eastwood
eastwood (üye)
İzmir / Amatör

Fotokritikten Atıldım(yaşasın)

bireylerle olan kişişel meselelerime site yönetiminin yaptığı faşistçe tutumu kınıyorum
insanlığa davet ediyorum
gerçi umursadığımda yok
pzarbeye bende katıldım
diğer dostlarıda bekliyorum
sizde kovulanlar kervanına girin ne olur :D

Tarih: 5 Ağustos 2006, 21:47 - İp: 81.***.**1.236
omerk
omerk (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Sevgili Erdal, fotoğrafdan çok gereksiz konuların eleştirildiği bir ortamdı orası, isabet olmuş. Yakında bende aranızda olurum.

Tarih: 5 Ağustos 2006, 22:21 - İp: 85.***.**3.98
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Yaşasın artık yalnız değilim. Tebrik ederim senide mi denyo n takma adlı Türkçe yazamayan kişi attı?
Bu arada ömerk makro mu ,close up mu cevap ver bakalım ? [>

Tarih: 5 Ağustos 2006, 23:49 - İp: 85.***.**5.216
omergin
omergin (üye)
Kayseri / Meraklı

severim fk yı.. yoneticiler fazla sert olsada cok kaliteli fotograflar ve fotografcılar var bence cok sey katıyor turk fotografcılıgına..

Tarih: 6 Ağustos 2006, 02:06 - İp: 88.***.**2.191
omerk
omerk (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

close-up cı pazarbey, bence bu konuya hiç girme sağlığın bozulmasın

Tarih: 6 Ağustos 2006, 04:35 - İp: 85.***.**3.98
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 6 Ağustos 2006, 07:56 - İp: 85.***.**5.216
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

makro.. close-up...

Oturgaçlı götürgeç..

Tarih: 6 Ağustos 2006, 10:47 - İp: 85.***.**3.250
poettime
poettime (üye)
Ankara / Amatör

sevgili eastwood fotokritiğe bu gün üye oldum ve pek sıcak bulmadım yanlız taktir ettim çok kaliteli fotoğrafçılar ve fotoğraflar eleştiriler var bu sitede bunu oturtalım ben tamamen amatörüm size göre de daha yeniyim bence fotokritiğin artılarını alalım bu siteye bu siteyi seviyorum çok çok sıcak ailem gibi

saygılarımla

Tarih: 7 Ağustos 2006, 23:45 - İp: 85.***.**1.83
busbus
busbus (üye)
Ankara / Amatör

Bu sitedeki sıcaklık kesin birşey ama şuda bir gercek ki fk daki fotograflar çok kaliteli. Örneğin oraya "canım kızım canım oğlum" gibi fotograflar koydugunuzda insanlar sizi acımasızca eleştiriyor ve bir daha boyle birsey yapmaya cesaret edemiyorsunuz. Fakat burada aynı şeyi yaptıgınızda fotografınıza "masallah ne cici kızınız\oglunuz varmıs" diyerek yorumlar yagıyor. belki buda bu sitenin sıcaklıgından kaynaklanıyor ama bence bu tur fotograflar yuzunden (yorum alan fotografların anasayfaya cıktıgını dusunerek soyluyorum) cok kaliteli olan fotograflar gozden kacıyor.ben iyi bir fotografcı olmadıgım için cogu zaman elestiriden kacıyorum ancak iyi fotografcılar elestirilerini biraz daha acımasızlastırırlarsa oradaki kalitenin burayada gelecegini dusunuyorum.

Sayın Eastwood biraz konu dısında oldu ama fk nın adı gecince bende biseyler yazıyım dedim. Ozurdilerim...

Tarih: 8 Ağustos 2006, 00:59 - İp: 81.***.**2.22
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Avukat olduğumu duyunca, üstelik özel mesaj atmama ve özel mesajıma özel yanıt vermelerine rağmen üyelik başvurumu kabul etmemişler.

Şimdi anladım nedenini.Hep pazarbey yüzündenmiş. Kardeşim çekersin öyle garip garip, korkutucu öcü gibi böcekleri, korkutursun milleti..Aha bak buda avukatmış, kesin şimdi makro falan çeker diye bastan Beni reddediyorlar..

#akdenizli' tarafyndan 27.10.2006 13:41:59 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Ekim 2006, 13:39 - İp: 88.***.**5.0
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

üyelik başvurusunun kabul edilmemesinin en büyük nedeni, yahoo, hotmail, gmail adreslerinin verilmesi. site bu adresleri kabül etmiyor akdenizli.

Tarih: 27 Ekim 2006, 13:50 - İp: 85.***.**1.252