okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Kablosuz Ağ Wireless Sorunsalı

Yarın öbürgün tatile çıkıyorum. Kullanmadığım pc vardı onu alıyım dedim yanıma. Asus marka.

Bunun kablosuz ağı düğmeyle açılıp kapanmıyor. Öyle bir düğme yok yani çok aradım.

Kablosuz ağ yazılımı vardı, onunda kablosuz ağı açma fonksiyonu ya çalışmıyordu ya da yoktu. velhasılı kelam bağlanamıyorduk işte. bende asusun kendi kablosuz ağ bulma bağlanma yazılımını sildim.

Windows kablosuz ağ yazılımıyla bağlanıyım diyorum. O da diyorki kablosuz ağ için başka yazılım etkinleştirilmiş windows kablosuz ağı sıfırdan kurun gibi birşey yazdı. Oysa yukarıda belirttiğim gibi ben onu silmiştim. Onu geri yükle demeyin de.

Kablosuz ağı windows un kendi kablosuz ağ yazılımının emrine nasıl sokabilirim. sıfırdan kur ne demek.

Bir yol yordam gösterin de tatilde kablosuz ağsız kalmayalım.

Tarih: 9 Ağustos 2008, 23:23 - İp: 85.***.**3.68
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

okyanus aç kapa düzelir belki

benim evdeki bilgisayar geçen gün internete bağlanmadı, yeni ağ kurdum ethernet kablosunu falan değiştirdim fayda etmedi sonra çıkardım bilg. yerinden bütün kabloları söktüm tekrar taktım sert bir şekilde yere vurdum bütün bağlantıları yaptım taktım fişini bastım elektriği bağlandı...Sorun neydi, sonra neden düzeldi belli değil anlamsız şeyler işte gavur icatları bunlar...

Tarih: 10 Ağustos 2008, 15:31 - İp: 88.***.**0.253
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

last hope benimde laptopum, wirelessim var ne yani yarası olan gocunur diyerek sineyemi çekelim

Tarih: 10 Ağustos 2008, 15:33 - İp: 85.***.**3.120
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

benim de var meçhul sineye çekiyorum işte

Tarih: 10 Ağustos 2008, 15:36 - İp: 78.***.**2.169
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

benim yok ben ne yapacğım peki?

Tarih: 10 Ağustos 2008, 15:38 - İp: 88.***.**0.253
okyanus.
okyanus. (üye)

wireless mireless gereksiz işler bunlar.vireles diye bir kavram olmasaydı böyle bir sorunsal olmayacaktı. lasthope üst katta bilgisayarcı var dün sordum. eskiden 50 dolar borcum varmış. kapıdan girer girmez kadın dedi sizi görünce 50 dolar aklıma geliyor.

tatarbey söylediklerinin çoğunu yaptım. birtek tekmeleme hariç. bakalım b planı olarak onu sona saklıyorum.

çeşmede marmariste fethiyede milasta oturan var mı?

Tarih: 10 Ağustos 2008, 16:06 - İp: 85.***.**3.68
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

dışarıdan izle tato

Tarih: 10 Ağustos 2008, 16:06 - İp: 78.***.**2.169
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

dayımgiller var datçada oturuyorlar, marmarise yakın

bi de oralarda biryerlerde bir köy var uzakta, gitmesekte görmesekte o köy bizim köyümüz...

Tarih: 10 Ağustos 2008, 16:17 - İp: 88.***.**0.253
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

dünyanın kanunu böyle tato biri yer biri bakar
birikim yapmıştım bir üstadıma sordum ustam şu kadar birikimim var şu fiyata laptop buldum fotoğraf makinesi mi alayım laptop mu dedim o laptop deyince fotorağf makinesi hayallerimi erteledim bir süre daha

Tarih: 10 Ağustos 2008, 16:26 - İp: 78.***.**2.169
okyanus.
okyanus. (üye)

datçaya gideceğim zaten. dayına selam söyleyimmi tatar. dayın zengin mi?

Tarih: 10 Ağustos 2008, 16:29 - İp: 85.***.**3.68
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

fakir hatta o kadar fakir ki eski datçada oturuyor o derece fakir yani...

Tarih: 10 Ağustos 2008, 16:50 - İp: 88.***.**9.1