biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Isine Gelmedi Site Yonetiminin!!!!!

Formdaki Konumun kapatilmasina Dair ::

Burasi Serbest Kursu degil mi?

Site yonetiminin isine gelmedi anlasilan.

Bu site yonetimi, saldirgan tavirlariyla bir ara herkese satasan insan gorunumlu varliklarin fotograflarina neden hic mudehale etmedi?
Simdi bizim serbest kursude actigimiz bir formu siliyor.

Cunku isine gelmedi

Yakistiramadim desem yalan olur. Bekledigimde buydu aslinda. O zamanki 2 avuc insani milyonlari temsil eder gibi gosteren fotograflarin altinda yazilanlari nedense hos gormustu. Iste o zihniyete tabii ki actigimiz forum agir gelecek icinde hic bir kufur, satasma olmadigi halde.

Sadece o zaman abartilan insanlarin nerede oldugunu sorduk, simdi gidin o provake eden fotolari da silin diyecem ama isinize gelmez:

neyseeeee zeytin suyuna kuru ekmek , Net fotografta boyle gelmis boyle gidecek

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:04 - İp: 192.***.**9.70
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

SİYASETİ OKU KARDEŞ

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:05 - İp: 85.***.**7.152
biologus
biologus (üye)
Yurtdışı / Amatör

Onu diyorum yaa SIYASET 2 ay once nerdeydi?

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:08 - İp: 192.***.**9.70
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

KARDEŞ BEN ORAYA YAZDIM ONU OKU DEDİM

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:12 - İp: 85.***.**7.152
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

Herkez bildiği gibi yaşasın arkadaşlar bu herkezin en doğal hakkı.Bu dakikadan sonra forumlada işim olmaz.Bendeki izah güçlüğünden ziyade bazı değerli arkadaşlarımızda anlayış kıtlığı var.Hepinize saygılarımı sunuyorum.

Bazılarının savunduğu değerler,çağdaşlık adına toplumun bir kesimine, tepeden inme kendi değerlerini benimsetme çabasıdır

#mucahid-i' tarafından 30.08.2007 23:42:55 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:12 - İp: 88.***.**5.13
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Sanırım fotokritik isimli siteye de üyesiniz. Hadi gidin orada da aynı konuyu açın ve sonra da bu yazdığınızı oraya da yazın. Bakın bakalım kaç dakika içinde siteden atılıyorsunuz.

Politika konuşmanın, tartışmanın da bir adabı var. Baykal nerede? MHP mecliste, Çağlayanlardakiler nerede? gibi konuların forumda ne işi var?

Daha önce fotoğraf yüklendi,
bir sürü tartışma yaşandı diyorsunuz. Siz de fotoğraf ekleyin tartışalım. Burası söylendiği gibi fotoğraf sitesi , forum konusunda çok esnek bir davranıyor üstelik. Açılan konuları başka bir fotoğraf sitesinde açsanız siteden 2 dakikada atılırsınız burada açınca nazik bir dille siliniyor yine de söylenmedik kelime bırakmıyorsunuz.

Aynı fotoğraflar fotokritiğe de yüklendi, onlarcası anasayfaya çıktı. Ama ben orada forumda hiç konu görmedim.

Hiç siyaset konuşmayalım demiyoruz ama ''çağlayandakiler nerdesiniz'' tarzı bir başlığın ne anlamı var.Tartışma mı istiyoruz?
Ben yürüyüşe gitmedim, ama onların nerede olduğu soruyorsanız ben yanıtlayayım, ben buradayım. Bir sorunuz mu var? Sorabilirsiniz?

Buna demokrasi deniyor,insanlar yürür, grev yapar, kimi türbanlılara destek için,kimi maaş zammı için, kimi rejim kaygısı için.Bu onların anayasal hakkı. Demokrasiyi içimize sindirelim ondan sonra konuşalım.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:14 - İp: 88.***.**8.109
dadasnazim
dadasnazim (üye)
İstanbul / Amatör

sonuna kadar haklısın arkadaş.......

bu site yönetimi sitede ağza alınmayacak küfürler,hakaretler havada uçuşurken nerdeydi........

aylarsa siyasi tartışmalar yapılırken nerdeyi..........

belli bir kesime yönelik linç girişi yapılırken nerdeydi......

adaletli davranamayıp çifte standart uygulayanlara yazıklar olsun..........

yazıklar olsun...........

yazıklar olsun................

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:24 - İp: 85.***.**4.57
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

Herkez bildiği gibi yaşasın arkadaşlar bu herkezin en doğal hakkı.Bu dakikadan sonra forumlada işim olmaz.Bendeki izah güçlüğünden ziyade bazı değerli arkadaşlarımızda anlayış kıtlığı var.Hepinize saygılarımı sunuyorum.

Bazılarının savunduğu değerler,çağdaşlık adına toplumun bir kesimine, tepeden inme kendi değerlerini benimsetme çabasıdır

#mucahid-i' tarafından 30.08.2007 23:44:27 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:28 - İp: 88.***.**5.13
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Şikayet etmek sizin de hakkınız, eğer hakaret edildiyse. Ben onları okumadım. O kadar çok konu var ki okumam olanaksız.
Ben sadece uyardım.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:31 - İp: 88.***.**8.109
mucahid-i
mucahid-i (üye)
Bursa / Amatör

#mucahid-i' tarafından 30.08.2007 23:45:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:48 - İp: 88.***.**5.13
altas
altas (üye)
Kocaeli / Amatör

begenmeyen ceker gider dua et ip adresin banlanmamis ..atip tutmak kolay. iskembeden sallamayin artik ..
efendi gibi fotograf yukleyin elestiri yapin..varsa konu disinda konun ac konunu tartiis .konu disi dediysek dumduz git demedikk..var iste boyle kullanicilar belli bir kesime hitao eden siteye kayit amaclari sadece uyeler arasi huzuru bozarak derenin akis yonunu degisrtirmeye kalkanlar.iktidarin cigirtkanligi sanami kaldi

Tarih: 23 Temmuz 2007, 21:55 - İp: 85.***.**7.236