makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

Ereyon. Com Bilginize !

Www.ereyon.com sitesinden 6.5.2008 tarihinde dizüstü bilgisayar için 3 kademeli ayağı olan comfydesk sehpa aldım.
2 sene garantisi olan bu ürünün bacaklarındaki plastik bağlantıları sadece 17'' ekranlı notebook eşyamın ağırlığına dayanamayıp kırıldılar. Kendilerinden 'garantide ise ilgilenmelerini eğer garantide değilse bu kırılan parçaları temin etmelerini' rica ettim. 2 iş günü içinde döneceklerini söylediler fakat 10 gün oldu ne arayan var ne soran.

bu siteden alış veriş yapmayı düşünen arkadaşlara bilgi olsun

Tarih: 7 Temmuz 2008, 22:13 - İp: 78.***.**3.247
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

arasana nıye bekliyosun:D

Tarih: 7 Temmuz 2008, 23:24 - İp: 88.***.**4.194
schwarz
schwarz (üye)
Kahramanmaraş / Amatör

#musti86' tarafından 15.07.2008 19:34:40 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 8 Temmuz 2008, 09:39 - İp: 78.***.**0.158
makara
makara (üye)

gajinin ısrarı üzerine telefonla aradım. telefona çıkan bayana sorunumu anlattım. teknik servise bağladı. aynı şeyleri o amcaya da anlattım. kırılan parçaları yollucam dedi
e peki dedim
gelişmeleri haber vercem

Tarih: 8 Temmuz 2008, 12:06 - İp: 78.***.**1.197
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

valla maqara iyiki aramıssın yoksa bi omur beklerdin,biz senı ararız dıyenlere guven olmaz.
bende mp3 yollamıstım garantiye bi ay boyunca biz size doncez dediler bende bıay içinde gelir diye bide yogunluktan arayamadım,baktım bıay doldu ustune arayan yok,iki gun boyunca telefon yagmuruna tutup aldım mp3umu hemde cok cok ust bır modelini
benım verdigim 1.8 inc 4096 renk bi mp4tu
yenı gelen 2 inc ekranlı dokunmatık samsung t10..
e olsunda bi ay gec olsun

Tarih: 8 Temmuz 2008, 15:15 - İp: 88.***.**0.31
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

yollar yollar acele etme, kesin yollar...

Tarih: 8 Temmuz 2008, 15:39 - İp: 81.***.**3.185
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

senin bu siteyle bir kere daha problem yaşadığın olmuştu yanlış hatırlamıyosam? eğer öyleyse ne diye gidip tekrar bulaşıyosun

Tarih: 8 Temmuz 2008, 15:48 - İp: 81.***.**7.8
bisquit
bisquit (üye)
Antalya / Meraklı

buradan 3 defa alısveirş yaptım, ürünleri gönderirken gecikmeler yaşadım, fakat bir tanesinde mp3 player alırken ürünü 10 günde yolladıklarında hediye olarak orjinal plastik kılıfını yollamıslardı,hatta distribütör firma da beni arayıp özür dilemişti.. izmir firması mal teminlerinde ve bu garanti işleri biraz uzun sürüyor ama hepsiburada'dan daha iyi oldugunu düşünüyorum.
hepsiburada artık yalan söylemeye başladı
3 defa şu tarihte yollayacagız deyip yollamadı ürünümü

Tarih: 8 Temmuz 2008, 16:48 - İp: 78.***.**3.96
makara
makara (üye)

eray yine bu konu ile ilgili sorunum olmuştu. bu ürünü yollamamışlardı bende onları 'tanıdığım avukatlar var haklarımı biliyorum sizi mahfederim' manasındabi takım sözler sarfedip ürünü yollatmıştım
bu gün telefondaki kız mailimi sordu. sistemden maillerimi çıkarttı
evet dedi yollamışsınız
hatta daha önce ürün tedarik sürecinde iken yolladığını mailleri gördüm !
gak guk ettim utandım kızın karşısında
hepsiburada.com dan ne aldımsa hiç pişman olmadım bende
ama bu ürün sadece bu sitede vardı

Tarih: 8 Temmuz 2008, 21:35 - İp: 78.***.**3.19
makara
makara (üye)

bir gelişmeyi bildiriyorum
sikayetvar.com sitesine yazmıştım ya hani. o site bana mail attı biz gerekeni yaptık şimdi onlar sana ulaşmaya çalışıcak gibisinden.
bir süre sonra ereyon.com beni telefonla aradı. böyle bir ilgi bir alaka. dedim ne bu kamera şakasımı
biz size ürünün sorunlu parçalarını yollucaz da işte başka bi şikayetiniz fikriniz falan varmı ?
sikayetvar sitesi gerçekten faydalıymış yani öylesine bir site değil !

ölü pikseli olanlara duyrulur

Tarih: 11 Temmuz 2008, 13:21 - İp: 78.***.**6.117
  • 1