gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Güzin Abla,,

Buyrun bakın memlektimin insanı

[/IMG]

Tarih: 8 Eylül 2006, 19:22 - İp: 85.***.**3.34
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

Allah rahmet eylesin, yaklasik 1 ay once vefat etti kendisi, cok komik soru ve cevaplar mevcuttur

Tarih: 8 Eylül 2006, 19:36 - İp: 81.***.**7.8
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

Hkalısn ereycanli,,Allah rahmet eylesin..Ama çok güldüm bu olaya bu yüzden sizinle paylaşmak istedim..

Tarih: 8 Eylül 2006, 19:41 - İp: 85.***.**3.34
countess
countess (üye)
İzmir / Amatör

Tarih: 9 Eylül 2006, 10:49 - İp: 88.***.**9.238
profiterol
profiterol (üye)
Bursa / Meraklı

Tarih: 10 Eylül 2006, 23:34 - İp: 85.***.**4.179
sarper1981
sarper1981 (üye)
İzmir / Meraklı

puhoaaaaa bu ne la obaaaaaa göndericem herkese...

Tarih: 10 Eylül 2006, 23:44 - İp: 81.***.**9.28
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 1 Mayıs 2007, 16:16 - İp: 85.***.**9.138
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

iyiki otel nerde diye sormamış... yabancı alacaksın en güzeli..
bizim kızlarda bir hava, bir makyaj sanırsınki jet sosyeteden.. öyle bir çalım atılıyorki.. sormayın gitsin ama biriniz şu kızlara şunu söylesin....
güzelliğin beş para etmez bu bendeki aşk olmassa..(a.veysel)
hele erkekler... yuh derim o kadar.. acayip bir top sakal.. küpe.. uzun kıvırcık saçlar.. saç sakal bir birine karışmış.. sırtına da gitar astımı sanır ki o nahiyedeki bütün kızlar ona tapıyor..
sorunca da: "kendimi böyle ifade ediyorum" der.. hay Allah
diyeceksiniz dış görünüş önemli değil.. önemli hemde çok işte çocuk içindekilerini taşımış üstüne..
diyeceksiniz zevler renkler tartışılmaz... taratışılır efendim.. ben kardeşimin öyle biri ile dolaşmasını istemem...
ahhh memleketim insanı büyük şehir değiştiriyormuş insanı ayak basmadık anadolu toprağı kalmadı ama hiç değişmedim değişen tek şey beyinim içindekiler oldu..
iki kişi lazca veya arapça veya süryanice konuşunca bilmemem gereken şeyler olduğunu öğrendim.. laz mehmedin omuzumdaki elinin sıcaklığını hissettim, İzmirli Önder yüzümü öpünce arkadaşım ismail gibi koktuğunu gördüm.. süryani dua ederken aynı Allah'a inandığını gördüm.. bu mozaik zenginliğimizdi.. buram buram toprak kokusunu yuttum.. tavşanlarımız geldi aklıma, yiğenimin onlarla oynadığı canlandı gözümde..

yazdıkça yazası geliyor insanın kim okuyacak ki olsun bunlar az evvel aklımdan geçen şeyler -belli biraz karışık kafam- yarın oken belki saçma gelecek bana ama olsun..

hayriye hevesli güzin abla sana cevap vermiş ama sen alamamışsın anadolunun kokusunu..

Tarih: 1 Mayıs 2007, 17:39 - İp: 88.***.**7.126
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

seyyah haklısın sizin kızlar genelde böyle.

Tarih: 1 Mayıs 2007, 22:53 - İp: 85.***.**2.86
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

seyyah hadi anladık kızların çok makyaj yapmasına karşısın bu bir türlü kabul edilebilir ama;

erkek saçlarını uzatmış yok omuzuna gitar asmışşş...bundan sanane sen yapmıyorsan yada düşünceleriiin uymuyorsa neden kişileri eleştiriyorrsun ki..

sen kendini subay tıraşı yada saçlarını 3 numaraya vurdurarak ifade ediyorsan o da o şekilde ifade ediyor..normaldir..türkiyede yaşayan tüm insanlar senin düşüncelerine uymak zorundamı..

bende sana şunu sorarıım o zamann belki saçlarını uzatanlar peygamber efendimiz uaztıyor diye uzatıyorlar.. sünnet için yani nerden biliyorsun....
lütfen yorum yazarken biraz daha dikkatli olalım..

beğenmiyorsan sen yapma kardeşin de yapmasın ama yapanlarada birşey söyleme hakkın yok...

Tarih: 1 Mayıs 2007, 23:12 - İp: 85.***.**4.183
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

onlar (bizler) kendi halimizde takılıyoruz.. omuzumuza gitarı alıyoruz sahile gidip sabaha kadar gitar çalıyoruzz ama kimsenin hakkında hiçbirşekilde şu adamın saçına bak şunun giyinişine bak diye arkasından çekiştirmiyoruz...
herkese saygı duyuyoruz..

ve herkesten de saygı duyulmasını istiyoruz

Tarih: 1 Mayıs 2007, 23:17 - İp: 85.***.**4.183