eskidost
eskidost (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

Güldürelim Birbirimizi...

Bildiginiz yada ögreneceginiz gerçek hayattan komik olayları birbirimize anlatalım....

Gerçek olay) "bu olay gerçektir ve 1997 yılında ben ankarada staj yaparken 9. Ağır Ceza mahkemesinde olmuştur. Hakim sanıkları sorgulamaktadır. Bir sanık ta olayı anlatmaktadır: ''Cemil bizi ordan aldı şuraya götürdü, sonra ordan cıktık vesaire vesaire.. '' sonra sanık konuşmasının bir yerinde ''Cemil ordan bizi s****r etti '' der. Hakim köpürür: "Sen mahkemede nasıl konuşuyorsun?!? Burasını kahve mi zannettin!!" Herkes sus pus olmuştur. Hakim çok serttir bağırmaktan kızarmıştır bile. Sanık binbir özür diler..Hakim biraz yatıştıktan sonra "tamam, devam et" der. Sanık devam eder. '' sonra cemil bizi ordan s*****r edince...''. Herkes bu sefer gülmekten yerlere yatmaktadır. Savcı kürsünün altına gimiş orda gülüyor, bütün salon gülüyor. Hakim de sanığa "Şimdi ben seni s****r edicem!" der.." (Av.Hüseyin Ceylan'dan)

#eskidost03' tarafından 08.05.2008 10:40:08 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:17 - İp: 85.***.**4.223
a.haydar
a.haydar (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

temel ile dursun konuşuyorlarmış dursun temele 1 dil 1 insan 2 dil 2 insan gel yabancı dil öğrenelim demiş ve yabancı dilin nimetlerinden dem vurmuş
derken bir yabancı turist le karşılaşmışlar turist onlara ingilizce tuvaletin yerini sormuş anlamamışlar, almanca sormuş anlamamışlar; farklı dillerde 6 -7 defa sormuş yine temel ile dursun anlamamışlar adam gidince temel dursuna dönmüş ve demişki; yabancu dil yabancu dil deysun deysun da bak da gör adami 8 dil bileyur da derdunu anlatamayur.

kadın ve erkek anlaşamamasının temel sebebi bu fıkraykla anlatılmıştı .

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:28 - İp: 85.***.**7.155
eskidost
eskidost (üye)

güzeldi...

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:36 - İp: 85.***.**4.223
eskidost
eskidost (üye)

Nasıl yağmur nasıl fırtına, adam bir taksiye el kaldırır, taksi durur.. Adam gideceği yeri söyleyince, taksici kızarak "ohoo orası çok yakın alamam seni" der ve gazlar gider.. Adam çok bozulur ama sonra bir sekilde evine gitmeyi başarır.. Ertesi gün şans eseri bir bakar ki, dün geceki taksici, evinin önündeki taksi durağındadır ve üçüncü sıradadır.. Hemen plan yapar ve ilk taksi söförüne yanaşır:
- Ataköye kaça götürürsün ?"
- 5 milyon
- Sana 20 milyon veririm ama bir kere verirsin.
- Hadi be sapık mısın, defol.. Adam bu cevabı alınca ikinci sıradaki taksiye yanaşır
- Ataköye kaça götürürsün ?
- 5 milyon
- Sana 20 milyon veririm ama bana bir kere verirsin
- vay sapıkkk vayy defol sıra üçüncü taksiciye yani bizim taksiciye gelmistir.. Adam yanaşır:
- Ataköye kaça götürürsün ?
- 5 milyon
- Peki sana 20 milyon veririm ama bir sartım var
- Nedir ?
- Giderken diğer taksicilere el sallıyacaksın
- Ayıbettin abi tabii...

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:39 - İp: 85.***.**4.223
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

vayy güzel numara.

ama türkiyede birinne öyle teklif edilirse ya meydan dayağı yersin ya da tobpu t...ze uğrarsın

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:45 - İp: 81.***.**7.81
eskidost
eskidost (üye)

Ewet aynen öle kesin agız burun eline verirler fıkra işte

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:49 - İp: 85.***.**4.223
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

güldürme işini gıdıklayarak da yapabilir miyiz

gürhan dur kaçma gıdı gıdı gıdı

Tarih: 8 Mayıs 2008, 10:59 - İp: 81.***.**7.150
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

yok hocam ben almıyım.

Tarih: 8 Mayıs 2008, 11:04 - İp: 81.***.**7.81
eskidost
eskidost (üye)

Olmaz Temas yok

Tarih: 8 Mayıs 2008, 11:24 - İp: 85.***.**4.223
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Diğer konudan bekleniyorum ama hiç keyfim yok... Burada biraz matrak yapayım belki biraz keyfim gelir...

Küçük oğlum 2,5-3 yaşlarındaydı. Her çocuklu ev gibi bizim evde de şuruplar-ilaçlar torba torba. Arabaya kurulduk, bi yerlere gideceğiz. Annesi, çantasından bi hap çıkarttı, (biraz büyükçene bi haptı) ağzına attı, küçük pet şişe suyu kafasına dikti. Ufaklık arkadan atıldı.

"ANNEEE! O AĞIZ İÇİN DEĞİLLL... POPO İÇİN POPOOOOO!"

En son gördüğümde hap camdaydı...

Tarih: 8 Mayıs 2008, 12:37 - İp: 88.***.**6.155
eskidost
eskidost (üye)

Tam bi dumur .........
Çok güldüm gerçekten...

Tarih: 8 Mayıs 2008, 12:43 - İp: 85.***.**4.223