flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Görülen Luzum Üzerine

En baştan beridir belirttim. Ben fazla yazı yazmayı sevmem. Şaka olsundiye ben silerimdedim. Ama gerçektende silerim.

Neden silerim

1 Forumu bölimlere ayırmmaızın sebebi forum katılımcılarının aradıkları konuya daha kolay ulaşabilmeleridir.

2 Genel hastalıgımız olan bize özel cevap verilmesi için tekere tekra açtığımız konuların kalabalı yetmiyormuşgibi birde bazı ardaşlarımız encokl trfik gördükleri bölüme alkasız konular açıyorlar

3 bu sitenin 300 üyesi varken editörü idim editörlükteki hatalarım 29 binlere getirmedi herhalde

4 Siteni sahibi fikret dikere sonbir aydır konutaşıma bölümünü bitimesi için baskı yapıyorum ve nihayet dün gece bitirdi

5 bundan sonra konuların demokratik toplum bilincini karşınızdakini aşağılamak sevirine uşlamadıkca silinmicek sadece igili bölüme taşınacak.

6 Kimsenin kabini kırmak aşağılamak küçük görmek azrlamak gibi bir niyetim yok.Öylebir talkıntımfda yok.

Selam ve saygılarımala

(konusunu sileceğim üylere mümkün olduğunca mesajda gönderdim

Kimden: red_bulls
Kime: flassv
Konu: banyolu yıkama
Tarih: 07 Şub 2006, 09:30
Mesaj: merhaba flassv abi benim konuyu silebilirsin abi ve silmeden öncede haber verdiğin için cok teşekür ederim kolaygelsin

buda gerlen bir cevap

Tarih: 7 Şubat 2006, 10:17 - İp: yok
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

sevgili dadanagast amacımın kötü olmadı gını altını çizerek tekrar söylüyorum. Forumun üyesi olan herkese eşit mesafede durmaya çalışıyorum. Forum katılımcılarının hepsini piskolojisini ve tepkilerini tek tek bilemiyorum.

dostluk ardaşlık geyik sohpet ... hepsi olsun
kimseye kızmış küsmiş taraf olmadım olmamda.

sevgilerimle

msn açık istediğin zaman konuşuruz.

Tarih: 8 Şubat 2006, 19:46 - İp: 85.***.**7.1
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

biliyorum ahmet..
ama iste disaridan bakilinca, yanlis anlasilacak bir hadise gerceklesti..
bunda, net ortaminda olmamizdan ve de yuz yuze degil de yaziyla anlasmaya calismamizin etkisi var..
ama ben senin oyle bir fikrin olmadigina zaten eminim..
...erdem yanlis anladi.. ama yakinda seni tanidikca farkina varacaktir neden oldugu konusunda bence..
.............
neyse.. hepimiz arkadasiz.. ve bazen anlasilmayan noktalar olacaktir.. ama ki bu sekilde hizlica cozumleyebilirsek ne mutlu bizlere.. [>:D

Tarih: 8 Şubat 2006, 19:52 - İp: 62.***.**2.10
dunesea
dunesea (üye)
İstanbul / Amatör

Ah dada ah

senin bana sulu demene alınıcak biri değilim..

ister sulu de ister sulu zırtlak de

ister sulu zırtlak denyo vede dümbelek de....neye alınıcam.bunu espiri şeklinde yaptığını bildikten sonra ; en fazla kahkahalar ile gülerekten iskemleden aşağıya yuvarlanırım...

bu arada sana mail atacam bir ara..bir şeyler sormam gerekiyor izninle

iki gündür de yoksun gözümden kaçmadı değil...hesabını bilaree soracam

Tarih: 8 Şubat 2006, 19:54 - İp: 85.***.**7.178
dadanagast
dadanagast (muhtar)
Yurtdışı / Amatör

yok, o kadar da demem yani erdem..
erdem, [email protected] adresine gonderebilirsin mail'i..
..evet, birkac gundur yoktum, yine neler olmus neler forumda.. hesabimi cekmeyi bekliyorum..

Tarih: 8 Şubat 2006, 20:43 - İp: 62.***.**2.10