nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

Hasat Zamanı..

yeni vizyona giren hasat zamanı hakkında gidenlerden yorum alabilirmiyim??

film nasıldı?*

ayrıca çok merak ettiğim incildeki 10 bela hadisesini nereden öğrenebilirim????
izlemeden önce bilinmesi gerkiyormuş herhalde..

bu arada nasıl yapıldığına dair bilgiler
http://features.cgsociety.org/story_custom.php?story_id=4009

Tarih: 2 Mayıs 2007, 01:39 - İp: 85.***.**4.183
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

hocha

Tarih: 3 Mayıs 2007, 21:40 - İp: 88.***.**1.201
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

liebster

tabiki saygı rokomet saolasın..

sadece orda geçen diyaloğu anlattım

Tarih: 3 Mayıs 2007, 22:50 - İp: 85.***.**4.183
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

filmi izledim..gitmeden bilinmesi gerekiyormus sozu yanlış cunku yeterince acıklama yapılıyor film sırasında.bela olayı yuzeysel geciliyor..adamlar resmen bır ıkı uc dıye bela sayıyor..ben cok sasırmıyorum fılmlerde,basından kim olur kim kalır,kimin bakısında ne saklıdır anlıyorum artık zevkte vermiyo..

kotu bir film degil ama basyapıtta degil..bence paranın hakını veren,iyi bir gerilim filmi..bazı sahnelerde hoplatmayı basarıyor..kızını kocasını kaybeden ve inancınıkaybeden (klişe) eski rahibe yeni arastırmacı kızımız kendini tanrının mucizesi diye anlatılan olayların bilimsel acıklamasını bulmaya adamış..bigun adamın biri gelip,bak bizim dere kızardı miillet kucuk sarısın kızı sucluyo gelde çöz diyor, oda gidiyor..gerisi rınrınrın muzıklerin arasına sıkısmıs pat kut korku efektleri
balıksuratlı hıllary swankın yahu kızım bı otur oturdugun yerde dusuncemize inat,her karanlık kuytu enteresan yere gırmesi, vs vs...
dedigim gibi iyi bir film ama basyapıt degil..bana onceden ızledigim ama ne oldugunu hatırlayamadıgım bir filmi hatırlattı.okadar klişe yanı bazı sahneler..bu tip iman-inancsızlık-korku ucgeninde gecen filmlerin klişelerini cok kullanan bir film..
kucuk cocuk oyuncu gercekten cok guzel,buyuyunce cok can yakar filmden aklımda kalan en belirgin fotografta kızın yuzu zaten

Tarih: 4 Mayıs 2007, 14:08 - İp: 193.***.**3.145