logy
logy (Üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Günün Fıkrası...

Evlenme hazırlığı içindeki çift trafik kazasında ölüp Cennet'e giderler. Damat adayı durumlarını görevli meleğe anlatarak Cennet'te evlenip evlenemeyeceklerini sorar.

- Bir bakayım' der görevli melek.

Aradan üç ay geçtikten sonra Melek gelir ve mağdur çifte sevinçli haberi verir:

- Herşey ayarlandı, sizi evlendirebiliriz!

Damat adayı, peki der, 'Biz düşündük de; acaba evliliğimiz yolunda gitmezse boşanabilir miyiz?'

Görevli melek gök gürültüsünü andıran sesiyle kızgın bir cevap verir:

- Siz manyak mısınız? Cennet'te nikahınızı kıydırabilmek için tam 3 ay dolaştıktan sonra bir imam bulabildim. Cennette bir avukat bulmak ne kadar sürer hiç tahmin edebiliyor musunuz?

Tarih: 11 Eylül 2008, 15:41 - İp: 78.***.**4.27
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Cehennemden pazarbeyi çağırsınlar o zaman

Tarih: 11 Eylül 2008, 15:58 - İp: 85.***.**4.195
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hehe madem avukatlara yazılıyor bir tane de ben yazayım;

avukatın biri yeni aldığı spor arabasını yol kenarına parketmiş tam inmek için kapıyı açtığında yanından geçen bir kamyon kapıya çarpmış koparmış götürmüş. tabi avukat inmiş arabadan deliye dönmüş bu nası memleket, güzelim araba mahvoldu, daha dün almıştım, sürüm sürüm süründürcem sizi felan. o arada bir vatandaş yaklaşıp "beyefendi kamyon kapıyla birlikte sizin kolunuzu koparmış götürmüş siz halen mal derdindesiniz!?" demiş. avukat "nee! güzelim rolex de gitti" demiş

Tarih: 11 Eylül 2008, 16:02 - İp: 81.***.**7.8
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Tilki ormanda gezmektedir. bir agacin dalinda asili bir geyik budu görür.

Açtir ama süphelenir kontrol etmeye baslar ve görür ki bu bir tuzak.

Geyik budu bir iple bombaya baglidir.

Epeyce uzaga gider ve basini kollarinin üzerine koyarak yatar, biraz sonra kurt gelir, budu görür ve yatan tilkiyi de tabi...

Tilkiye sorar 'ne yapiyorsun dostum'

Tilki cevap verir 'hiç... yatiyorum'

-Burada bir but var

-Evet var

-Neden yemedin

Tilki sakince cevap verir ;

'BU GÜN ORUCUM'

Kurt kendinden emin ;

'Ben yiyeyim o zaman'

Tilki 'Buyur afiyet olsun' der.

Kurt but `a uzanir uzanmaz bir patlama ortalik toz duman kurt yarali

hareketsiz 10 metre uzakta perisan halde yatarken tilki sakince budu

yemeye

baslar.

Bunu gören kurt ;

'LAN SEREFSIZ HANI ORUCTUN'

Tilki piskin piskin ;

'Biraz önce top patladi duymadin mi ?'

Tarih: 18 Eylül 2008, 01:58 - İp: 88.***.**2.252
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 18 Eylül 2008, 04:59 - İp: 88.***.**4.189
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

Adam meyhanede kafayı çekmiş, ortalığı birbirine katmış. Karakola götürüldüğünde de camı çerçeveyi indirmiş. Tutup hakimin karşısına çıkarmışlar. Adam hakimden özür dilemiş ve “Avukatım gelmedi” demiş. Hakim duruşmayı sonlara bırakmış. Son duruşma saati geldiğinde avukat hala ortalıkta yok. Hakim dosyayı incelemiş ve “Sen hem karakolda, hem savcılıkta, hem de mahkemede suçunu itiraf etmişsin... Tanıklar da var... Avukatın gelip ne söyleyecek?” adam boynunu bükmüş “Valla benim 100 milyonumu aldı... Ben de onun gelip ne söyleyeceğini merak ediyorum!..”

Tarih: 18 Eylül 2008, 16:00 - İp: 85.***.**3.22
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

Cennetle cehennem arasında bir sorun çıkmış. Başmelek "Sizi mahkemeye vereceğim!.." biçiminde bir tehdit savurunca başzebani gülmeye başlamış, "Sizin orada avukatı nereden bulacaksın?.."

Tarih: 18 Eylül 2008, 16:03 - İp: 85.***.**3.22
eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Odanin birine 1 kadin, 1 utu ve 1 gomlek koymuslar.
5 dakika icinde gomlegi utuleyip, kadinla beraber olan kisi kazanacakmis.

Japon, almis utuyu eline gomlegi bir guzel utulemis. Kadina sira gelince sure bitmis.
Cikista: Bizde prensip budur demis: Once is gelir.

Fransiz girmis ve hemen kadina saldirmis. Utuye sira gelince sure bitmis.
Cikista: Bizde prensip budur demis: Once ask gelir.

Turk girmis. Girer girmez vermis kadina utuyle gomlegi, o utulerken isini bitirmis ve
Cikista: 'Bizde prensip budur' demis. 'Calisani s.... ' )

Tarih: 18 Eylül 2008, 16:04 - İp: 85.***.**9.114
evrin
evrin (üye)
Ankara / Amatör

İki avukat birlikte bir lokantaya gitmişler. Çantalarından birer sandviç çıkarıp yemeye başlamışlar. Masalarına yaklaşan garson; "Burada kendi yiyeceklerinizi yiyemezsiniz!" demiş. Avukatlar "Afedersiniz, bilmiyorduk..." demişler ve sandviçlerini değiş tokuş etmişler.

Tarih: 18 Eylül 2008, 16:11 - İp: 85.***.**3.22
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 18 Eylül 2008, 17:01 - İp: 78.***.**4.43
sultann
sultann (üye)
İstanbul / Amatör

Mafya babasi haraçlarini toplamasi için yeni bir tetikçi buldu. Seçtigi adam sagir ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanırsa polise fazla bir sey anlatmasi mümkün olamaz diye düsünüyordu.

Baba, bir gün ödemelerin geciktigini fark etti ve tetikçiyi odasına çagirdi, bir de isaret dilini bilen tercüman buldular.

Tercüman isaretle sordu:
-Para nerede?' Sagir dilsiz isaretle yanit verdi:
-Ne parasi? Benim paradan maradan haberim yok.
-Neden bahsettiginizi anlamiyorum.
Tercüman tercüme etti: - 'Neden bahsettiginizi anlamıyormuş.

Baba 38'ligi koltuk altindan çekip sagir dilsizin beynine dayadi: 'Simdi sor bakalim, para nerede.'
Tercüman isaretle sordu: 'Para nerede?'

Sagir-dilsiz kan ter içinde isaretle yanit verdi: - 'Sehir merkezindeki parkta, büyük heykelin oldugu kapidan girince soldan 3. agacinn kovugunda yüz bin dolar var.'

Ne söyledi?' dedi Baba.
Tercüman yanitladi: - 'Dedi ki , hala neden bahsettiginizi anlamiyormus, ayrica o tetigi çekmek de biraz .... istermis.

Tarih: 19 Eylül 2008, 17:07 - İp: 85.***.**1.116