mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Küçük Kıyamet Kopar Mı?

On gündür milletçe şike operasyonuna kilitlendik.
Bu süre zarfında memleket sathında neler olmuş bir bakalım

*Siyasi iktidarın yıllardır yargılama izni vermediği asrın hırsızlığı davası Deniz Feneri zanlısı Zahid Akman ve 3 kanal 7 yöneticisi tutuklandı.

*Vatan savunmasında görevli 2 askerimiz terörisler tarafından kaçırıldı

*Ülkenin güneydoğusunda yol kesen teröristler kimlik kontrolü yaptı

*Davutoğlu KKTC nin güney kıbrıs ile birleşme yolunda olduğunu müjdeledi

Biz ne yapıyoruz varsa yoksa şike
bölücüler tahrik olmasın diyerek Vatan caddesinden Türk bayrağını indiren yurdum polisi fenerbahçe bayrağını yakmak isteyen trabzonluların elinden aldığı fenerbahçe bayrağını özenle koruyor.

Ülkenin askerinin polisinin yazarının gözünün yaşına bakmayan memleketimin Fanatik fenerbahçeli olduğu söylenen savcılarından biri fenerbahçeli yönetilerin ifadesini alırken duygularına yenilip Cemil Turanın ifadesini alamıyor.

Askerinin başına çuval geçirilmesini,Habur ihanetini, asrın yolsuzluğunu, polisinin tokatlanmasını, komuta kadrosunun %50 sinin mütareke zamanını aratmıyacak şekilde cezaevine konulmasını seyreden milletimiz şike olayı nedeniyle kıyameti koparırmı acaba? Ben koparmaz diyemiyorum

Tarih: 12 Temmuz 2011, 20:50 - İp: 78.***.**2.201
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

huzur bocuzu75 yazmış gene.
1-niye elinize teslim edilen apoyu asmadınız.
2-niye bankaları birkaç şeresize peşkeş çektirdiniz.
3-ülkeyi maaş ödeyemez hale niye getirdiniz.
4-sol partinin niye kuyruğu oldunuz.
5-niye pekekeyi tamamen bitirmediniz.
6- hani dağa çıkıyordunuz niye çıkmadınız.
noldu 1-2 yıl iktidara geldiniz millet sizi sandığa gömdü be. birde utanadan hala konuşuyorsunuz. ona buna ip atıyonuz. o ipi alında kendi boynunuza geçirin.
assaydınız apoyu millet sizi şimdi akepenin olduğu yere koyardı tüm beceriksizliğinize rağmen.
şimdi konuşmak kolay. oh ne ala.
bak huzurbozan75 emmi siz en iyisi kendinizi 80 öncesi gibi feda edin dağa çıkın pekekeyi bitirin. vallahi tallahi oyum sizindir.
hadi bakem rap rap.

Tarih: 13 Temmuz 2011, 00:35 - İp: 88.***.**2.110
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Kaynağınızı sormamda sakınca varmı?
Çünkü benimde hali hazırda bildiğim bir kaç sitede TSK için pek olumlu ifadeler kullanılmıyor. Gelin görünki bu sitelerin ortak yanı ya devlet ve rejim düşmanı olmalarıdır.

Askere Din Kitabı
http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=239158

Şöyle bir örnek vereyim yıllardır uğraşmamıza rağmen terör örgütü olduğunu kabul ettiremediğimiz pukaka vikipedia da İşçi partisi olarak gösteriliyor. Malesefki pu site bir çok alanda referans olarak veriliyor. Şimdi bu referans aracılığıyla pukaka nın terör örgütü olduğunu unutacazmı?

#mechul75' tarafından 13.07.2011 00:43:32 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Temmuz 2011, 00:40 - İp: 78.***.**5.48
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Fuji emmi RTE nin ne ile mücadele ettiğini şimdi umarım daha iyi anlıyorsun..

Ben asteğmen olarak yaptım.Asstsubaylar yese doymazdı bizi ama rütbeleri elvermiyor bir şey yapamıyorlardı.:Ama o teğmenler, o üsteğmenler..

Ve ne yazık bir yüzbaşnın silahını belinden çıkarıp haşa Allahınız artık benim dediğini hiç ama hiiiç unutamıyorum...Ve anlıyorum ki o kendi mayınımız ile şehit olan askerlerimiz gerçekten üç beş çürük subayımızın halt yemesidir..

Akepe olamsaydı şimdi bunları bile konuşbilir miydik?..Aaah mechul ah...

Tarih: 13 Temmuz 2011, 00:45 - İp: 88.***.**3.32
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ben bahsettiğiniz türden ifadeler kullanıldığını duymadım duyan ilede karşılaşmadım.
Nedense kışlada Tanrınız benim ifadelerini kullanan subay ve astsubaylar belli bir zümreye denk gelmiş

Tarih: 13 Temmuz 2011, 00:51 - İp: 78.***.**5.48
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

öküz bunlar emmi. teröristi çoban sanır. kendi askarini mayınla öldürür. saatlerce yardıma gitmez. heron görüntülerine rağmen tedbir almaz. heronları düşürmek ister. isterde ister.
havacılar kibar insanlardı. ben kısa dönem yaparken pilotlar falan arayıp bişey sormak için bile benden ricada bulunarlardı. neticede erim rütbe olarak. gerçi korkardı bizden astsubaylar.

Tarih: 13 Temmuz 2011, 00:52 - İp: 88.***.**2.110
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

mechul burda sana yalan konuşacak , gözbebğinmiz ordumuza düşman olan, halkı da düşman etmeye kalkan biri yok karşında..

Ben YAŞADIM ve GÖRDÜM Diyorum..
ve sana o subayın ismini memlektini de veririm...

Tarih: 13 Temmuz 2011, 00:57 - İp: 88.***.**3.32
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yav Muhsin başkanı kim öldürdü. niye karardı tüm askeri radarlar meçul cevap ver .

Tarih: 13 Temmuz 2011, 01:00 - İp: 88.***.**2.110
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bende yaşamadım belli bir züre dışında yaşayanlada karşılaşmadım diyorum.

Tarih: 13 Temmuz 2011, 01:04 - İp: 78.***.**5.48
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Emmi sorsan ya mechule Muhsin için ne düşünüyor..

Eminim ki o da ülkücülere hıyanet etmiş biridir...

Tarih: 13 Temmuz 2011, 01:05 - İp: 88.***.**3.32
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

meçhul senin duymamış olman gerçeği değiştirmez... benim arkadaşlarımdan duyduğum da pek iç açıcı şeyler değil...

tabiki hepsi kötü demiyoruz... ama asker benim için bitmiştir, 5 ay çektiğim eziyeti bir ben bilirim...

benim subay akrabalarım da var... beni sakın yanlış anlama... bu üzüldüğüm bir durum... ama burdur da da kıbrısta da şahit olduklarımı hayatım boyunca unutamayacağım... ankarada , izmirde askerlik yapan arkadaşların anlattıkları da fena...

hükümetin buna da el atması lazım.. biz vatani görev yapmaya gittik , işitmediğimiz hakaret kalmadı...

Tarih: 13 Temmuz 2011, 01:06 - İp: 46.***.**7.106