alfistan
alfistan (üye)
İstanbul / Amatör

Foreks?

Foreksi 1-2 aydır kullanıcam diye kafama koydum, kurcalıyorum bayadır. Para getireceğine inanıyorum ama o kadar çok boyutu var ki hangi birine karar vereceğimi bilemiyorum. Yatırım konusunda aklımda birkaç yöntem var. Deneye yanıla bulurum artık nasıl para kaznılacağını. Ama firma seçimine gelince iş bu kadar kolay değil. Kolay kolay değiştirilemiyor. Firma sorunca söyleyen çok, destek fx hedefonline, integral menkul. Güvenilir mi diye yaptığım incelemeler belli bir fikir veriyor ama tam karara varamıyorum. Profesyonel görüşünü alacak tanıdığım da yok. Foreks kullanıcısı olanların yorumları bu yüzden çok değerli. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Tarih: 12 Eylül 2012, 10:21 - İp: 88.***.**0.247
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hiç bulaşmayın böyle şeylere...
hocanın dediği gibi; üçkağıt ekonomisi bunlar..

sonu kesin hüsran..
kumar bunlar
oynayan değil oynatan kazanır..
masa her zaman kazanır.

Tarih: 12 Eylül 2012, 14:16 - İp: 88.***.**5.227
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Sanırım bu siteyi başka bir siteyle karıştırıyorsunuz.

Burası fotoğrafçılık sitesi.

Daha öncede Foreks'le ilgili konular açtınız.

Bu konudaki sorunlarınıza ekonomiyle ilgili bir sitede çözüm ararsanız daha sağlıklı sonuçlara ulaşabilirsiniz diye düşünüyorum.

Fotoğrafçı ne anlar foreksten bak rokomet bile pokerle foreksi karıştırmış kumar sanmış :D :D :D

Tarih: 12 Eylül 2012, 14:40 - İp: 78.***.**7.180
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

hatacım karışıklık yok.. olay net..

sen kumar olarak sadece pokeri bildğin için olaya fransız kalıyorsun..

bir diğer iyi bildiğim alanda REKLAM.....

sen anladın (mı) onu...

Tarih: 12 Eylül 2012, 14:46 - İp: 88.***.**5.227
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Rokomet ben sadece pişti bilirim başkada oyun bilmem.

Foreks, borsa, hisse senedi, fon işlemleri fena değildir.
Arada banada iyi para kazandırıyor kerhanacılar :D

Birde malum bizim reklam yasağımız var.
Reklam bize ters anlayacağın.

Tarih: 12 Eylül 2012, 17:43 - İp: 78.***.**7.180
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

geçen bana "konken partisindeyim" dediydin..

açıkla bunu.. açıkla evet seni dinliyoruz..

Tarih: 12 Eylül 2012, 17:52 - İp: 88.***.**5.227
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

roko ,az önce o uzunca zenit yazını okudum..hangi serisi bilmiyorum ama kullanmışlığım var..sonrasında praktica aldığımda çok başka gelmişti..... sonrada sanki memleketi kurtacakmışız gibi nikon f5 aldık .... bi ara 24-70 ve 70-200 hediye edersin ,yanında bolca s-b , negatif , pozitif ( denişik asa değerlerinde ) buluşmalarda çekeriz bolcana... ayın 20 sinde kontras gelmek ister bur-S-a lara... hani diyesiyim ki....

Tarih: 12 Eylül 2012, 22:20 - İp: 78.***.**2.142
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Kenkon partisi avratların altın gününe benziyor.
Yiyecek içecek zibil.
Bedavadan aç karmını doyurayım diye gittiydim oraya.
Belki birde kendisi güzel babası zengin bir çıtır bulurum diyede ümit etmekteydim lakin elim boş döndüm.

Şaban abi bende 70-200 VR II var gel buyur istediğin kadar kullan.

Tarih: 13 Eylül 2012, 11:43 - İp: 78.***.**1.251
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

şaban abi malzemeleri listeledim.. en sonuncusu hariç diğerlerinde sorun yok.. kapında koalan olsunlar..
yannız ben bu ara kıpraşamıyorum bi yerlere..
evden burnumu çıkarsam infazım yanar..
bursaya bi gelirim tam gelirim.. evlatlık almak zorunda kalırsın beni..
evlat demişken.. okula yeni başlayan ve birde 9 günlük yeğenin ellerinden öper

hatacım.. bir english ata sözü derki..
""istediklerini elde edemiyorsan, elde ettiklerini elinde tut sakın bırakma.. elinde bişey yoksa ne gelir elden, en iyi dost yine elindir, bir elinle diğerini tut yani.. elin boş kalmasın..""
bunu dilimize çeviren düdüğü yakalarsam senin için öpecem.. böyle atasözümü olur.. kesin uyduruktur.. neyse ata sözünü bi kenara bırakalım..
ne verirsen elinle o gelir elinden.. yok bunda da bi arıza var..
eli unut sen.. el yok..
ama istediğin gibi birini tanıyorum hatacım.. aranızı yapacam..
senin bu elinden çektiklerine böbreğim dayanmaz gari..
iki seçenek var hatta... sana resimlerini gönderiyorum.. tiz vakit bi seçim yap artık

http://www.gaxxi.com/fotoritim/fotoritim/gorsel/dosya/1240604631namibya-01.jpg

Tarih: 13 Eylül 2012, 13:43 - İp: 88.***.**5.227
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

deli topiğinden pek farkı olmadığı için bu topic denen şeyin...atasözü niyetine yazdığın şeyin mekanını sorgulamıyorum....beklenen misafir geldi..Allah sağlıklı hayırlı uzun ve güzel bir ömür versin...minik talebimezide zihin açıklığı...eh sizlerde ana-baba olarak el mahkum severek gayret göstereceksiniz...her ne şekilde gelmek istedin ; gelirsin..istimde arkadan gelir....hata kardeşim,biz kendimizi alıştırmışız nanemolla makina-lense..o dediğin bildiğim lenslere benzeyen şey..çok fala geliyor....geçenlerde istanbul dan meslekdaşın (hukuk müşaviri)özcan bey geldi..kullandım biraz..hatta 1.7 tc si hala bende..300 f4 ümüzle uyum sağlamadığı için kullanamıyoruz.....bi 50-500 bulamadım..300 f4 bana hem çok fazla , hemde o dece yetersiz gelmeye başladı..beni sigma 70-200 makro z bir şey paklar...

Tarih: 13 Eylül 2012, 22:18 - İp: 78.***.**1.51
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Tarih: 20 Eylül 2012, 20:42 - İp: 83.***.**2.166