZİYE ÖZENİLECEK BİR ŞEY YAPMADI...

Tarih: 17 Şubat 2007, 16:59 - İp: 88.***.**8.87
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

kapatalım kardeşim sizimi kıracam ama adam başka topiklerde halen salak diye ifadeler kullanıyor hakkımda ama yinede sizi kırmayacam benim için bu konu kapanmıştır. saygılarımla.

Tarih: 17 Şubat 2007, 17:05 - İp: 88.***.**4.126
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

batuhan sagol insan olana yakışır bir davranış yapıyorsunm....seni tebrik ediyorum..

Tarih: 17 Şubat 2007, 17:08 - İp: 85.***.**6.253
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ya neymiş benim fikirlerim acaba biri banada anlatabilirmi??benim yazdıklarımı okuyup hangi lafımdan vatan haini pkk sempatizanı oldugumu cıkardınız merak ediyorum ben sizin??? yada bu diziye karsı biri nasıl pkk sempatizanlıgıyla suclanabılır acaba??? benim gerekcelerim ortada,sozlerim ortada..sehit nedir kan nedir bilirim ben..bosta konusmam...

aklı yaşta arayan beyinlerden şüphe ederim..bana provakator diyerek milleti gazlamayı nedense sadece cevap olarak saymakta ayrı bir celişki..tıpkı ilk laf soyleyenin kendisi olması,cevap verilincede benım yazdıgım dokunmus demesi..ya zavallısın dostum sen...senin dusuncen dısına cıkan herkes vatan haini cunku,sen küçüksün bukadar..saygı sevgi yazınca yazının sonuna saygılı oldun ya helal sana...

bu diziye karsıyım..bu beni nasıl pkk yandası yapar acıklayan adamada saygı duyarım vallahi helal olsun...

ama benim yazdıklarımdan sonra,okuduktan anladıktan sonra yıne benim oyle oldugumu dusunenin zekasındanda niyetindende suphe ederim...gerisi boş..başka cevap yazmayacagım..sen yine baska topiclerden kopyala yapıstır yap..

BİRİNİ VATAN HAİNİ İLAN ETMEKMİ YOKSA SALAK DEMEKMİ DAHA BUYUK HAKARETTİR DUSUN TASIN...ONDAN SONRA SEN BANA SALAK DE BEN SANA VATAN HAİNİ...

Tarih: 17 Şubat 2007, 22:53 - İp: 88.***.**2.198
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Dını dını dını dın dını dını dını

Tarih: 17 Şubat 2007, 22:56 - İp: 85.***.**7.136
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

gaıjin;

fikirlerimiz pek uyuşmasada bu konuda sana hak veriyorum.senin yazdıklarını tekrar tekrar okudum.inan vatan hainliğiyle alakalı hiçbir şey bulamadım.

bir dizinin yayınlanmasına karşı olmakla vatan haini olmanın ne alakası var.ki kaldırılma şekline karşı olduğunuda belirtmişsin.

maalesef biz insanımızın herzaman yaptığı şey bu.fikrini benimsemediği birini vatan hainliğiyle,şeriatçılıkla,cumhuriyeti yıkmakla,dinsizlikle,bölücülükle.....vs...suçlayarak işin içinden sıyrılırız........,

saygılar

Tarih: 17 Şubat 2007, 23:07 - İp: 85.***.**5.172
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

dadasnazim oncelikle enazından okudugun için tesekkurler,ve olgun tavrın için...baska konularda fikir ayrılıgına dusmemiz,acılan her konuda sana karsı olmamı gerektirmedigi gibi baskalarına karsı olmamıda gerektirmiyor,aynı sekilde senin bana her konuda muhalif olmanıda gerektirmiyor..cunku tek bir dogru yoktur malum..mesele ideoloji savunmak degil,kendi fikrini yaratmak....
ama bunu kan davası yapmak nedense bazılarının hosuna gidiyor..buna destek verenlerın hepsinden şimdi cevap bekliyorum,benim hangi sozum beni pkk sempatızanı yaptı???

acıklama bekliyorum hepinizden??????

benim yazdıklarımı okuyupta beni sempatizanlıkla hainlikle suclayanlar şimdi adamakıllı konussun...ve sonrada cevap versinler...size salak demekmi daha buyuk hakaret,vatan haini pkk sempatızanımı..cevabını verin sonrada yıne bıldıgınızı okuyun...

#gaijin' tarafından 17.02.2007 23:19:25 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Şubat 2007, 23:18 - İp: 88.***.**2.198
foto_a
foto_a (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

gaijin bey bu yazdıklarınızı hangi üyeler için yazdıgınızı acıkca yazarmısınız biraz acıklayıcı olması bakımından

Tarih: 17 Şubat 2007, 23:20 - İp: 85.***.**6.253