hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

İzmir'lileeer :)

Hafta sonuna kadar bir değişiklik olmazsa Cumartesi günü yapılacak bir evlilik töreni için İzmir'de olacağım ama İzmir'i hiç bilmem; Bu nedenle bana İzmir'de ne yenir ne içilir neresi gezilip görülmelidir, neresinde fotoğraf çekilir vs vs öneride bulunup yardımcı olabilirseniz sevinirim şimdiden teşekkürleeer

Tarih: 5 Ocak 2009, 10:22 - İp: 81.***.**8.22
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

''Naa Naa yap.. ''

Tarih: 7 Ocak 2009, 01:39 - İp: 88.***.**0.225
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Hadi "Naa naa" yapılacakları yazın bakem tek tek

Tarih: 7 Ocak 2009, 01:44 - İp: 88.***.**5.69
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

ben yapcam naa naaa ))))

Tarih: 7 Ocak 2009, 12:29 - İp: 85.***.**8.27
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

allah insanı iftiralardan saklasın yav hata ne zaman dedin bana cay ismarla hep dedin yok geliyorum davam var geliyorum istanbulu gece cekicem planlı programlı geliyordun düzenini bozmak istemedim

Tarih: 7 Ocak 2009, 13:43 - İp: 88.***.**1.176
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

acem, hata özel mesaj atmıştır sana"geliyom" diye.. görmedin mi
yoksam buharlaşıp uçmuş mu o da

Tarih: 7 Ocak 2009, 13:54 - İp: 88.***.**5.69
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Acemkızı kafana benim kadar taş düşsün emi Ben yalanmı söylüyorum yani avukatım ben yalan söylemem .

Bir Suzan kadar olamadın (bu Suzan başka Suzan ama Bilgi üniversitesinde okuyor). Kız harçlığını babasından erken alıp arkadaşlarından da borç alıp bana Leb-i Derya'da yemek ısmarlamaya kalktı sen bir çay ısmarlamamak için nele ryapmadın.

Bir keresinde de Erzincan'a gidiyorum dedin. Birde beni Çatalca'ya düğüne gödürecektin sözde

Tarih: 7 Ocak 2009, 14:03 - İp: 85.***.**4.214
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

demiş geliyom diye ama nereye ne zman kimle onları bilmiyom e bende sana derim geliyom izmire oldumu şimdi

Tarih: 7 Ocak 2009, 14:05 - İp: 88.***.**1.176
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

En son 29 Aralık'da İstanbul'a geliyorum dediğimde sende bana tüh şansa bak benimde Zambiya'da işim vardı o gün demedinmi yani?

Bak haber verdiğimi kabul etmişsin işte

Hem bir daha kim bilir ne zaman İstanbul'a gelirim değil mi?

Hem İstanbul'lularda Ankara'ya geldiklerinde haber vermiyorlar. Onur kaç kere geldi söylemedi, Lale geldi gitti aramadı. Acemkızı yazın Ankara'ya geleceğim demişti (gelip gelmediğini bilmiyorum ama). İşte İstanbul'lular böyle biz Ankara'ya gittiğimizde onlar bizi yedirip içirirlerse İstanbul'a geldiklerinde bizde aynısını yapmak zorunda kalırız diye düşünüyorlar zannımca

Oysaki kuş kadar adamız ne yiyip ne içeceğiz. 3 öğün yemeğimiz Pazarbeyin dişinin kovuğunu doldurmaz.

#hata' tarafından 07.01.2009 14:15:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 7 Ocak 2009, 14:08 - İp: 85.***.**4.214
acemkızı
acemkızı (üye)
İstanbul / Amatör

hata azmine hayranım biliyomu nr döktürmüşsün böle yav ysv birdaha gelirsen söz sana bol yeşillikli salata ısmarlıycam

Tarih: 7 Ocak 2009, 15:16 - İp: 88.***.**1.176
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

İstanbul işlerim bitti bir daha ne zaman gelirim Allah bilir.

Tarih: 7 Ocak 2009, 15:24 - İp: 85.***.**4.214