fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Fatih Demirhan (fdemirhan) İle Söyleşi

Sitemiz üyelerinden Fatih Demirhan ile Kanal 3 de yapılan söyleşi birazdan başlıyor. (29 Nisan 2009 18:00)

Online izlemek için Tıklayın

Ben programı kaydedemedim, bi arkadaş kaydederse burada tekrar yayınlarız

Tarih: 29 Nisan 2009, 17:50 - İp: 78.***.**3.125
fdiker
fdiker (Site Sahibi)
İzmir / Firma

Büyük bir keyifle izledim.

Fatih bey'in amaç ve hedefleri üzerinden her Türk vatandaşının kendine sorması gereken o kadar çok şey varki... "Ağzına ve yüreğine sağlık Fatih abi." Programın hazırlanmasında katkısı bulunan sitemiz üyelerinden Ahmet Taşdelen'i de (flassv) canı gönülden kutluyorum. Program akışında sitemizinde adının geçmesi beni inanılmaz gururlandırdı. İlgili eserin tek bir sayfasının oluşmasında bile direkt/endirekt katkımız olduysa ne mutlu bize.

Programın sonlarına doğru Fatih bey'in özellikle başlangıç seviyesindeki fotoğraf sever dostlara bi tavsiyesi oldu. "Kendinize bi konu, bir hedef belirleyin" diye. Naçizane bende ekleme yapmak istiyorum. Fotoğrafınızı anlatırken konuya fotoğrafınızın, x bir sitede kaç puan aldığıyla-kaç yorum aldığıyla-üst banta çıkmasıyla başlıyorsanız. Katettiğiniz yolu gözden geçirip tekrar baştan başlamanızı öneririm.

Saygı ve sevgilerimle.

Tarih: 29 Nisan 2009, 19:37 - İp: 78.***.**3.125
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

programı tv den izleyemeyenler için acaba yutub gibi bir yere programın tamamı konulamaz mı ?

Tarih: 29 Nisan 2009, 19:42 - İp: 85.***.**3.237
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tüh be programa yeşemedim.:inşakllah alicenap bir arkdaş kaydetmiştir..ya da en azından flasvv..Bi şekilde izlemek istiyorum..

bu arada patron son cümlelerin için çok teşekkür ederim..Özellikle bana çok faydalı oldu..İnşallah yarın beynimdeki kareler için yüreğimde bambaşka bir güç bulacağım..

Tarih: 29 Nisan 2009, 19:45 - İp: 88.***.**3.104
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

izleyemeyenler yarın saat 13:30 da tekrarı yayınlanacak

Tarih: 29 Nisan 2009, 20:43 - İp: 212.***.**2.78
kheer
kheer (üye)
Hatay / Meraklı

ben de programı seyredenlerdenim.Fatih beyin geçmişteki çalışmalarını ve gelecekteki hedeflerini zevkle dinledik.bundan sonra yapmayı düşündüğü çalışmaların hepsi birbirinden ilginç ve güzel.
bunlardan Osmanlı padişahlarının mezarlarının fotoğraflanması konusunda daha öncede bahsettiği üzere sanıyorum Suriye'ye bir yolculuk gözüküyor.bu yolculuk gerçeklerişirse kendisiyle karşılaşmayı ve tanışmayı arzu ediyorum.
Fatih beye ve yayın hayatına yeni başlayan Kanal 3'e bundan sonraki projelerinde ve programalarında başarılar diliyorum.

Tarih: 29 Nisan 2009, 20:58 - İp: 88.***.**7.40
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

13:30 mu..Tam bizim ders saatimiz..Neyse sağlık olsun..

Tarih: 29 Nisan 2009, 21:04 - İp: 88.***.**3.104
nehirden
nehirden (üye)
İstanbul / Amatör

şimdi okudum ben de... keşke e_ mail ile duyurulabilseydiniz fdiker!!

neyse ki yarın tekrarı varmış.

Tarih: 29 Nisan 2009, 22:00 - İp: 85.***.**8.250
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

öncelikle tebrik ediyorum tüm emeği geçenleri. her ne kadar izleyemesem de (ve yarın izleyemeyecek olsam da)
kayıt edilme imkanı varsa çok güzel olur, yarınki tekrarında kimse kayıt yapıp paylaşabilir mi? =)

Tarih: 29 Nisan 2009, 22:43 - İp: 81.***.**7.8
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

tühn izleyemedim.

Tarih: 29 Nisan 2009, 22:43 - İp: 78.***.**0.40
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bende kacırdım,yarında işteyim,
ahmet abi youtube gibi biyerde paylasılma imkanı varmı

Tarih: 30 Nisan 2009, 02:57 - İp: 78.***.**6.254