buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

İncecik Devrim

Sony bir süre önce duyurduğu akıllara zarar teknolojisini beklenenden çok önce hayata geçiriyor.

Bir süre önce kağıt inceliğindeki lcd leri duyuran firma şimdi 11'' ebadındaki televizyonları piyasaya sürüyor.
1700 dolardan satılacak televizyonları aslında zararına satacaklarmış şimdilik....ps3 ü de zararına satıyorlar zaten ama 2 sene sonra voleyi vuracaklar tabi o ayrı konu

bu demek oluyor ki 3-4 sene sonra kağıt inceliğindeki 82 '' televizyonumuzu katlayıp işyerine, pikniğe, kumsala götürebiceğiz

http://www.thgtr.com/technews/technews-20071001.html#2324

Tarih: 2 Ekim 2007, 23:14 - İp: 85.***.**5.252
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

hafızamı kaybettim hiçbir şeyi hatırlamıyorum

Tarih: 3 Ekim 2007, 13:52 - İp: 81.***.**7.150
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

blaukpunt vardı bizde, 8 kanallı renkli idi...ama yayın siyah beyaz olduğu için çok seneler SB izledik

ardından star çıkana kadarda kullandık onu,8 kanallı 51 ekran ama kannallar el ile değişiyordu, her kanalın yanında özel bir çubuk sayesinde kanal ayarlamaya yarayan garip girintiler vardı...ne günlerdi beee...

zorlu ikili yi hatırlarımmm...ingiliz dizisi ablanın hastasıydım...aşıktım

Tarih: 3 Ekim 2007, 15:39 - İp: 212.***.**5.116
keremd
keremd (üye)
Tekirdağ / Amatör

makepeace - dempsey, ahhh o ablaya aşık olmayan varmıdır ki?

Bizde de nordmande vardı ahşap kaplamalı, sonra vestel ferguson la renkli tv ye geçmiştik.Ne günlerdi onlar

zorlu ikili yi hatırlarımmm...ingiliz dizisi ablanın hastasıydım...aşıktım

Tarih: 3 Ekim 2007, 16:02 - İp: 88.***.**6.63
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

yine mi eski tv nostaljisi.. kacak kimbıl, dallas, altımilyondolarlık adam, profesyoneller, necefli maşrafa

o değilde o yıllardaki TV lerin frekan ayarı çok garipti dunesanın değindiği gibi..
bazısının yanındaki minik oyuktan plastik yıldız tornavida çıkardı onu sokardık kanallara ÇAT ÇAT diye bastığımız düğmenin yanına çevir allah çevir.. Galiba SABA ydı..

şimdi uydu alıcısının frekanslarını ayarlamaya üşeniyorum.. oda yattığım yerden uzaktan kumandayla... bence hiç iyiye gitmiyoruz.. en azından kendi adıma.: teknoloji üşengeçleştiriyor...

Tarih: 3 Ekim 2007, 18:07 - İp: 85.***.**0.58