morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Ic Dokme- Doluluk

Herkese merhaba.. Yaa su finaller oncesi birileri beni kizdirmazsa icleri rahat etmiyor. "ayhan34" isimli arkadasin da uzerime uzerime geldigini fark ediyorum. OLUR OLMAZ YORUMLARIYLA,ki mantikli olsa bir sey demeyecegim ! Yeter artik yaa... Bu sitede olanlara artik yeter gercekten... ARKADASIM kisisel projedir yaa,o kadar cekememezlik YAPIYORSAN git isletme binasina sen de fotograf cek... Sana kalkip da biz cekme demeyiz ama,guvenlik mudahele edebilir.

"Beni karanliga iten" isimli calismam da ayhan34 un yazdigi yorum :

haydarpaşayı mesken tutmuşsun galıba fazla karanlık olmuş şansını edebiyatta denesen daha başarılısın gibı geldı ne dersin.

Benim cevaplarim hem mesaj servisinden hem de calismamin altindakiler :

Bu projedir...Bunu anlaman icin Turkce degil de baska dilden mi yazmam gerekiyor anlamadim. Fotograftada basariliyim,edebiyatta da cekemiyorsan baska birileriyle ugras olur mu... Ne diye yorum yaziyorsun anlamiyorum.Benimle muhattap olma.

Bayanim diye bir seylerin ustesinden geliyorum diye bu genel cekememezlik nedir ANLAMADIM ! Begenen begenir,begenmeyen de adam gibi gorusunu bildirir. AMA BOYLE SAYGISIZCA ima da bulunmaz. Biraz yasina ve bir erkek olusuna gore davran lutfen olur mu. SAYGIMI KORUYORUM,Beni SARSMAYA YIPRATMAYA CALISMA !

SONUC itibari ile ben paylasim icin buradayim,o kadar calisma coplugunun arasinda bir seyler icin emek vermeye calisiyorum. Fotografin cekimi teknikte karanliktir,atolyelerde calisirken ordaki isik beklenmektedir. Bunu da hala ayhan34 anlamamaktadir israrla. Calismalarima da insanlar begenmek zorunda degiller,ama ne olur lutfen bunu teknik dille ya da bildikleri en guzel dille anlatsinlar. AMA cesitli imalara girmesinler....

Sevgili AYHAN,benimle muhattap olmani istemiyorum. SAYGILI degilsin cunku,ne yapmaya calistigini ya da kimleri tuttugunu ANLAMADIM.

BUNLARI da herkes dikkatli okusun,beni taniyan arkadaslar ne demek istedigimi iyi anlayacaklardir.

Sevgiler... Emine T. MORCADI.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 12:27 - İp: 88.***.**9.133
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

takilma boyle seylere bosver, fotografta kendini gelistirmeye bak.
proje guzel

Tarih: 30 Mayıs 2007, 15:40 - İp: 81.***.**7.8
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

bu şekilde bir yazı sadece o yorum çin gereksiz..belkide başka şeylere canınız sıkkın sınavlarda yaklaşıyor aşırı tepkicisiniz aslında bunu daha onceden de yazıcaktım ama tartışmanın arasına girmeyeyim dedim....

biraz daha sakinn...

ajda (pekkan) nasıl diyordu...... challenge and relax

ben fotodan hiç anlamam ama banada biraz karanlık geldi.. yalnız gitar noktasında fotonun benim açımdan bir çekiciliği oluştu bunuda demsem çatlarım

devam devam çalışmalarını bekliyoruz

Tarih: 30 Mayıs 2007, 16:35 - İp: 85.***.**4.72
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

KARANLIK... ISIK ORTAMI ozellikle beklenmistir. Yani CALISMANIN ozelligi isik ortaminin KARANLIK OLMASIDIR ARKADASLAR... Hayir bu baska sitede cok kolay anlasildi da neden burada anlasilmiyor... YOOO BEN Bu sitede yapilan bircok seye uzun surediR KIZGINIM ! Patladim sonunda yine... Benden baska bir suru KIZGIN OLAN DA VAR ZATEN MERAK etmeyin.... Gercekten bir seylerden anlayanlar ise calismayi zaten cozmus olmalilar... Onlar da isin basindan beri bana ISIK TUTANLAR zaten...

Sen ayhan34 un onceden bana yazdigi yorumlara da bak istersen nedimy...

Tarih: 30 Mayıs 2007, 16:50 - İp: 88.***.**9.133
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

emineyi üzmeyin. O iyi birdir. Bizzat kendi gözlerimle gördüm.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 18:13 - İp: 88.***.**8.164
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Huseyincim,sen gordun beni tanidin az cok...Yaa ben kolay kizacak biri degilim ama,ayni adamin uzerime gelmesi artik yetti ne yapabilirim... Bir seylere surekli comak sokmaya calismasindan SIKILDIM...
Lisede bile stajimi TCDD 1. BOLGE MUDURLUGU ISLETME BINASI'nda yapmis biriyim ,o binanin her yeri benim icin ozeldir... Var mi otesi ya,diledigim yerindede fotograf cekerim... Kim ne diyebilir ki,hangi cesaretle der !...

Tarih: 30 Mayıs 2007, 19:04 - İp: 88.***.**9.133
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

bişi demiyorum

Tarih: 30 Mayıs 2007, 19:39 - İp: 88.***.**8.68
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

Emine bir tanedir yaaa.
Ben biliyorum o proje için ne kadar hevesli çalıştığını...Boşvereceksin Emine, takılamayacaksın böyle yorumlara.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 19:57 - İp: 88.***.**1.46
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yazı çok uzun okuyamadım. Neye kızdın özetle morcadı. Gidip döverim ben onu. MIr mır mır mır.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 20:24 - İp: 88.***.**7.26
morcadi
morcadi (üye)
İstanbul / Amatör

Haksizlik yapiliyor....Yorgunum,fiziken de ruhen de...Beynim de yorgun... Ben sana anlatirim bocukcu basim...
Buffalooo,sen benimle en cok konusma sansini bulmus bir insansin... Ne deyim iste arkadasim,dedim diyeceklerimi...

Tarih: 30 Mayıs 2007, 21:13 - İp: 88.***.**9.133
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

3 gün siteye giremedik.herkez zayıflamış iskeletor gibi olmuş kim bu iskeletlerden sorumlu bakan yaaaaa.

Tarih: 30 Mayıs 2007, 21:22 - İp: 88.***.**2.37