gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Forumda Ahkam Kesenler

ufuck

üye
(Reklam Fotoğrafçısı)
İstanbul
0 konu açmış,
1 cevap yazmış

kaancım sen bakma burdakı tıplere bı boktan anlamayan fotografcı zanneden tıplerrr ayyaınız fısss lan dag tas bocek fotosu cekın sorada sanat yabıorss dıyın yuruyun lan tenekeler anca onları becerebılırsınız sora ustune ustadız dersınız bırakın bu ıslerı bu amatorluklerde kendınızı pasa zannetmeyın wede kaana laf etmeyın ustrt bandtakı fotoları ben sony cyber shotla cekıorum be gelmıssınız sanat dıyosunuz sanattan anlayısınız bu demekkı luıtfen mucızelerın pesınde kosun yada mucızeyı yaratın gıdıp ole sıtandart olmayhın farklı olunklı bızde sızı fark edelşım yoksa bı boka benzemıosunuz!!!!!!!!!!!!!11

bu cevabı veren kişinin bu siteden butun fotograflarıyla silinmesini istiyorum..,
15 yasında gelip forumda galeride onune gelene hakaret edip ustalık taslayan cocugun uyeliginin silinmesini istiyorum.
boyle terbiyesiz hayasız arsız olmayı basarabilen kimsenin bir sanıye bile burada barınmamasını istiyorum.
haddini bilmeyi,tevazuyu, saygıyı bilmeyen adamın burada onune geleni kalaylamasına goz yumulmasın bu terbiyesizlik ve bır tarafları kalkmıs bu insancıkların kustahlıklarının son bulmasını istiyorum.
anlayacagı dilden konusmakda istiyorum ama işte o olmuyor.

Tarih: 3 Mayıs 2008, 00:07 - İp: 78.***.**6.225
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

ayakkabısını bağlayacak kadar zekası olmayanların burada olmasını görmek bile üzücü

Tarih: 13 Aralık 2009, 00:47 - İp: 78.***.**7.185