by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

En Sevdiğiniz Film Hangisi?

Arkadaşlar en sevdiğiniz film yada filmleri ve nedenini,türünü yazarsanız izlemeyen arkadaşlarda bu filmleri öğrenip izlerler mesela benim önereceğim birkaç film var;
1-Ben daha seyretmedim ama seven(Brad pitt oynuyomuş)(gerilim-macera-polisiye) ve memento(gerilim)yu çok övüyorlar en yakın zamanda izleyeceğim.
2-Dövüş klubünü(Aksiyon)öneririm muhteşemdir
3-Esaretin bedeli(dram) vb.
Lotr,Karayip korsanları,... gibi filmleri zaten herkes biliyor

Tarih: 28 Mart 2006, 18:32 - İp: yok
ozge71
ozge71 (üye)
Ankara / Amatör

"bu arada nerden bulup izliyorsunuz filmleri? "

ben indirmekten ziyade ucuz seri olarak satın alıyorum.. ama vakti zamanında torrentten indirdiğim bir iki film var.. kült denilen ve etrafta fazlaca bulunmayan filmler.. salo ya da sodom'un 120 günü, pembe flamingolar, el topo ki sonuncusunu tavsiye edebilirim.. ilk ikisini sadece midesi kaldıranlar izlesin derim..

#ozge71' tarafından 26.05.2009 12:13:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Mayıs 2009, 11:49 - İp: 80.***.**3.187
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Angelina Jolie 2008

Sahtekâr..

Çok güzel bir film,gerçek bir hikaye ..
Ailece İzlenmesi Uygundur..

İki saat onbeş dakika film..

Bakın adamı nasıl idam ediyorlar orada, hüküm mertebesinde..

Utanmaz kaşmer adam birde idama giderken basamakları sayıyor sehpa mukabili..Onüç basamak..

Tımarhane sahneside iyi, mahkeme sahnesi de daha iyi..Avkat emminin soru uslübu daha güzel..

Tarih: 26 Mayıs 2009, 16:30 - İp: 88.***.**2.58
ozge71
ozge71 (üye)
Ankara / Amatör

yok ya, aile deyince çocuklar da giriyor işin içine.. çocuk için yıkıcı olur o film.. ne de olsa en sonunda verdiği minicik umut mesajına rağmen , şiddet ve kan dolu pek çok filmden daha rahatsız edici bir konusu var.. ama iyi film Sahtekâr..

Tarih: 26 Mayıs 2009, 16:43 - İp: 80.***.**3.187
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Ben uzun süredir film seyredemiyorum vakit yok. Oldboy u çok merak ettim ilk fırsatta seyredeceğim ama şu sıralar zor görünüyor.

Tarih: 26 Mayıs 2009, 16:47 - İp: 78.***.**5.148
ozge71
ozge71 (üye)
Ankara / Amatör

evet vakitsizlikten fotoğraf da yüklemiyorsunuz sn . t_yaman, hatta fotoğraflarınızdan bazıları kızıp siteyi bile terk etmiş. şaka bir yana acaba o çok hoşuma giden sahil fotoğrafını yüklemişmisinizdir bir ihtimal diye baktım da..

Tarih: 26 Mayıs 2009, 16:59 - İp: 80.***.**3.187
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Yok Özge hanım kızgınlıktan değil, ben galerimi arasıra kontrol ediyorum, hoşuma gitmeyen fotoğrafları siliyorum, yoksa siteye kızıp, fotoğraf silme, gitme, gelme gibi huylarım olmaz pek.

Haklısınız cidden fotorğaf çekmeye de pek fırsat bulamadım, hatta yeni makinemi de aldım, heyecanlanıyorum ancak anı fotoğrafları dışında pek birşey çekemedim henüz. Şöyle ferah bir zaman bulabilsem biraz fotoğraf çekmeyi çok istiyorum.

Sahil fotoğrafıma gösterdiğiniz ilgiden dolayı çok teşekkürler. Aslında o fotoğraf benim de çok sevdiğim bir fotoğraf gel gör ki film banyosunu yapanlar bozdular işi, banyoda hata var, kenarda karaltılar filan var. Bu sebeple çok ikilemde kaldım yükleme yüklememe arasında. Tabi beğenmenizden dolayı çok sevindim tekrar çok sağolun

Yeri değil ama berbat bir gün geçirdim (daha bitmedi ya neyse), şu gün bitse de kurtulsam.

Tarih: 26 Mayıs 2009, 17:16 - İp: 78.***.**5.148
ozge71
ozge71 (üye)
Ankara / Amatör

bence o kadar endişe etmeyin, ben son iki fotoğrafım için net değil afedersiniz diye diye yükledim gel gör ki kimse yaa bu da yüklenir mi demedi.. saolsunlar başardığım tarafını gördüler hatalarımdan ziyade, kaldı ki o çok daha güzel çekilmiş .. siz analog çekim de yapıyorsunuz, neden karanlık odasına da girişmiyorsunuz, herhalde zevklidir.. berbat gün için üzüldüm, aslında çözüm çıkıp fotoğraf çekmek eh mekan da müsait; binbir renkli bir şehir..

Tarih: 26 Mayıs 2009, 17:24 - İp: 80.***.**3.187
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Endişem yorulardan dolayı değil, yani aslında her tür yorumdan hoşlanıyorum (kaldı ki gerçekten de çok anlayışlı karşılanıyor fotoğraflar) mesele o değil de bazen ben kendim hoşlanmıyorum yüklediklerimden. Genelde fotoğraf çekmeye hiç vakit bulamıyorum hep alel acele çekimler. Karanlık oda işi zor biraz ona hem vakit lazım hem de evde mekan uydurmam lazım. İstanbul fotojenik şehir doğrudur ancak keşkeben şöyle memleketim gibi (Bolu) kırsal bir bölgede olsa, fotoğraf çekecek daha çok şey bulurdum sanki. Bir gün bunu söyleyeceğim aklıma gelmezdi ama emekli olunca galiba gidip köyüme yerleşeceğim

Tarih: 26 Mayıs 2009, 20:29 - İp: 78.***.**3.7
ozge71
ozge71 (üye)
Ankara / Amatör

eyvaah daha 35 inde emeklilik ha.. neyse siz karanlık oda öğrenin emeklilik hobisi analog çekersiniz dijital de boşta kalır belki satarsınız ben alırım.. durumdan da pay çıkrdım ya neyse

Tarih: 26 Mayıs 2009, 20:34 - İp: 80.***.**3.187
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Ohooo ben emekli olana kadar analog kalmaz herhalde, ama o zamanda hala analog olursa evet kesin filmli çekerim, banyosunuda kendim yaparım. Hatta orta format çekerim, o zaman alın sizin olsun dijital

Tarih: 26 Mayıs 2009, 21:24 - İp: 78.***.**3.7