pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Fuara Kimler Gelcek.

Arkideşle;
Fuara kimler gelcek kimler gelmice.
ben ctesi saat 13-14 arası olurum orda.
bi bağlantı guruven gali.
benim tel :0542 3619420.
kayıtlı pek çok hatta tüm telefonlarım silindi. daha doğrusu telefonumu değiştirince eski telefonda kaldı.
kydedin beni. mesaj atın bende sizi gaydedem.

Tarih: 16 Nisan 2009, 23:40 - İp: 88.***.**1.214
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

O cadde de fotoğraflar çekmiştim onları arıyorum arşivimde hâla..
Beri tarafında da antesuyducu vardır,uğrardım..Altıda binbirdirektir..

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:43 - İp: 88.***.**7.80
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Anadolu emmileri klodfarer caddesini de değişik bir aksanla telaffuz ediyor. Bilakis benim dayıoğlununda o caddede berber dükkanı var. Eski muhtarın yeriydi. O şimdi muhtar oldu bürokrat oldu bıraktı kıl tüyle uğraşmayı.

Pötürgeliler belalı insanlardır. Bugüne kadarki kavga arşivimin yüzde yirmisini otuzunu pötürgelilerle müşterek oluşturduk. En son beyoğlunda şahin ağabey vardı pötürgeli gece aleminden. Sen evlenirken düğününe bülent ersoyu getirecem demişti bana. Bende evliyim zati abi demiştim ama yinede tşk dedim.

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:45 - İp: 88.***.**1.47
okyanus.
okyanus. (üye)

Antes uyducuya niye uğrardın? İyi bir arkadaşmıydı?

Benim de şu anda oturduğum evin altında antes antikacı var. Bu bir tesadüfmü yoksa kader ağlarını ördümü biz muhabbet ederken.

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:49 - İp: 88.***.**1.47
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Getiririm dediyse getirir okyanus, sağ mı o kişi,..pazaremminin sünnetine getirtsin en iyisi..

212 - 51*13*7 mıhtar telf..

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:50 - İp: 88.***.**7.80
okyanus.
okyanus. (üye)

Ömer mi muhtarın ismi.

Benim cepte kayıtlıydı bi kontrol ediyim ama bende muhtarlığın değil berberin numarası var. Öztürk erkek kuaförü. Gerçekten bir numara kuaför. Gidin saçınız berber görsün.

YArın unutmazsam muhtarın berber tükkanında benim dayıoğluyla çekilmiş fotoyu yükleyim. Kadraj yamuk ufuk çizgisi eğri demezseniz.

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:55 - İp: 88.***.**1.47
okyanus.
okyanus. (üye)

KanalD de çetin akdeniz var.
Onun babasını da bilirmisin Ragıp Akdeniz. Akdeniz sazevi.
Çağlayan da kastamonu pideci kardeşlerin yanında sazevi var. Senin antes uyducuya uğradığın gibi bende oraya uğrarım arada.

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:57 - İp: 88.***.**1.47
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Toptan alışveriş yapardık uyducudan eskiden ondan bilirim o esnafı..donamını kendimiz kurardık, parça edavat lazım idi..
Eskiden işten gelince dostdoğru arabalara teyp-kolon tiwitır takardık,zevkine parada kazanırdık arkadaşın tükanında..,vakit geçirip..CD mi vardı eskiden..paynırlar konuşurdu bir güzel..Adam sesi beğenmez ise gider nuruosmaniye avlusundan satıcılardan iki çift dansöz sarı zil alırdık.Teybin sesini açıp, tiwitırların yanından çaktırmadan o zilleri çalardık ki, sesi çaşçın çaşçını töz tökö tök çıksın diye..Haa tamam bu ayarı iyi derdi zat..İlla seste keskinlik isteyene öyle yaparlar..

Tarih: 18 Nisan 2009, 01:58 - İp: 88.***.**7.80
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Gel fuara da gerisini orada konuşuruz, mevzu uzun gali,yatam da zabah okula oradan fuara ..

Çocuğun okula yemekleri kanald den geliyor zati mertebeler gereği..İaşe mantalitesi işte..

Tarih: 18 Nisan 2009, 02:01 - İp: 88.***.**7.80
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Avukat koşturuyor adliyeye..

Pazaremmi ne bilecek buraları, ..Finiküleri felam..

Tarih: 18 Nisan 2009, 02:20 - İp: 88.***.**7.80
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Ohhooo biz diyoz dünyanın en iyi hukukunda okuduk , kumköy dayı ne diyo. BUralırı avucumun içi gibi bilirim. Sİz sefa bostan çıkmazını bilirmisiniz. BAk bilmiyonuz işte. NE günlerim geçti. Bİ kız vardı çok güzel. DUruyomu hala acaba. Evlenmiş 2 sokak öteye taşınmıştır. Bİraz kilo almıştır o akadar.
BU arada matriksle geliyom gali.b Bİzim oğlanla gelcez. Gezeriz gali.
YAzdıklarınızı ipe sapa gelir şeylerdir diye okudum.Emme hayal kırıklığına uğradım.

Tarih: 18 Nisan 2009, 10:49 - İp: 88.***.**2.81