flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

Eskişehirli Dostlarım Yardım (kan Plazma

6 aydır osmangazi tıpfakültesinde tedavi gören babam için 7 veya 14 gün arası uygulanacak tedavi için taze kan ihtiyacım var.

hergün bir ünite kan lazım kna sabh 9 ile öğlen 3 arasında alınıyor.1 saati sıra bekleme 1 saati pazlamanın ayırılarak kişiden alınması 1 saatide istirahat olamak üzere kanverme işlemi yaklaşık 3 saat sürüyor.

kan gurbunun önemi yok

Bana bu konuda yardımcı olabileicek bütün dostlarıma şimdiden teşkkür ederim .

Kan vermek isteyen arkadaşlarım son 10 gün içinde ilaç alkol kullnmmamış olmarı geekmemkdedir

irtibat 0555 250 60 44 ahmet taşdelen

#flassv' tarafından 15.08.2007 21:24:57 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ağustos 2007, 18:08 - İp: 81.***.**6.136
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

ahmet kardeş geçmiş olsun.allah acil şifalar versin ve babanmızı başınızdan eksik etmesin..

eskişehirde bulunan arkadaşlarımıza bir görev düştü ve bu görevi yerine getireceklerinede inanıyorum.hadi arkadaşlar ahmet kardeşimizin yardımına koşun..

Tarih: 17 Ağustos 2007, 21:05 - İp: 85.***.**6.48
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

Üstad, ne zamandır giremediğimden, sana da uğrayamadığımdan haberim yoktu. Şimdi okuyunca üzüldüm. Allah babana acil şifalar, sana da sabır versin. Bilirim hastadan çok hastaya refakat eden, onunla ilgilenen çeker.

Tarih: 18 Ağustos 2007, 02:56 - İp: 85.***.**8.72
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Geçmiş olsun ve Allah acil şifalar versin.Kolay değil o hastane yollarında koşuşturmak azizim.

Tarih: 18 Ağustos 2007, 04:05 - İp: 88.***.**2.172
tuna03
tuna03 (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

ŞU AN AHMET KARDEŞİMİZİN BABASININ VEFAT HABERİNİ ALDIM...ALLAH RAHMET EYLESİN...CENABI ALLAH SEVDİKLERİ İLE CENNETTE BULUŞTURSUN İNŞAALLAH...

Tarih: 19 Ağustos 2007, 10:22 - İp: 88.***.**9.46
hly-ulusoy
hly-ulusoy (üye)
İzmir / Amatör

Çokk üzüldüm Allah rahmet eylesin Mekanı Cennet olsun.
Ailesine Sabırlar diliyorum Dualarım üzerine olsun dilerim.

Tarih: 19 Ağustos 2007, 12:48 - İp: 88.***.**1.38
excalibur
excalibur (üye)
Afyonkarahisar / Amatör

cok uzucu bir vaka..sitemiz forumlarında yapılan geyik topiklerine onca okuma ve yorum varken .. '' bir yardım lütfennnnnn !!! '' topiğinin bu kadar kayıtsız kalması

yorum yazılmayabilir bu normal cunku topiği okuyup yazmaktansa faydalı olmak daha eftaldir deyip telefona sarılınabilir diye düşünüledebilir ..ne yazıkk oda olmamıştır..

artık geyiklere devam edebiliriz

her zaman oldugu gibi ateş düştüğü yeri yakmış..gene çeken çekeceğini çekmiştir..

Tarih: 20 Ağustos 2007, 22:39 - İp: 88.***.**9.116
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Arkadaşım tekrar geçmiş olsun.Başın sağolsun.
Kaybettiğin sevgili baban ve yakınlarının da mekanı cennet olsun..
Allah Rahmet eylesin.

Tarih: 21 Ağustos 2007, 04:13 - İp: 88.***.**4.206