pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Denizli Gaplıcaları.

Arkideşle. BEnim belim ağrıyıp duru. DEnizlide bel fıtığ için bi gaplıca vamış. YErini ismini bilen vamı. Varsa urlarda bi otul ismi bilen vamı. Gurban bayramında 3-4 gün galıverem dedim.
Bİ yardım ediven gali.

Tarih: 1 Aralık 2008, 01:25 - İp: 88.***.**0.51
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

patron yok sonra gel, koskoca adam utanmıyonmu yardım istemeye, hadi Allah versin,
gugıl denen bilge adama sorsana.... kardeşim, işimiz gücümüz var reklam kokan hareketlerle işgal etme siteyi bakem...

düştüğümüz hale bak, pazarbey gibi mutaasıp bildiğimiz bir adam bile gelenek göreneklerini bırakmış bayramı bayram gibi değil de tatil gibi yaşamaya karar vermiş, piiihhhhh dünyanın sonu geldi kardeşim...

ha bu arada bayramda istanbula gelmiyecenmi ki denizliden bahsetmişsin...

Tarih: 1 Aralık 2008, 08:57 - İp: 81.***.**3.185
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

neycen denizliyi menizliyi bazarbey? gazlıgöle gidive gali.

Tarih: 1 Aralık 2008, 13:15 - İp: 84.***.**2.184
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Karahayıta gitçen o zaman emme söyleyem denizlililer parayı sever.Pansiyon diye kalacağın yere 3 yıldızlı otel ücreti ödeyebilirsin benden söylemesi

Tarih: 1 Aralık 2008, 14:37 - İp: 88.***.**5.183
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

kesin çözüm ise kilo vermek..
benim de göbek aldı başını gitti, eskiden tığ gibiydim... şimdi iki spor yepınca belim ağrıyo.. ters bir hareket yapınca ağrıyo... kaldırmaz oldu göbişi...

zayıflayalım en nihayetinde...

Tarih: 1 Aralık 2008, 16:56 - İp: 78.***.**5.119
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Arkadaşlar o kadar fazlalılkarınızdan bir iki kilo da bize verseniz nolurdu sanki

Tarih: 1 Aralık 2008, 17:03 - İp: 88.***.**2.19
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ne gerek var denizli!ye? gel bizim buraya. heryerde duvarlarda "bel fıtığı 325 14 20" yazıyo. oraya götürürüz seni.
hiçbişeciğin kalmaz

Tarih: 1 Aralık 2008, 17:04 - İp: 81.***.**7.8
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

tanıdığım tüm karadenüzlülerin içinde kurt var.. ne yeseler tığ gibi, iskelet gibi ama kuvvetliler.. neden acep ?

boyum 1,76 , kilom 78 .. 10 kilo , bilemedin 8 kilo fazlam var... ne kadar istersen al hocam...

Tarih: 1 Aralık 2008, 17:13 - İp: 78.***.**5.119
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

oruç tutun sıhhat bulun

Tarih: 1 Aralık 2008, 17:53 - İp: 81.***.**7.8
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

oruç zamanları 2 kilo alıyorum...

ben sadece ramazanda değil, diğer aylarda da tuttuğum için, fena oluyorum... geceleri yemek yemeğe başlıyorum...

onu geç..

en iyisi yürüyüş... doktor olan abimde öyle diyor, en az 1 saat yürü günde.. bel ağrısı da kalmaz diyor... psikolojik olarak da faydalı, günde 1 saat yalnızlık, yürüyüş, deniz havası...

Tarih: 1 Aralık 2008, 18:08 - İp: 78.***.**5.119
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

volta atmak iyidir gerçeksen sağlık için. hatta şimdi volta bantları var. volta hızını kendin ayarlayıp evin içinde tv seyrederekten volta atabiliyorsun. rubenis volta bantlarını tavsiye ederim. nede olsa müşterim olur.

Tarih: 1 Aralık 2008, 18:44 - İp: 85.***.**7.246