rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Fb = 6s+8jk/che*sev-bar+benıbul

Muhteşem Fenerbahçeyi formüle edin bakalım.. eşitliği sağlayabilecek misiniz ?

Tarih: 3 Nisan 2008, 11:13 - İp: 88.***.**3.222
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

enteresan

Tarih: 3 Nisan 2008, 11:18 - İp: 213.***.**2.98
t.y.
t.y. (üye)
Samsun / Meraklı

ilginç bir ipucu istesek ???

Tarih: 4 Nisan 2008, 00:55 - İp: 81.***.**5.190
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

0 puan'ınızı da ekleyin

Tarih: 4 Nisan 2008, 02:08 - İp: 81.***.**7.2
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

eğer sayısal lisanda konuşuyorsak 0 eklemek ne demek..
yok eğer sözel ifade ile yokluğu yada hiçliği ifade ediyorsak o yokluğun tanımını yapmamız lazım..

mesela "uzayda (atmosfer dışında) yer çekimi ve hava yoktur" gibi

mesela "valla kardeş olsa verirdim ama benimde cebimde para yok, meteliğe kurşun atıyorum" gibi

yadaaaaa
"şu an avrupa kupasında Fener Bahçeden başka Türk takımı yok" gibi..

gönülden isterdim ingiltere yerine türkiyenin 3-5 takımla çeğrek finallerde olmasını

Tarih: 4 Nisan 2008, 09:28 - İp: 85.***.**1.45
benibul
benibul (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

biz daha zorunu başardık roketmen o takımdan alisamiyende 5 tane yedik
delikanlıysanız siz yiyinde görelim

Tarih: 4 Nisan 2008, 10:45 - İp: 88.***.**6.189
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

e haliyle bir takım çeyrek finale ilk defa çıkıyorsa bu hallerini görmezlikten gelmek lazım.

Tarih: 4 Nisan 2008, 11:27 - İp: 88.***.**9.213
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

2000 yılında takılıp kalan o tarihten bu yana bir adım ileri aşama kaydedemeyen hatta ibiş ibiş gruplardan bir fransız takımının bir yunan takımını yenmesi ile çıkabilen, leverkuzen ve hatta trömsö gibi dandik takımlara elenip duran, ezeli rakibin karşılaşacağı İngiliz takımını desteklemek ve karşılamak için havaalanına giden ve tezahüratlarla karşılayan bir camianın bu burnundan kıl aldırmayan kendini çok üstün görüp hala yukarılardan bakabilen bu snob tavırlarını ise görmezden gelmemek lazım...

Bir çok Fenerbahçeli Galatasarayın rakibini destekler bu bir gerçek ama hiç bir Fenerbahçeli Galatasarayın rakibini karşılamaya havaalanına gitmez. O kadar zavallı olamaz. Durum bu kadar vahimse görmezden gelmemek lazım.

Tarih: 4 Nisan 2008, 11:47 - İp: 213.***.**2.98
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Çak enki tokati tatarbey bunlara.

Tarih: 4 Nisan 2008, 11:57 - İp: 88.***.**6.29
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

şune emin olun.. eğer sizin şu tavırlarınız olmasa, bizim şu an avrupa kupalarında aldığımız sonuçlardan sonraki keyfimiz daha az olurdu..

şöyle örnekleyim..
Siz şu an bir bursaspor taraftarı yada kayserispor taraftarı hatta beşiktaş taraftarı gibi olsanız, şu çeğrek finalin keyfide yarım kalırdı..

mesela sarı kırmızılı chelsea taraftarlarının takımlarını hava alanında karşılamaları şu an öyle hoşuma gidiyorki anlatamam..

benzer hazzı galatasaray monacoyu 1-0 yendiğinde sokaklara çıkıp deli gibi bağırıp çağırarak eğlendiğimde de almıştım ama bir daha tekrarı olmayacak emin olabilirsiniz.

ve gurhancım herşeyin bi ilki vardır..

Tarih: 4 Nisan 2008, 12:01 - İp: 85.***.**1.45
benibul
benibul (üye)
İstanbul / Doğa Fotoğrafçısı

Ne demişler keser döner sap döner gün gelir hesap döner
biz gol yedikce şükrü saraçoğlunu gool diye inleten fenerbostanlı holiganlarla adamları karşılamaya gidenler arasında fark var malesef gool diye böğürenler daha zavalı en azından gs liler adamları karşılayıp türk misafirperverliğini göstermiş oluyor amaçları bu olmasada ama yediğimiz gollerde böğürenler rakip takımı bile şaşırtmış oluyor ve hayretle acınacak hallerine bakıyorlardı
Ben gene ekliyorum bunlar holiganlık her ikiside umarım fener bu turuda alnının akıyla geçer

#benibul' tarafından 04.04.2008 12:50:37 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Nisan 2008, 12:48 - İp: 88.***.**0.78