husmenaga
husmenaga (üye)
İstanbul / Meraklı

Cumhurbaşkanı Gül, Nikon'cu Çıktı :

İşte milliyet'teki fotoğrafı, tıklayın ....

Tele lens ile Kenya'da çekim yapıyor, yalnız Nikon üzerindeki lens Sigma gibi geldi bana, ama belli olmuyor çok ...
Kimse dememiş, Canon al, rahat rahat 120km ile koşan Çita'yı öyle çek diye

Ben böyle durumlarda, ünlülerin fotoğraf sitelerini takip edip etmediklerini de merak ederim, atıyorum, takma bir isimle belki de cumhurbaşkanı da fotoğraf yüklüyor olsa bir amatör siteye, güzel olmaz mı

#husmenaga' tarafından 21.02.2009 15:03:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Şubat 2009, 15:01 - İp: 85.***.**5.128
cncci
cncci (üye)
İstanbul / Firma

hı hı kapandım evde oturup ev kızı olmaya karar verdim evde internetten memleket kurtarcaz bi kaç arkadaşla.

dikkatini mıncıklarım sıradan carsaf degil haa rozeti var rozetli carsaf

Tarih: 1 Mart 2009, 10:32 - İp: 78.***.**5.244
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

salihbaba hakkaten kendi kalene gol attın.
Bu top çıkmaz

Tarih: 1 Mart 2009, 12:46 - İp: 78.***.**4.244
t_yaman
t_yaman (üye)
İzmir / Amatör

Sadece çita sevip fotoğraf çekmekle kalmamış anlaşılan. İnşallah bunun örnekleri çoğalır.

Wenice Kenya'da 20 mağaza açıyor

Sivil havacılık anlaşması çok yerinde olmuş. Afrika ülkelerinde (ve Ortadoğu ülkelerinde) İstanbul ciddi bir alışveriş merkezi olarak değerlendiriliyor. Bizim için paris neyse onlar için de İstanbul o. THY İstanbul-Nairobi arası uçuşlara başlamış bile.

Türkiye nin Afrika'da Avrupaya göre bazı avantajları var. Afrika da Avrupa ülkeleri, geçmişteki sabıkalarından dolayı çok da hoş karşılanmıyor, ancak Türkiye bu bakımdan avantajlı ve olumlu bir bakış açısı var. Geleceğin bu büyük pazarında yer alabilmek için Cumhurbaşkanımızın bu ziyaretini ben çok olumlu buluyorum. Mesela Nijerya ZPT ihtiyaçlarının büyük bölümünü FNSS ten karşılıyor. Ben askerken Nijerya askeri techizat olarak Türkiye'den ciddi alımlar yapıyordu.

Tarih: 2 Mart 2009, 11:16 - İp: 78.***.**5.148
akhisarli
akhisarli (üye)
Yurtdışı / Amatör

tekaüd reisi cumhurumuz Canon'cu muydu acaba!Yoksa O'da mı Nikon'cu.Yoktur bence birbirlerinden farkları.İkisi de Beşiktaş'lı değil mi?Beşiktaş'lı.Ama araları yok bildiğim kadarıyla.Çarşı,bi el at bu işe.

Tarih: 4 Mart 2009, 21:21 - İp: 92.***.**4.67
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Salihbaba ya katılıyorum.
Salihbaba gibi dobra adamlar lazım bu siteye.

Tarih: 4 Mart 2009, 22:14 - İp: 85.***.**4.182