emirdoruk
emirdoruk (üye)
İzmir / Meraklı

Kelebek Ve Tırtıl, Yine Karşımızda

biraz önce galeriyi açtım,karşımda kelebek ve tırtıl adlı çalıntı kare var ve yine yorum almaya başlamış, altınada çalıntı diye yazdım,forumda daha önceden topik açılmıştı bu fotoğrafla ilgili(forum.netfotograf.com/fotografcilik.asp?msg_id=21444&syf=4)araştırdım ama sayfa açılmıyor..daha fazla insanları kandırmadan arkadaşla ilgilenmesi gerek gibi geldi bana .. çalıntı fotoda budur http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=174117

Tarih: 11 Temmuz 2007, 10:50 - İp: 88.***.**4.108
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

ya milletin çalıntı kareleri deli gibi ilgi görüo ark. bizim çektiğimiz hatta çekmek için uğraştığımız fotolar ilgi görmüo delircem ya.böle giderse ben giderim ark. böle bişiy ben görmedin nedir bu ya!

Tarih: 11 Temmuz 2007, 11:09 - İp: 88.***.**2.30
emirdoruk
emirdoruk (üye)
İzmir / Meraklı

kolay pes etti arkadaş,,fotoğraflarını silip gitmiş galiba..ee ne diyelim yalancının mumu yatsıya kadarmış..dimi ADRİANO

Tarih: 11 Temmuz 2007, 12:19 - İp: 88.***.**4.108
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

adrıano ve aynı ip ile giriş yapan 4444 nickli üyelerin üyelikleri silinmiştir.

Tarih: 11 Temmuz 2007, 12:30 - İp: 88.***.**6.173
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

ya makineye sadece canon yazmış lens olarak da 18-55
yemesin beni yorumumda da net bir şekilde yazdım okumuşsunuzdur belki. içime sinmedi 18-55 lensle çekilecek bir fotoğraf değil diye

Tarih: 11 Temmuz 2007, 12:45 - İp: 81.***.**7.150
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

ne güzel bişiy ya bu!bende foto çalıp yarışmlara falan katılcam belkki derece falan yaparım.ne biçim iştir bu ya iice midem bulandı valla!

Tarih: 11 Temmuz 2007, 12:49 - İp: 88.***.**2.30
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

kabak tadı vermeye başladı bu iş her fotoğraftan şüphe etmeye başladım ya iyice paranoyak olmaya başladık yok mu bunun bir kolayı. fotoğraflara bakmasam daha mı iyi olur

Tarih: 11 Temmuz 2007, 12:52 - İp: 81.***.**7.150
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla hemşerim haklısın her fotoya şüpheyle bakar oldum inciğine cinciğine kadar araştırıorum.bundan da hiç hoşnut deilim.site halkı ayaklanıp bi çözüm bulmalıyız!

Tarih: 11 Temmuz 2007, 12:56 - İp: 88.***.**2.30
tanjud
tanjud (üye)
Yurtdışı / Amatör

Arkadaşlar her fotoğraftan şüphe etmeye gerek yok.
Çalan kişiler her bakımdan kendilerini belli ediyorlar. Sitenin üye sayısı çok fazla. Bu arada da fotoğraf hırsızlarının olması çok doğal. Allahtan bizim sitemizde bunlar yakalanıyor. Ama başka sitelede bir çok fotoğraf hırsızı gezinip duruyor.
Fotokritik sitesi ile ilgilenmediğim halde 2 hırsız bulup yöneticilerine haber verdim. Üyelikleri silindi.

Tarih: 11 Temmuz 2007, 13:43 - İp: 88.***.**8.155
emirdoruk
emirdoruk (üye)
İzmir / Meraklı

sn.fdiker ilgilendiğiniz için teşekkürler,gerçektende tüm fotolardan şüphe duymaya başladık,bunun bir sonu olmalı,.

Tarih: 11 Temmuz 2007, 14:05 - İp: 88.***.**4.108
bushidoka
bushidoka (üye)
İstanbul / Meraklı

valla tanjud bende az önce bikaç tane foto sitesine baktım fotoları bariz yarısı çalıntıyım die bağırıor.evet biraz daha şanslıyız dier sitelere nazaran!

Tarih: 11 Temmuz 2007, 14:39 - İp: 88.***.**2.30