f2dizayn
f2dizayn (üye)
İstanbul / Firma

Kurtlar Vadisi Herşeyi Biliyormuş

Evet bu tv dizisi puslu vadide herşeyi aslında herkezden önce biliyormuş.
Mesela ergenekonu malum en baştan beri süreci takip ederek hepimizin medyasıyla siyasetcisiyle ve halkıyla başından itibaren merak ettiği bir takım oluşumları henüz gözaltına alınanlar bile tam olarak neden ne için göz altına alındıklarını bilmiyorken kurtlar vadisi bunu tüm türkiyeye duyurdu aslında.
Buyrun muzaffer tekin aynen eşkaliyle nerdeyse aynı benzerlikte karakterli rol adamıyla dizide el bombaları yakalattı
Meşhur İskender Büyük dizide konuşmalarda her yere her kuruma sızdıkları tü kaka ile işbiriliği islam adına yol kesen sözde mücahit örgüt adındaki eşkiya larla işbirliği.askerlerle en son toplantısı (hemde ünüformalı)
Siyasetciler savcılar polis emniyet mit jandarma her konusu bizim meşhuur ergenekon iddanamesiyle aynı değilmi.
Ya bu dizinin yapımcısı Zekeriya Öz
yada bu dizi aslında bir filmden ibaret değil bir deşifre aracı
saygılar

#f2dizayn' tarafından 28.07.2008 12:58:12 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Temmuz 2008, 12:56 - İp: 88.***.**1.136
pollyteks
pollyteks (Objektif)
Kahramanmaraş / Meraklı

İskender Büyük, Veli Küçük......

Tarih: 28 Temmuz 2008, 14:34 - İp: 78.***.**5.61
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

süper tespit..

sanırım adalet mekanizmamız, kurtlar vadisinden bile daha yavaş işliyor

Tarih: 28 Temmuz 2008, 14:56 - İp: 88.***.**5.128
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

kemal genç miydi o sky da konuşan uzun saçlı gazeteci.. işte onu dinlemiştim geçen sene... diyordu ki abd tüm dünyada ulusalcıları, milliyetçileri önlemek amaçlı, küreselleşmenin ne kadar karşıtı varsa içeri aldıracak bir dalga saçmaya başladı. her yerde cia cılar harıl harıl çalışıyor, gazeticileri, siyasetçileri, iş adamlarını falan ne kadar ulusalcı simge isim varsa onları bastırmaya çalışıyor. özellikle bizim ülkemize daha gelmedi bu dalga ama önümüzdeki günlerde beni de içeri alacak bir suç bulup bastırabilirler, her şey beklenir bunlardan, bekleyin izleyin demişti...

bu davalar açılınca o konuşma canlandı zihnimde..
en son göz altına alınan gazeteciye ne sormuşlar biliyor musunuz ?

askeri neden bu kadar çıok seviyorsun, övüyorsun ?
soruya bakın
adamın cevabı şu olmuş, bunu bana abd li bir subay sorsa gururla cevap verir, tutuklandığım için üzülmezdim. ama ülkemin polisi bana bu soruyu nasıl sorar ?

Tarih: 28 Temmuz 2008, 15:06 - İp: 78.***.**3.36
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Arkadaşlar öncelikle herkese selamlar.
Susurluk kazası olduğunda, bugünlerde ergenekon diye tanıtılan yapılanmanın sağ kanadı çökertildi ve yine bu yapılanma içeerisindeki kemalist ve marksist kanat da bunda önemli rol oynadı. O günden sonra bu oluşumu tümden baskılamak ve tasfiye etmek isteyen GÜÇLER halkı olacak olaylara hazırlamak ve alıştırmak için kurtlar vadisi dizisini sipariş etti. Servis edilmiş bir iştir ve içerisindeki hiç bir şey çok ciddiye alınmamalıdır zira manipülasyon yapılmaktadır. Dizide anlatıldığı efsane olan konular asla ve asla BİRYERLERDEN izin alınmadan üzerinde espri dahi yapılamayacak meselelerdir. Ayrıca bence gençlerimizi, kendi adaletini kendin sağla, silahı sev bombardımanına tutttuğu ve mafya ile şiddet unsurlarını özendirdiği için de iğreti bir iştir.

Tarih: 29 Temmuz 2008, 18:23 - İp: 78.***.**7.169
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

arkhalen izledin mi kurtlar vadisini?

Tarih: 29 Temmuz 2008, 18:49 - İp: 81.***.**7.8
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

evet arakadaşlrım uyardıkça internetten indirip izledim bazı bölümlerini.. Neden?

Tarih: 29 Temmuz 2008, 19:28 - İp: 78.***.**7.169
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

fujisever sence milliyetçilik mi bu yapılanlar..ulusalcılık mı .. bence hiç alakası yok.. kemal genç gibi show programcıları televizyonlara çıkıp yorum yapabiliyor..
milletle alakaları yok.. milletsiz milliyetçilik nasıl oluyor...
hocam suç işlemediysen, seni içeri almazlar..

Tarih: 29 Temmuz 2008, 21:09 - İp: 81.***.**0.195
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

seyyah Kemal Genç diye birini tanımadığınız belli oluyor.
Eminim ki adını bile ilk defa burada duydunuz seyyah.
Zira onun adı Nihat Genç!
Adama bir de show programcısı diyorsunuz...

Tarih: 29 Temmuz 2008, 22:37 - İp: 78.***.**3.157
suenomer
suenomer (üye)
Trabzon / Amatör

belki konuyla alakası yok ama yazışmaları okuyunca düzeltmeden geçemedim
konu hakkında gerekenler söylenmiş bana pek fazla bişey söylemek düşmez ama sayın fujisever'in yaptıgı ufak bi hatayı sayın seyyah üstadım büyülterek devam ettirmiş.
öncelikle sayın fujisever;
sky türk te konuşan o uzun saçlı gazetecinin adı kemal genç değil NİHAT GENÇ.söyledikleri baştan sona doğru muhteşem bi ileri görüşe sahipkorkmadan kıvırmadan gerekirse perdesizce konuşan ender gazeteci yazarlardan biri.ve ayrıca hemşerim olarak gurur duyduğum bi insan.
sayın seyyah beye gelince;
NİHAT GENÇ bi show programcısı filan değil.show programı yapanların ne kılıklara girdiklerini hepimiz biliyoruz. ben bu yakıştırmayı kesinlikle NİHAT abiye yakıştıramadım.
türkiyede bu insan gibi olanlar bir elin parmaklarını geçmezler. başka gazetecilerlede karıştırılmasın

Tarih: 29 Temmuz 2008, 22:40 - İp: 78.***.**8.40
arkhalen
arkhalen (üye)
İstanbul / Firma

Bir ekleme de benden... Nihat Genç adı uyduruk ''best seller' listelerine sokulmasa da bu ülkenin en çok satan, en kültürlü düşünürlerinden biridir ve kalemini de asla satmamıştır. herkese saygılar.

Tarih: 29 Temmuz 2008, 22:58 - İp: 78.***.**7.169