kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Kredi Kartı Aidatları İadesi Hk ...

KREDİ KARTI AİDATLARI İADESİ HK..

Konu ile ilgili olarak hurriyet.com.tr'ye bilgi veren sendika yetkilileri, kart aidatları konusunda mağdur olan herkese yardım etmeye hazır olduklarını bildirdi. Türkiye'nin her yerinden kendilerine başvuranlara önce Tüketici Hakem Heyeti Başvuru Formu gönderdiklerini belirten yetkililer, bankaların tüksetici hakem heyetinden çıkan karara itiraz etmeleri durumunda bu kez de tüketicilere 15 sayfalık teknik donanımlı bir rapor gönderdiklerini belirtti. Şimdiye kadar Nevşehir'de 450 kişi aidat paralarını bu şekilde geri almayı başardı.

Açıklayıp paylaşmışlar ..

NOT= ALINTIDIR ..

Örnek Başlık Linki İçin TIKLA ..

#Kumköy34' tarafından 20.09.2007 23:52:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Eylül 2007, 23:50 - İp: 85.***.**0.128
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tamam emmi.

Tarih: 7 Eylül 2010, 17:47 - İp: 88.***.**6.59
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 8 Şubat 2011, 01:29 - İp: 88.***.**2.48
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ben arayanda hemen ödemekteler emmi.

Tarih: 8 Şubat 2011, 17:02 - İp: 78.***.**4.40
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

yeni bir yöntem geliştirmişler şimdi... karttan otomatik ödeme talimatı verirsek, kart işletim ücreti alınmıyormuş..

deli gibi kart ücreti ödüyoruz.. geri iade süreci meşakkatli diye kimse uğraşmıyor...

Tarih: 8 Şubat 2011, 17:13 - İp: 88.***.**2.169
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

daha önce yazdım mı ilmiyorum yine yazayım.

bir keresinde, yapıkredi bankası benden kart ücreti kesmiş. yada işlem ücreti her neise işte. bende vezndardaki bayana, bu kart işlem parasının devlet tarafından kaldırıldığı söyledim. nerede hakkımı arayabilirim dedim. bana direk telefonu gösterdi. şu numarayı ara 1-2-4 gibi şeye bas dedi. bende yaptım.

karşıam çıkan kişiye durumu anlattım. birazda bilmiş havası verdim sert konuştum. tamam şimdi iptal ediyoruz ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz dedi bende gittim bayana durumu söyledim paramı geri aldım.

az para ama neden keserler ki? 35tl 45tl

durduk yerde neden paramızdan olalım? keseceksin madem 10-15tl kes kimsede bişey demesin. varsa bir hakkım haram zıkkım olsun diyorum. bak şimdi sinirlerimi yine gerdier yaw

------------
benim akrabamın evlenip boşandığı bir bayan var. onlar kredi kartı kullanmıyorlarmış. herşeyi peşin yapmaktalarmış. teknosadan 1350tlye (bir kaç yıl önce) bilgisayar aldılar peşin ödediler.

biz olsak 12 taksit yaparız, sonra bir yıl kartı borçtan olayı kapatamatyız, 35-45tl lik aidat kazığını bir güzel yeriz. sonrada kardayız diye seviniriz.

o dediğim bayanların manisa merkezde bir adet yer evi (arsalı - bahçeli ev), bir adet sıfır dayalı döşeli daire 2. kat. mini futbolsahası büyüklüğünde ve yeni dairelerden. önü açık spile bakıyor.

diğer daireleri ise kirada dayalı döşeli yine..

ve bu adamların kredi kartları yok

-------------------------
kime güleyim? onlara mı? bize mi? teknoloji iyimidir kötümüdür? yoksa gelişmiş çağımızın modern kazık atma şeysi midir?

Tarih: 8 Şubat 2011, 17:36 - İp: 78.***.**9.196
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ben bitane kullanıyoum, amelsizliğinde lüzumu yok zati, o tek kartta bazen yetiyor işte..

Tarih: 8 Şubat 2011, 21:03 - İp: 88.***.**8.47
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

en iyisi emmi en. bendemi öyle edem gali.

Tarih: 8 Şubat 2011, 23:28 - İp: 78.***.**4.40
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tabiii eyle et, kafan rahat olur bari, takibinde kolay olur, şusu busu da..
Çıkart hannımına da bir dane ekkart aynı yerden, olsun bitsin aynı mantaliteden..

Çucuklar büyüyünce de Allah kerim zati..

Tarih: 9 Şubat 2011, 01:59 - İp: 88.***.**7.3
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ne ek kartı emmi

Tarih: 9 Şubat 2011, 20:01 - İp: 78.***.**4.40
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ya emmi, hani eşşine ,reşşit çocuğuna,dostuna, sevgli'ye vs çıkartılan kart varya , o işte ekkart gali..

Tarih: 9 Şubat 2011, 21:35 - İp: 78.***.**0.253