gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Forumda Ahkam Kesenler

ufuck

üye
(Reklam Fotoğrafçısı)
İstanbul
0 konu açmış,
1 cevap yazmış

kaancım sen bakma burdakı tıplere bı boktan anlamayan fotografcı zanneden tıplerrr ayyaınız fısss lan dag tas bocek fotosu cekın sorada sanat yabıorss dıyın yuruyun lan tenekeler anca onları becerebılırsınız sora ustune ustadız dersınız bırakın bu ıslerı bu amatorluklerde kendınızı pasa zannetmeyın wede kaana laf etmeyın ustrt bandtakı fotoları ben sony cyber shotla cekıorum be gelmıssınız sanat dıyosunuz sanattan anlayısınız bu demekkı luıtfen mucızelerın pesınde kosun yada mucızeyı yaratın gıdıp ole sıtandart olmayhın farklı olunklı bızde sızı fark edelşım yoksa bı boka benzemıosunuz!!!!!!!!!!!!!11

bu cevabı veren kişinin bu siteden butun fotograflarıyla silinmesini istiyorum..,
15 yasında gelip forumda galeride onune gelene hakaret edip ustalık taslayan cocugun uyeliginin silinmesini istiyorum.
boyle terbiyesiz hayasız arsız olmayı basarabilen kimsenin bir sanıye bile burada barınmamasını istiyorum.
haddini bilmeyi,tevazuyu, saygıyı bilmeyen adamın burada onune geleni kalaylamasına goz yumulmasın bu terbiyesizlik ve bır tarafları kalkmıs bu insancıkların kustahlıklarının son bulmasını istiyorum.
anlayacagı dilden konusmakda istiyorum ama işte o olmuyor.

Tarih: 3 Mayıs 2008, 00:07 - İp: 78.***.**6.225
cap
cap (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ha unutmada

burası

gaijini çiftliğimi yoksa

Tarih: 4 Mayıs 2008, 17:56 - İp: 88.***.**5.59
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bende bu terbiyesizlikleri bile savunabilecek kadar kim düşebilir diyordum....

Tarih: 4 Mayıs 2008, 18:37 - İp: 78.***.**8.243
cap
cap (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

vah zavallı vahhh

bak bu çok iyi fotograf oldu tebrikler be

bak şimdi dön yazdıklarını bir daha oku olurmu

Tarih: 4 Mayıs 2008, 19:04 - İp: 88.***.**5.59
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bravo

Tarih: 4 Mayıs 2008, 19:07 - İp: 78.***.**8.243
sahin70
sahin70 (üye)
İçel / Meraklı

Geçen gece 2 kendini bilmez terbiye sınırlarını aşarak ortalığı birbirine kattı..Kullandıkları üslup o kadar dehşet vericiydiki birilerinin topiğe müdahele etmesi gerekiyordu..Şimdi silinen o topiğede bunları yazdım..Galiba o kişilerinde üyelikleri silindi..Burası herkesin fikirlerini rahatlıkla söyleyebileceği demokratik bir ortam..Tabiki kullanılan üslup seviyeli olmak şartıyla..

Tarih: 4 Mayıs 2008, 19:24 - İp: 88.***.**1.93
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

#kad-ir' tarafından 05.05.2008 14:37:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Mayıs 2008, 21:33 - İp: 85.***.**4.16
onrkorkmaz
onrkorkmaz (üye)
İstanbul / Meraklı

anlayacagı dilden konusmakda istiyorum ama işte o olmuyor

gaijin boşuna uğraşma garipler şuan cinsel organlarıyla beyinlerinin yer değiştirdiği bir dönemdeler

Tarih: 7 Mayıs 2008, 17:04 - İp: 212.***.**0.101
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

cagdas abıııı ben konusayımmı ne dersın

ya bıde su ıbrahımpay mı ne var oda bana yazmıs ozelden daha dogrusu benımle beraber fotosuna yorum yazan herkese atmıs onu bı bulııım yazdım tekrar ama yIrT dısında galıba...

bunlar varya akıllanmaz ya ne deyım bı zaman bı tane daha vardı bana senı asarım keserım dedı goremedım valla abı

Tarih: 8 Mayıs 2008, 00:44 - İp: 85.***.**9.155
alikeser
alikeser (Objektif)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

ya okudum bı daha sole ama hala kım ne dusuncede anlamadım... sırası gelen gıder fevzı abı ve sırası gelen emın ol ogrenıyo...

ama fıkret beye baskasına saygısızca konusan adamı savunan herkımse oda buyursun bence... onur kardesım bu arada o organları degısen arkadaslara sozum sen onları merak etme yasları kadar tasıyan ınsanlar var 15 yasında daha abısı ogrenır genc

Tarih: 8 Mayıs 2008, 00:48 - İp: 85.***.**9.155
selmankaya
selmankaya (üye)
Bursa / Meraklı

Tarih: 13 Aralık 2009, 00:41 - İp: 188.***.**7.155