e.coli
e.coli (üye)
İstanbul / Amatör

Kaçak Ve Vergili

sevgili arkadaşlar dikkat bazı yerlerde kaçak mala fatura kesiliyor.garantisi var dediğiniz ürün garantisiz olabilir.detayı özelde verebilirim

Tarih: 27 Şubat 2007, 23:33 - İp: 88.***.**3.131
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

buraya yazmanda ne sakınca var acaba e.coli?

Tarih: 27 Şubat 2007, 23:41 - İp: 88.***.**6.227
orhan yum
orhan yum (üye)
Diyarbakır / Stüdyo Fotoğrafçısı

hocha'nında dediği gibi detayı burdan vermenizde ne tür sakınca olabilirki.
fason yerlerden alacağınız bir örün ne kadar sağlıklı olabilirki. ne olur ne olmaz böyle sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız alacağınız örünü gidip bayisinden alırsınız olur biter.

Tarih: 28 Şubat 2007, 01:26 - İp: 88.***.**1.177
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

canınız bir konuda yanmış anlaşılan.. geçmiş olsun..

Tarih: 28 Şubat 2007, 09:32 - İp: 85.***.**6.186
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

ispat edilmeden kacak mala garnati veriliyor diye burda ifşa etmek büyük sıkıntılar doğurur bizm içinde konuyu açan içinde. Ama delililerle tespitedilmiş vakayı burda paylaşmak mümkün hatta çok iyi olur fırmalrın maskesinin arkasının görürüz.

Tarih: 28 Şubat 2007, 11:24 - İp: 81.***.**6.136
e.coli
e.coli (üye)
İstanbul / Amatör

Değerli arkadaşlar spot olarak satılan ürünlerde kredi kartları kullanılabiliyor devletin takibinde olduğu bu durumu firmalar nasıl açıklar.yine bu tarz firmalar nasıl olurda onlarca cihazı türkiyeye sokarlar.yolu yordamı nedir?bu bilgi nereden derseniz bu tarzda çalışan firma istediğim ürünün ellerinde kalmadığını daha önce dağıtım yaptıkları aydınlardan temin edileceğini söyleyipberaberce bu firmaya gidip ürünü aldık,ama faturasız.peki bu nasıl olur.ben bir öğretmenim kaçağa sözde spota kuralsızlığa karşıyım ben bir hata yaptım ama bir daha yapmamak gibi bir ahdim var.

Tarih: 1 Mart 2007, 21:21 - İp: 88.***.**4.174
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

zaten garanti süresi doluncaya kadar kac tane cihazınız arızalandı ki..garantisi bitince arızalanıyorlar.demekki garantiye gerek yok.. piyasa degerinden daha asagıya olsun yeter.

Tarih: 1 Mart 2007, 21:24 - İp: 85.***.**8.77
  • 1