mrqb
mrqb (üye)
Isparta / Amatör

Hong Kong’dan Lens İstekleri

Merhaba arkadaşlar. Kasım ayında Hong Kong ta olacağım. Çok fazla araştırmadım ama lens fiyatlarının uygun olduğunu duydum. (yaklaşık %30-%35) Kendime bir kaç lens almayı düşünüyorum. Eğer ben gibi lens satın almak isteyen arkadaşlar olursa benle iletişime geçebilir. Yalnız bu lenslerin uluslararası garantisi olduğunu hatırlatmak isterim. Yani garanti olayından vazgeçmelisiniz. Fiyatları Hong Kong tan Whatsup ile yazarım, almak isterseniz de satın alırım. İstanbuldaki arkadaşlara lenslerini hava limanında elden teslim edebilirim. Böylelikle lenslerinin çalışıp çalışmadığını görüp ona göre satın alabilirler. Diğer illerden arkadaşlar olursa konuşup anlaşabiliriz. (Ürüne göre %5-%10 komisyon alırım.) Dileyen olursa bana yazabilir.

Tarih: 22 Ekim 2013, 12:15 - İp: 85.***.**5.233
riskos
riskos (üye)
İstanbul / Amatör

Peki ödeme nasıl olacak ondanda bahsedermisin ..

Tarih: 23 Ekim 2013, 15:23 - İp: 78.***.**0.176
mrqb
mrqb (üye)
Isparta / Amatör

Ödemeyi bende peşin yapacağımdan dolayı benim de peşin almam gerekir.

Tarih: 24 Ekim 2013, 21:45 - İp: 94.***.**2.75
mustafali
mustafali (üye)
İstanbul / Amatör

Peki sana nasıl güveneceğiz

Tarih: 4 Kasım 2013, 15:48 - İp: 92.***.**3.221
mrqb
mrqb (üye)
Isparta / Amatör

Ben zaten İstanbul ve Antalya hava limanı harici böyle bir alışveriş yapmaktan vazgeçtim. Hava limanına gelip ürünü elden teslim almalı benden.. Bir de lensi beğenmeyip, üründen vazgeçme riski var bu da benim katlandığım risk. Bana güvenip güvenmeme gibi bir durum söz konusu değil zaten. Ayrıca benim önerim; garantisiz bir ürünün fiyatının Tr dekinden %30 daha ucuz olmadıktan sonra sipariş vermeniz mantıklı değil. Bu arada 7 kasımda yolcuyum.

Tarih: 4 Kasım 2013, 16:05 - İp: 95.***.**3.252
m.levent
m.levent (üye)
İzmir / Meraklı

senin aldığın bi risk yok, risk olsa olsa sana sipariş verenin olur baksana ismin cismin belli değil. velevki getirdin diyelim, havaalaında adama malını verir geçersin, siparişi veren ben vazgeçtim ver paramı geri demez diyemez

#m.levent' tarafından 06.11.2013 13:01:07 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Kasım 2013, 12:58 - İp: 88.***.**1.32
mrqb
mrqb (üye)
Isparta / Amatör

Senin ismin cismin var da ne oluyor, adam mı oluyorsun. İlk önce benim yazdıklarımı bir oku ondan sonra yargıya var. Bak yukarıya ne yazmışım. Sen gibi insanların olduğunu en başta düşünmeden böyle bir teklifte bulunmuştum. Şimdi ise bu teklifimden vazgeçiyorum. Madem bu site forumunu takip ediyorsun, burda bir ismim cisim yapmışsın kendine, o zaman ilk önce doğru düzgün okumayı öğren, işin olmayan başlıklara da salça olma. Forum sakinlerinden özür dilerim. Admin konuyu silebilir. Teşekkürler.

#mrqb' tarafından 06.11.2013 13:56:44 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Kasım 2013, 13:54 - İp: 95.***.**3.252
m.levent
m.levent (üye)
İzmir / Meraklı

Ben seni suçlamadım, kötü bir şey söylemedim bu tip ortamlarda böyle işlere girişmenin risk olduğunu söyledim, ne ben seni tanırım nede sen beni! ve eminimki kimse seninle, bu konuyla ilgili irtibata geçmemiştir. ismin cismin yok yeni üye olmuşsun ilk başlığında bu olmuş! sen iyi niyetli biri olabilirsin ama kimse bundan emin olamaz. ayrıca açıklayıcı bişeyde yazmamışsınki neyi açıkladığını iddia ediyorsun? Hem niye bana böyle pervasız konuşuyorsun? yarası olan bu kadar gocunur! benim adamlığımı sorgulayamazsın önce kendin adam ol hıyarağası

#m.levent' tarafından 07.11.2013 10:05:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 6 Kasım 2013, 18:31 - İp: 88.***.**1.32
  • 1