_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Kablosuz Fare Sorunsalı

Kablosuz fare evet yaklaşık bir yıldır kullandığım bu

alette şu sıralar enteresan şeyler görmeye başladım
Çalışırken fareyi istediğim yere hareket

ettiremiyorum,altına pedini koyyorum ama yine aynı..

optik ferelerde yüzeyin sert olması gerekiyormuş vede

mat benim masamda zaten böyle.Farenin yakınında falan

cep telefonu olması sorun olur mu acaba.Daha önce

telefoncu böyle birşey söylemişti telsiz telefonun

yanına kablolu telefonun koyulmasında telsizin

dalgaları kabloluda hışırtı yapar demişti.Acaba cep

telefonununda böyle bir etkisi olabilir mi fareye

karşı

Tarih: 3 Aralık 2007, 10:58 - İp: 88.***.**4.133
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

mete allah seni.. nası biliyosa öyle yapmıştır zatende
iyiliğini versin emi..
16. sayfadayım ve bakalım kaç bölüm daha devam edecek bu işkence..
yapılırmı bu ha yapılırmı.. olan var olmayan var.. garibe yapılırmı bu beaaaa üeeeeeaaaaa.. bende istiyorum.. en az içine sığabileceğim kadar istiyorum..

ankınov bu arada bende aynı şeyi kullanıyorum.. vericisini makinenin arkasına taktığım zaman sapıtıyorll önündeki usb ye taktığım zaman sorun yok.. ama ben daha şunun şurasında ve bunun orasında 3-5 ay oldu alalı.. senin kadar kaşarlanmadım kuyruksuz fare konusunda.. diğer yandan da o zaman satılan en iyi modeli almıştım bu gibi zırtapozluklar başıma gelmesin die..

ah mete ahhhhh

Tarih: 4 Aralık 2007, 21:05 - İp: 88.***.**3.70
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

mete bu arada dikkat ettin mi adamlar kamyonla para harcamışlar teçhizata ama en dandik palukları atmışlar içine.. pilate, gurami, lepistes, salyangoz, sümüklü böcök vs.. hiç olacak işmi.. bunların astranottan, cikletten, diskustan hiçmi haberi yok acaba ??

Tarih: 4 Aralık 2007, 21:21 - İp: 88.***.**3.70
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

teknoloji bataklığı içine saplanmış siz değerli arkadaşlarımı bazı linklerle daha fena yaptıysam.. gusura galmayın.. böyleyim napıyım..

Evet Roko.. yeni başlayanlara önerilmiş balıkları almışlar.. yeni başlamak için abartılı bir akvaryumu neden yaptırdıklarını anlamam mümkün değil tabi..

geçen pazar, Eminönündeydim.. oraya kasten gittim, mısır çarşısı yanındaki akvaryumcuları dolaştım.. bişey alacağımdan değil, gezdim işte.. gezdikçe neler görüyo insan.. canlı kayalar, anemonlar, deniz balıkları.. orada, diğer evcil hayvanlarda satılıyo.. en son benim Kangalı aldıydım.. ve şimdi, netfotoğrafın en ünlü köpeği (bence tabi..)

-------------

ışıklı mouseların altına olabildiğice açık tonlu pad veya başka zemin lazım.. bazen pad i falan atıp direkt masa üzerinde kullanıyorum.. fakat ben bu konuda çok seçici değilim.

Tarih: 5 Aralık 2007, 14:09 - İp: 85.***.**1.112
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

Mete abi senin link olayını çözemedim bir türlü
Roko benimkinin markası Labtec seninki ne?Bu arada benimkinde iki gündür bir sorun yok.Ayıbını teşhir edince utanıyorlar tabi.Yapmıyorladr bir daha densizlik...

Bir sıra bu ışıklı fareler yeni çıktığında hiç kullanamıyordum.koydum altına bir parça halıfleks inanamayacaksınız ama harikaydı sonuç.Her milimini hissediyordum hareketinin...

Tarih: 6 Aralık 2007, 10:28 - İp: 88.***.**4.120
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

birtek klavye ve mouse'ını (maus desek şuna ne güzel olacak) beğendiğim mikrosoft.. ben mağazadan alırken 3 farklı modeli vardı.. paramla övündüğümden değil ama çok söz duyduğumdan en pahalısını aldım. paramın nesiyle övünecem o ayrı.. maaşları yeni dağıtabildim.. borç gırtlakta.. alacaklılar kapıya gelmek üzere.. şimdilik abii diyorlar.. birkaç ay sonra "lan" demeye başlarlar heralde.. ama ben yinede battal boy akvaryum hayalindeyim.. bide 56 chevy.. mete sanada bi pink cadillac yapayım istersen hazır hayaldeyken

Tarih: 6 Aralık 2007, 10:43 - İp: 88.***.**3.70
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

kendim çözmüş değilimki beni.. beni kim çözsün.. berbat bi cümle olduda, idare edin işte..

chevy ile kadillak'ı ayırt edemeyeceğimi tahmin edersin Roko.. ne hurda bulursam stüdyoya döşiyeceğimide..

bide şu var:.. http://www.youtube.com/watch?v=sHF6fazAs6Q&feature=related

adamlar, cam arkasında seyretmenin dışında, ticaretinide yapıyo .. helal olsun..

Tarih: 6 Aralık 2007, 11:36 - İp: 85.***.**1.49