ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Kısa Kısa...

Deniz Feneri davasında köstebeği sayın Kılıçdaroğlu açıkladı.
İç işleri eski bakanı Beşir Atalay...
CHP, elinde kesin delil olmadan bu kadar büyük suçlama yapamaz...
Beşir Atalay inkâr etti...
Ya ne yapacaktı?
Ben de olsam inkâr ederim.
Davaya bakan o üç savcı apar topar neden değiştirildi zannediyorsunuz?
Çünkü piramitin tepesine çok yaklaşmışlardı...
---------------------------------
AKP nin meclis başkanlarından birisi. Kim olduğunu tahmin ediyorum...
ABD büyükelçisi ile görüşüyor.
Ne diyor? (mealen)
"Balyoz davasında tutuklamalar devam ediyor ama delil yok"
Zaten iddianamedeki suçlamalar ve delil deye ortaya konanlar insanı güldürecek cinsten...
Bu görüşmeyi kim ortaya çıkardı?
Wikileaks belgeleri...
Basın da yazdı. Ama yandaş basın değil...
-------------------------------------
Basında yer alan bir haber...
"Murat Karayılan'ın yerini MİT bildirdi. İran yakaladı. Ama sonradan bıraktı"
MİT'e sormak gerekmezmi, madem yerini biliyordun neden bizim hükümet paketlenmesi veya imha edilmesi için TSK yı devreye sokmadı?
Eğer Karayılan yok edilseydi PKK çözülür, çökermiydi? Evet !... Hem de nasıl...
PKK yı bitirmek istemeyenler kim? şimdi % 50 anladı mı? zannetmiyorum...
---------------------------------------
İsrail'le bir savaş halinde ne duruma düşeceğimize kısa bir örnek...
Bizim uçaklarda dost düşman ayırımını bildiren uçuş kodlarını ABD veriyor.
Bu kodlarda İsrail düşman değil, dost. Yani bizim uçakların radarları onları algılayamayacak. İsrail bu kodları kendi yapıyor. Bir çatışma halinde bizim uçaklar daha onları görmeden füzeyle avlanacak.
ABD ise istediğimiz kodları bize vermiyor. Şimdi ne olacak?
Devir teknoloji devri. Teknoloji kimdeyse savaşın galibi baştan o.
Bu işi hamasetle, iman gücüyle hallederiz deyenler ancak % 50 yi uyutabilir...
----------------------------------------
Doğu akdenizde rumlar doğalgaza ulaştı bile. Biz halâ ortaçağdan kalma Piri Reis'i gezdirip duruyoruz. Şimdi KKTC de demirlemiş. Yani havlu atmış.
Piri reis'in makinalarının yenilenmesi için 100 bin dolarlık ödeneği bulamadık.
Ama Libya'daki isyancılara 300 milyon doları bavullarla teslim ettik.
Ne söylenebilir? Çok şey var ama, değmez...

Tarih: 12 Ekim 2011, 22:03 - İp: 178.***.**4.31
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Nbaba emmi. SIrtınızda yımırta küfesi taşıyor iseniz dikkatli olmanız lazım. Yoksa kırılır yımırtalarınız. Başbakan kıracak onca yımırtayı.
Maalesef Türk ordusu kendi ülkesinin içindeki terörist kampına girmeyi cesaret edemeyecek durumda.
Akp emmi. Kime verem başka.

Tarih: 16 Ekim 2011, 12:12 - İp: 88.***.**0.164
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

"Akp emmi. Kime verem başka."

Pazarbey hemşehrim, işte Kılıçdaroğlu'nun dediği Stockholm sendromu bu.

Hem kızacaksın, "beceriksizler bir şey yapamıyorlar, bunların terörü bitireceği filan yok" diyeceksin. Sonra da tıpış tıpış gidip oyunu yine ona vereceksin.

Olmaz ya!... Aklım almıyor...

#ercan43' tarafından 16.10.2011 21:03:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Ekim 2011, 15:48 - İp: 217.***.**3.181
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Maalesef Türk ordusu kendi ülkesinin içindeki terörist kampına girmeyi cesaret edemeyecek durumda

Malesef 9 yıllık akepe iktidarı döneminde terör örgütü ülke sınırları içerisinde kamp kuracak kadar palazlandı. Madalyonun bu yüzü daha vahim öyle değilmi emmiler

Tarih: 16 Ekim 2011, 16:58 - İp: 78.***.**9.174
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

meçula ilk defa hak veriyorum.
meçul cbaşkanının yanındaki komutan varya. o gitmedikten sonra terör bitmeyecek.
san hak vermiyom ercam emmi.

Tarih: 16 Ekim 2011, 18:09 - İp: 78.***.**3.217
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Erdoğanın derdi israile savaş açmak değil.Amacı israile boyun eğen arap diyarlarını harekete geçirmek..Herkes kendi gücünün farkında.hele ki RTE aptal hiç değil..
pekakanın saldırılarının artmasının tek sebebi israil ile aranın bozulması..Çünkü ne yazık ordumuz emniyetimiz içinde mssad uzantıları çok fazlaç..kandile bayrak dikme konussunda ben de çok ısrarcıyım.:Ama bu hainler ajanlar varken bu bedeli ağaır olacak bir hareket gibi geliyor bana...

Tarih: 16 Ekim 2011, 18:40 - İp: 88.***.**1.132
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Ben ordumuzun gercek vazifesine donmesiyle cok yakin bir zamanda gercek gucune erisecegine inaniyorum.Ozel bir ordu olacak cok yakinda,biraz zaman taniyin. Torerle mucadeleyede,cok acele etmeyin.Kandile bayrak dikilmeyecek belki ama kandil diye yerde kalmayacak.Gonlunuz rahat olsun az sabir.

Tarih: 16 Ekim 2011, 18:51 - İp: 69.***.**4.188
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

"sana hak vermiyom ercam emmi."
Neden, doğruyu söyledik deyemi?

#ercan43' tarafından 16.10.2011 21:04:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 16 Ekim 2011, 20:48 - İp: 217.***.**3.181
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Çünkü ne yazık ordumuz emniyetimiz içinde mssad uzantıları çok fazlaç..

Yav lazut emmi senin sözlerin üzerinden ben bir mantık yürütüyorum. Akepe öncesi TSK ve Emniyet icra ettikleri iç güvenlik hareketleriyle terör örgütünün belini kırmışlardı ne olduysa akepe nin iktidara gelmesiyle tsk da ve emniyette zaafiyetler ortaya çıktı.

Eğer bu zaafiyetin nedenleri senin söylediğin gibi TSK ve emniyet içerisine sirayet etmiş olan mossad ajanlarıysa bunların akepe sonrası kurumlara sirayet ettiği gün gibi ortada. Hele hele 2007 sonrası PMYO dan mezun olanların %90 nının fettoş yanlısı olduğu gerçeğinide göz önünde bulundurursak durumun vahametini var sen düşün. Emmi malum taraf(ın) yayın organının kalemşörlerinden Önder Aytaç'ın öğretim görevlisi olarak görev yaptığı bir kurumdan mezun olanların fikriyatlarınıda senin yorumuna bırakıyorum.

Emmiler daha öncede söyledim yine söylüyorum. TSK akepe iktidarının abd ve ırakın kuzeyinde oluşturulan bölgesel yönetim ile imza attığı üçlü müzakere nedeniyle ırak'ın kuzeyine bırakın kara operasyonu yapmayı misket oynamaya bile gidemez. Şayet düşüncemin aksi olsaydı uluslararası araneda şovmen edasıyla dolaşan başvekil bu operasyonu en az on kez yaptırmış olurdu. Sizce başvekil böylesi şova dönük bir fırsatı hiç tepermi? Ben hiç sanmıyorum!!!

Tarih: 16 Ekim 2011, 21:17 - İp: 78.***.**2.40
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ekin biçir gibi biçmeli bunları. Bahçeliyede katılıyorum ilk defa. Gerçi kendi asmadı besledi ama olsun.

Tarih: 16 Ekim 2011, 23:16 - İp: 88.***.**0.28