mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Kankalar

Tamam burada iyi arkadaşlarımız var.. anlaşıldı..

Ama.. birbirimize destek durumlarını, abartmış olan arkadaşlar var..

bir konuda bir tartışma görüyorum.. iki arkadaş bir görüşü belirtiyor.. sorun yok..

başka konuya geçiyorum.. olay farklı.. aynı ikili gene kankalıklarını ispatlama yarışında sanki.. aynı şeyleri sorgulamaksızın yazıyor..

"Tehlikeli gruplaşmalar" konusunda Pazarbey uyarmıştı..

Doğru bildiğimizi yazalım arkadaşlar.. İyi arkadaş, yanlışımızı bize söyleyen kimsedir.. Körükörüne pohpohlayan değil..

Tarih: 21 Temmuz 2007, 16:32 - İp: 85.***.**7.18
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yaşa okyanus varol bir tanesin.Nikon süperdir.

Tarih: 21 Temmuz 2007, 22:33 - İp: 88.***.**1.106
mete007
mete007 (üye)

hüleyyynn.. canoncunun topiğine gelmiş nikonu övüyorlar.. dağıtırım vallahi..

Sip_Sak.. değerli meslekdaşım.. bir fotoğrafınıza olumsuz yorum yazmış, (olmamış) demiştim.. özelden teşekkürünüz çok ince bir davranıştı.. medeni davranışınız için tebrik ederim..

tali ... Fotoğraflarınız çok güzel.. forum bölümündeki yorumlara pek takmayın diyeceğim.. güncel bir konuda çok atıp tutan bazı arkadaşlar var.. o derece bilgisizlerki.. konunun moderasyon tarafından hiç izlenmediğini zannediyor.. başınıza gelen özel olay.. bilmiyorum paylaşmak istermisiniz.. bana yazın diyeceğim.. örneğin ben, gaijin veya başka arkadaşlara çekinmeden özel mesaj yazıyorum.. borçlu olduğum bazı açıklamaları yazıp onun da görüşünü istiyorum.. site sahibi fdiker nickli Fikret beye de mesaj yazabilirsiniz.. arkadaşlarım, sağolsun.. özelden hiç cevapsız bırakmadılar beni.. yanlışım varsa, kibarca belirttiler.. Ayrılmayı düşünmeyin.. ben bunu yaşadım.. netfotoğrafdan daha samimi yer yok.. ışığınız bol olsun..

#mete007' tarafından 22.07.2007 13:42:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 22 Temmuz 2007, 13:42 - İp: 85.***.**6.187
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

buradaki samimi ortamı reel hayatta da bulamayan pek çok arkadaşımız var ayrılmayı düşünen arkadaşların yaşadıkları sorunla neler bilmiyoruz ama onların da kendi kanaatlerince haklı yanları da vardır. ancak buradan ayrılarak burada ki diğer arkadaşlara haksızlık ediyorlar. siyasi tartışmalardan büyük ölçüde kaçınmaya çalışıyorum. ancak bir noktada insan dayanamıyor. eğer çok siyasi tartışma yapmak istiyorlarsa o arkadaşlar tartışmak istedikleri siyasi partilerin seçim bürolarına gidip orada konuşabilirler her türlü konuyu eleştiriyi
neyse seçim de bitti rahatladık uzun bir süre rahat oluruz bu tür siyasi konulardan yana.
kanka olayı hemen hemen her sitede oluyor mete kardeş. bunun önüne geçemezsiniz. artık o arkadaşları da bu şekilde idare etmek lazım

Tarih: 22 Temmuz 2007, 15:49 - İp: 88.***.**5.150
mete007
mete007 (üye)

last hope .. ...

böylelikle kanka oluyoruz...

bizide idare etsinler artık..

Tarih: 22 Temmuz 2007, 15:57 - İp: 85.***.**4.245
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

vatana millete hayırlı uğurlu olsun kanka.

idare etmezlerse kendileri bilirler

Tarih: 22 Temmuz 2007, 16:06 - İp: 88.***.**5.150
mimarca
mimarca (üye)
İstanbul / Amatör

benim site kankam kontrast...

şimdiden söyleyeyim.

Tarih: 22 Temmuz 2007, 17:34 - İp: 81.***.**4.190
tali
tali (üye)
İstanbul / Amatör

benim başıma gelen bayan olmamdan kaynaklanan bi dezavanjat zaten yöneticiye bir mesaj attım cevap bekliyorum bakalım.tepemi attıran şey o oldu zaten

Tarih: 22 Temmuz 2007, 19:30 - İp: 85.***.**9.165
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

b,skuitle her konuda ters olmamıza ragmen iyi bir kankayıkkkk..kanka...(d100 unut)

Tarih: 23 Temmuz 2007, 01:21 - İp: 88.***.**3.88
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

tabi akp size d200 verince 2 dakkada satıldık

Tarih: 23 Temmuz 2007, 01:27 - İp: 88.***.**6.33
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

kankam amacım koltuktu zaten 2 tane havalı koltuk verdi...d200 de bonus gibi verdiler..kankam benim..bende seni tebrik ederim.%50nin altında ezildiginiz için..iyiki varsınız..

Tarih: 23 Temmuz 2007, 01:29 - İp: 88.***.**3.88