nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

Gece Ekspresi

uzun yıllardır ulkemızı yurt dısında hem maddı hemde maevı olarka cok buyuk kayıplara ugratmıs bır fılım gece ekspresı uykusuz bır gece tv de ızledıgım bır programda duyduklarım uzerıne bu konuyu acıyorum ve burdakı uye arkadaslarımın bu konuyu es gecmeyeceklerını umut edıyorum tamamen tesaduf belkıde dgeıl bılemıyorum anlatılana gore tesadufmus ama olayın o kısmı benı cokta ılgılendırmıyor gece ekspresının gercek kahramanından olayın anlatıldıgı bır roportaj ılgı beklıyor emınımkı gunde mılyonlarca ınsanın zıyaret ettıgı bır cok sıte arasında eger bu vıdeo ya da bır goz atarsa belkı bu gercegı butun dunya ya duyurmakta bızımde bır katkımız olur dıye dusunuyorum
http://www.youtube.com/watch?v=WMsNPCVbNhw&mode=related&search=
bu lınke bır bakmanızı ıstıyorum bakalım bunlar bızım ulkemız uzerınde yıllardır oynanan cırkın karalama oyunu ıcın bır cevap olabılırmı????

Tarih: 18 Şubat 2007, 04:15 - İp: 81.***.**2.107
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

ilkim makinacıyız herhalde

ben ilk duyduğumda tıklamıştım

arkadaşlar programda solenenleri aynen tekrarlıyorum youtube da muzlu klipler bile (ajdar olur kendileri) 2 milyon kadar tıklanıyorda bu tıklanmıyorsa bizde birşeyler var demektir.....

TIKLAYIN

ilkim kusura bakma boyle link verince daha kolay girilir.. şimdi kopyala onu sonra yapıştır zor gelmesin kimseye diye tekrar verdim

#nedimy' tarafından 18.02.2007 05:11:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Şubat 2007, 05:09 - İp: 85.***.**2.85
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

filmin ismi gece expresi değil geceyarısı expresi'dir. Kamuoyuna duyurulur.

Tarih: 18 Şubat 2007, 12:08 - İp: 88.***.**7.73
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

tesekkkur ederım kontras ama ben bılerek oyle yazmıstım yınede tesekkur edıyorum...
nedımıy lınk konusunda ıyı yapmıssın tesekkur edıyorum sizede ...

Tarih: 18 Şubat 2007, 12:39 - İp: 85.***.**1.81
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

neden bilerek yanlış yazdın ki?

Tarih: 18 Şubat 2007, 12:42 - İp: 88.***.**7.73
fotomat
fotomat (üye)
Ordu / Meraklı

sazanın kim olduğunu tespit etmek için sanırım kontrast

Tarih: 18 Şubat 2007, 15:04 - İp: 85.***.**0.182
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

habercılıkte bır deyım vardır son baskı dıye eskıden de gece gelen anı haberlerı gazetelere ve yayın organlarına gecerken ekspres haber dıye gecerlerdı ben bunu dusunerek gece ekspresı yazdım yanı yenı bır deyımle flash haber ...
anlamında

Tarih: 18 Şubat 2007, 15:54 - İp: 85.***.**1.81
  • 1