ayseilhan
ayseilhan (üye)
İzmir / Amatör

Güçlü Kılan Ne?

sizce nedir güçlü kılan insanı,"güçlü görünmek" değil "güçlü olmak" kastettiğim...

güçlü olunmaz güçlü doğulur diyenler:D,
hayat insana öğretir ne öğretirse,o kazandırır ya da kaybettirir sonradan olmaz diyenler,
deneyip bitürlü beceremeyenler,
ne güçlü, ne değilim,ancak öyle hissettirilebilirim diyenler,
hiçbişeyin bu anlamda kendine dair inancını değiştiremeycni savunanlar,

hangisisin

Tarih: 2 Mart 2007, 16:35 - İp: 88.***.**0.12
tualll
tualll (üye)
İzmir / Meraklı

güççç kısaca hükmedebilme yeteneğidir... ne konumda ne şartlarda olursan olll bazen senin yaptığını saflıkla algılayan kendini kurnaz sananlar bile olur , hatta senden yararlandığını bile vaarsayarlar...ama bunlar acizdirler aslında... hükmedici bu kimselere bile gerektiği yerde isteklerini yerine getirtebildiği için her zaman liderdir... sabır , irade , ileri görüşlülük , olgunluk insanı bu mevkiye taşımak için şarttır...

güçççç ==== iyilik doğruluk saflık ve doğru karar verme yeteneğidir alçakgönüllülüktür bunların birleşimindende bence hükmediciliği ortaya çıkar ki buda ona bulunduğu ortamda liderlik vasfı sağlar... çokmu konuştum acaba.

ışığınız bol olsun arkadaşlar.

Tarih: 5 Mart 2007, 12:35 - İp: 88.***.**1.234
_unknown_
_unknown_ (üye)
Kayseri / Stüdyo Fotoğrafçısı

tualll demişsinki güç hükmedebilme yeteneğidir.Ben katılmıyorum buna..
Kendi çıkarları doğrultusunda önüne geleni ezip hükmetmek eğer güçlülükse (ki bence bunlar acizliğin ta kandisidirler)dağda 4 tane koyuna hükmeden çoban bence daha güçlüdür.

Güç=katlanabilme yeteneğidir bence...

Tarih: 5 Mart 2007, 13:00 - İp: 88.***.**7.72
evolve2000
evolve2000 (üye)
İstanbul / Meraklı

http://hayal-savascilari.deviantart.com/gallery/literature/poetry/general/ballad/

Tarih: 5 Mart 2007, 13:15 - İp: 88.***.**7.68
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

neki bu??

Tarih: 5 Mart 2007, 13:22 - İp: 193.***.**1.110
evolve2000
evolve2000 (üye)
İstanbul / Meraklı

bu hayal savaşçıları adında bir sanat grubunun metinleri

Tarih: 5 Mart 2007, 13:29 - İp: 88.***.**7.68