edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Hizmete Devam

BEDD YARDIM DAĞITIM PROGRAMI

18 Temmuz BEDD Danışmanlar Kurulu Toplantısı

Uluslararası Peppers and Rogers Group, Bedensel Engelliler Dayanışma Derneği’nin Türkiye çapında ideal standartlarda bir kuruluş haline gelmesine destek vermek amacıyla Temmuz 2008 yılından beri yoğun bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. BEDD değerler, vizyon, misyon ve hedefler konusunda çalışmalarını belirleyen Peppers and Rogers Group, aynı zamanda derneğin geleceğine büyük katkılar sağlayacak olan BEDD Danışma Kurulunu oluşturmaktadır. Pek çok şirket yöneticisi ve akademisyenlerden oluşan gurup şu an 50 kişiye ulaşmış ve grup bu yıl ikinci toplantısını 18 Temmuz 2009 Cumartesi günü "Marmara Yelken Kulübü" gerçekleştirecektir.

22 TEMMUZ ENGELLİ KARDEŞLERİMİZE BOĞAZDA TEKNE GEZİSİ

Üç yıldan beri geleneksel olarak sürdürdüğümüz tekne gezilerimizden biri daha 22 Temmuz Çarşamba günü gerçekleştirilecektir. Lüfer-8 teknesi ile 50 engelli kardeşimizi aileleri ile birlikte İstanbul boğazında birer Devlet konuğu gibi ağırlayacağız. Müzik ve yemekli gezide onlara tüm nostalji yaşatılırken, günlerini dört duvarlar arasında sürdüren engelli kardeşlerimizin yaşamlarına renk ve güç katacağımız için onur duyuyoruz. Bu mutlu günü yaşatacak olan ve daim yanımızda sponsorlukları ile katkıda bulunan Lüfer Tekneleri Şirket yöneticilerine gönülden çok teşekkürler.

24 TEMMUZ BARTIN YARDIM DAĞITIM TÖRENİ"

Ramazan Ayı öncesi ihtiyaç sahibi engellilerin onurlandırılması amacı ile Bartın Valiliği Himayelerinde derneğimiz tarafından ihtiyaç sahibi 60 engelli kardeşimize ithal “Tekerlekli Sandalye Dağıtım Töreni” yapılacaktır. 24 Temmuz Cuma günü yapılacak törene Bartın Valisi Halil IŞIK, bölge idari amirler, engelliler ve engelli aileleri katılacaktır. Derneğimiz aynı zamanda dağıtacağı çeşitli hediyelerle yüzleri daha bir gülümsetmeyi amaçlıyor.

08. AĞUSTOS ANKARA YENİ MAHALE YARDIM DAĞITIM TÖRENİ"

10 Yıldır yollarda olan ve hiç bir ihtiyaç sahibi engelli kalmayana dek tekerlekli sandalye dağıtmaya kararlı olan BEDD, 08.Ağustos Cumartesi günü, Ankara Yeni Mahalle Belediye Başkanlığı himayelerinde tekerlekli sandalye töreni gerçekleştirilecektir. Saat.20.00 da düzenlenecek dev konserli dağıtım töreninde, ihtiyaç sahibi 70 engelli kardeşimiz talep ettikleri tekerlekli sandalyeleri onurlandırılırken, Yeni Mahalle halkı ile “GELİN HAYATI BİRLİKTE PAYLAŞALIM” mesajı verilecektir.

Tarih: 15 Temmuz 2009, 00:23 - İp: 212.***.**7.125
kheer
kheer (üye)
Hatay / Meraklı

çok teşekkürler sayın başkan.
başarılarınızın devamını diliyorum.
Allah yardımcınız olsun.

Tarih: 15 Temmuz 2009, 01:00 - İp: 78.***.**2.234
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Yürekli dostum çok teşekkürler.

Tarih: 15 Temmuz 2009, 01:15 - İp: 212.***.**7.125
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

kalb kalbe karşı olunca..topic görülmemişti henüz fotoya yazdığımda.."hizmete devam" da var o kısacık yazının içinde..evet hizmete devam..

Tarih: 15 Temmuz 2009, 08:48 - İp: 95.***.**3.130
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

hastalığınız için geçmiş olsun tekrar aramıza dönüp faaliyetlerinizle görmek güzel bir mutluluk

Tarih: 15 Temmuz 2009, 08:54 - İp: 81.***.**7.150
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

sevgili Şaban amca,
Allah bin kez sizden razı olsun, dostluluğuz bana büyük bir onur veriyor.
Savaşa alışan insanı durdurmak imkansız. Sizleri özledim, mutlaka geleceğim.

Sayın last hope,
İyi niyet ve duyarlılığınıza gönülden çok teşekkürler. Çok yoğun bir dönem bekliyor. Bu yıl sonuna kadar en az 50 organizasyon var.
En derin saygılarımla.

Tarih: 15 Temmuz 2009, 11:30 - İp: 212.***.**7.125
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Yürekten destek elbette bizden .

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN.

NİCE SENELERE SAĞLIKLA VE MUTLULUKLA.

20 YAŞINIZ KUTLU VE MUTLU OLSUN.

Tarih: 16 Temmuz 2009, 14:56 - İp: 81.***.**5.170
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

doğum gününüz kutlu olsun

Tarih: 16 Temmuz 2009, 15:45 - İp: 81.***.**7.150
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Sultancım evet 20 yaş en sonunda geldi Of ya bu gençlik zor Sultanım

Sayın last hope,
Çok teşekkürler, çok sağol.

Tarih: 16 Temmuz 2009, 22:22 - İp: 212.***.**7.125
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

kemal im 20 yaşına girmiş..gönül gözü onu daha 18 inde görüyor..böylesi yanılgılar-yanılsamalar..tabiiki dost başına..hadi bakalım bu enerjiyle daha ne savaşlar kazanılacak..çok sevdiğim volkanakgul ün sunum yazısı vardı..değiştirmiş onu..bir okusaydın diyecektim..bu aralar fazla meşguliyetin var..çay içmeye gelmeni skıştırma..biraz daha yorul..iki-üç gün burada dinlenirsin..

Tarih: 16 Temmuz 2009, 22:55 - İp: 88.***.**2.213
edizce
edizce (üye)
İstanbul / Meraklı

Şaban amcam, gönül dostu,
Ah baba çayınıi sohbetlerini, yüreğindeki güzelliği özlemedim değil. Mutlaka uğrayacağım da bu savaşlar bitmiyor.

Gönül 18 bak bunu tam iyi bildin

Sevgiyle kal, sağlıkla kal, görüşeceğiz mutlaka

Tarih: 16 Temmuz 2009, 23:32 - İp: 212.***.**7.125
  • 1