ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Japonya Depremi

Japonya'da meydana gelen 8.9 büyüklüğünde deprem tüm dünyayı üzdü.
Depremden zarar gören japon halkına,
Orda bulunan Türk vatandaşlarına, soydaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz.
Tanrı hiç bir ülkeye bir daha böyle bir felaket göstermesin.
Özellikle orda yaşayan fotograf dostumuz "OZANSAN" arkadaşımıza da geçmiş olsun dileklerimizi gönderiyoruz.
Umarız kendisinde, ailesinde ve evinde herhangibir sağlık problemi, kayıp ve zarar yoktur.
Sağlık haberlerini burdan bizlere ulaştırırsa mutlu olacağız.
Selamlarımızla...

#ercan43' tarafından 11.03.2011 22:43:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 11 Mart 2011, 21:15 - İp: 92.***.**6.57
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Bedelli konusunda referanduma gideriz diyeren bay boşbakan nükleer santral konusunu referanduma götürebilirmi?

Tarih: 20 Mart 2011, 19:49 - İp: 78.***.**3.148
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

nükleer santral olmazsa nükleer araştırma yapamazsın. tıp sanayin olmaz. nükleer tıp olmaz.
bizim geri kafalı kominist kafalılar rüzgar santraline karşı. hidroelekriğe karşı, termike karşı. yuh be. nerden elektrik sağlacez.
elin oğlu nükleer denizaltı ile 2 yıl su altında kalıyo. biz napcez denizaltılara az yasın diye tüpmü taktırcez.

Tarih: 20 Mart 2011, 20:30 - İp: 88.***.**0.101
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

emmi sensin kominist.

keza komünist rusya petrol zengini olmasına binaleyh rusyanın her tarafını nükleyer santral ile doldurmuş idi.

sen koministlerin nükleyere karşı olduğu yargısına nasıl vardın emmi. olmayana yergi yolu ile mi ?

bence nükleyer elektirik santralı görüntüsü altında atom bombası yapacak isek nükleyer santrala karşı deyilim.
keza sırf elektirik için ise kalsın emmi istemez ben elektiriği her türlü bulurum.
keza benim enişte Tek ten emekli ( malulen emmi ).

Tarih: 20 Mart 2011, 20:59 - İp: 85.***.**1.190
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

en az 2000 alır emmi enişten. keza yümsek risk gurubu onlar. nikolay tesla her evin kendi alektireğini üretmesi fikrini ortaya atanda siayey yok etmiş idi rahmetliyi. keza devlet alektirek satacak idi edison emmi ile.
emmi nükleer enerci kaçınılmaz bişey. keza söz sahabı olacak ise dünya muvazenesinde en az 40/50 atom bombamız olacak. keza pakistanın bile var. gerektiğinde kandile sallarız emmi.
emmi kominist eski kafalı her bişeye karşı olan demektir. bunlar boğaz körpüsünede karşılar binanaley. eminim atakuleyede karşı imişlerdir bi tarafımıza batar mantığı ile.

Tarih: 20 Mart 2011, 21:12 - İp: 88.***.**0.101
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi benim enişte (teyzemin kocası emmi sizin camiyadan) elektrik direğinde tamirat yapar iken birisi hatta enerci vermiş ve çarpılarak direkten düşüp belden aşağı felç olmuş vaziyette emekli oldu. keza allah uzun ömür versin.
lakin ilk günlerde konya da hastanede yatar iken ( bizim malikanenin de konyada olmasına binayen bizde orada idik ) benim en küçük biladerden bizden gizlice ağlayıp yalvararak kaplo istemiş.
biladerde on yirmi metre kablo bulup bizden habersiz götürmüş.
kablonun bir ucunu enişte tutmuş öteki ucunu da pencereden sarkıtmışlar aşağıdan bilader toprağa deydirmiş.
keza enişte bende elektrik kaldı demekte idi sürekli. böylece o hissiyatından bizden gizli kurtulmuş idi.
ben o zamat hukuk fak da idim. eniştenin davasına sonradan akepe milletvekili olan avkat ahmet pakmaya pardon iyimaya bakmış ve çok yüklü bir tazminat almış idi. beş sekiz dayire bide tempra aldı artı emekli mayışı var keza oğluda okudu doktur çıktı vazife aldı şimdi. allah uzun ömür versin emmi çok severim o enişteyi ben keza.

Tarih: 20 Mart 2011, 21:22 - İp: 85.***.**1.190
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi sağlık gidende dünya senin olsa neye yarar. burdaki bizim camiyedan bi alektirekçide aynı akibete uğramış . lakin kemeri olanda düşmemiş.

Tarih: 20 Mart 2011, 21:41 - İp: 88.***.**0.101
okyanus.
okyanus. (üye)

emmi iki gün önce büroda oturur iken
kalın kot kemeri takılı idi belimde ( keza emaneti taşıması açısından takım elbiseye dahi kot kemeri takaraktan aykırı ve nevi şansına müntazır bir tarz sergilemekteyim )
lakin kemer pat diye koptu ortadan ikiye ayrıldı emmi
attım keza.
sende de pantolon cartlaması olmuş idi bir ara sanırsam.

Tarih: 20 Mart 2011, 21:45 - İp: 85.***.**1.190
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Allahim Pazarbeyin kasabasinada tez zamanda bir Nukleer Santral nasib eyle yaarabbi...

Benim korkum nedir biliyormusunuz.Bu santrallerin yine tipik bir TURK ihmaline kurban gidip bir felakete yol acmasi.Sokakta kazdiklari cukura levha koymayan bi anlayisa bu tehlike cok fazla...

Tarih: 20 Mart 2011, 21:48 - İp: 219.***.**6.57
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi bendeki pantalon cartlaması ne isede geçenlerde bi hanım avukat aplamızın partalon cartlaması sessiz mahiyete olanda bütün adliye napsakki eyu tereddüt edip en son içimizden bir cengaveri apla pontulun arkası boydan boya sökülmüş apla dedirtmiş idik. keza söylemek zor idi. bir keresinde aynı fedakarlığı ben yapıp yolda giden genç ve güzel bir kıza aplacağım pontulunun cacuru açık demiş idim utanma modunda.

Tarih: 20 Mart 2011, 21:49 - İp: 88.***.**0.101
okyanus.
okyanus. (üye)

keza nükleyer santaralde çalışacak bekçilerin bilinçli ve hassas olması gerek emmi türk işi olmamalı.
binaleyn santrale ben bekçi olsam kimseyi yaklaştırmam milyarlık tesislere.

Tarih: 20 Mart 2011, 21:53 - İp: 85.***.**1.190