tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Deli Topiği

Şöyle 4/4 lük bir polemik bulsam

Milleti birbirine kırdırsam

Canım sıkılıyor…

Tarih: 7 Haziran 2007, 14:16 - İp: 213.***.**2.98
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

evde bizler bir çocuğa katlamnamıyoruz bazen evi terk ediyoruz ama ya sizler. evet öğretmenler hiç birimizin tahammül edemediği tam 30 çocuğa bakan uğraşan öğretmenler allah sizlere kolaylık versin .onlar büyüyüp yükseldiğinde sizler onlarla onlarda sizlerle gurur duyuyor işte sizlerin (maaş haricinde )ençok sevdiğiniz ödülünüz bu mutluluk size yeterde artarda saygılarımla.

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:17 - İp: 85.***.**1.252
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

eskirim sporunda milletin arkasına ip bağlamlarının sebebini hic kimseye soramadım. Ama bu topik sayesinde sormuş oldum. Eskrim sporunda iplerin faydası nedir?

Kadın programlarında neden hep salak insanları konuk ederler. Bunun kadınların zeka duzeyiyle bir ilgisi var mı?

Aynı şey erkekler icinde gecerli. 22 kişinin sahada bir topa ayakla vurması oyununu nasıl oluyorda cok bilinmezli denklem haline getirip saatlerce tartışmasını yapıyourz ve izliyoruz.

Neden berberler çıraklarına kötü davranır. Usta- cırak ilişkisi özellikle neden bu sektörde çok katıdır.

Saç-sakal? diye soran berbere bıyık dediğimizde neden bu espriye gülmez. Yoksa daha once baska birileri surekli aynı espriyi mi yapıyor. Aynı olsa bile neden esnaflık geregi tebessum bile etmez.

Neden kçük küsuratlı alışverişlerde üstü kalsın dediğimizde adam bu duruma razı gelir.

Eczanelerde neden para üstü olarak aspirin verilir.

Tezgahtar acaba ben salak oldugum icin mi her ustume giydiğim için " size çok yakıştı" der.

Telesekreterler neden ilk olarak ingilizce konusurlar. Biz türk değilmiyiz.

Neden turistik yerleri görmek icin, edirneden dışarı cıkıp 3-5 sene çalışıp almancı olarak geri dönüyoruz.

neden gelin arabası. Neden damat arabası değil.

Neden damatın annesinden bir bilezik. iki bilezik verse ya bu kadar mı degeri var.

Neden cennete değişmem saçının telini değilde cenneti değişmem saçının teline. Hepten salakmıyız da top onda bir numara yapıyourz.

reklamlar neden televizyonun üst tarafından şerit halinde gecmezde alttan gecer hep.

Arka sayfa güzelinin anlamı nedir? Neden her arka sayfa güzeli fotografının altında iki cumlelik yazı olur. Kİmse okumadıgı icin mi?

Takım elbise giydiğimizde neden kibarlaşırız ve önce başklarına yol veririz. Lütfen siz buyrun diye.

Telefonda neden alo deriz. Neyin kısaltmasıdır bur? Alo ve efendim arasında fark var mı? Buyrun demek sanırım biraz marjinal bir arayısın sonucu.

Neden haber programlarının fragmanları hep aynıdır. objektif-tarafsız-yansız vs.

Delileri dinlemek neden zevkldir. Acık sözlü oldukları icin mi?

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:22 - İp: 88.***.**5.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Aman Allahım böyle insanlarla aynı forumu paylaşmak ıyyy. Kontras sakın o kablo olmasın. Cühela seni.

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:28 - İp: 88.***.**1.139
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

neden herkes yaptığı hicbiseyden pişmanlık duymaz ve dunyaya yendine gelse yien kendisi gibi gelmek ister.

Neden herkes buna ragmen herseyden şikayetcidir.

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:29 - İp: 88.***.**5.132
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

ne kablosu abi. adamların kıçına neden kablo takıyorlar. Nedir o sahi.

Acaba diorum kılıçlarını birbirlerinin karnına sokmalarını engellemek icin, tam sokacakken arkadan iple geri mi cekiyorlar adamları?

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:32 - İp: 88.***.**5.132
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:42 - İp: 88.***.**1.139
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

7 Haziran saat 14.16--- 7 Haziran saat 18.08 14 sayfa olmuş siz gerçekten delisiniz.Ne diyeyim biraz akıl veren çıkacakmı acaba.Not: Torunu sormuşsunuz Antalyada yüzüyor çok özledim.

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:52 - İp: 85.***.**7.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

NE kablosu olacak ağ kablosu.

Tarih: 7 Haziran 2007, 18:53 - İp: 88.***.**1.139
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

nerdesiniz deliler.

Tarih: 7 Haziran 2007, 20:34 - İp: 88.***.**7.186
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Deli dinlemek zevkli dedin de, bir ara çivici katil vardı bayılıyordum adama. Pazarbey sizin o taraflardan bir yerden olması lazım dikkatli ol.

Tarih: 7 Haziran 2007, 20:56 - İp: 85.***.**1.19