pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Çocuklarımız Ne İçin Ölüyor

Herkesi akl-i selim ile düşünmeye davet ediyorum. Yıl içinde onlarca şehit verildi. her defasındada bununla ilgili istihbaratın ilgili askeri birliğe verildiği söylendi. istibaratları kimse inkar etmedi. çoban sandık denildi 50-60 kişilik grupları.
heronlar onlarca kişilik pkk lı grupları sızarken tespit etti. koordinatlarını ilgili birimlere verdi. hemen süper kobralar belirtilen yere intikal etti fakat pkk lılara ateş bile etmeden geri döndüler. bu grup birkaç gün sonra bir karakola göz göre göre saldırdı.
Son baskından önce emniyet saat ve gününü ve yerini dahi belirterek saldırının olacağını haber verdi. Lakin hiçbir önlem alınmadı.Aynı saldırıda heranlar karakola 50 kişilik bir gurubun yaklaştığınıda rapor etmişler. Genede hiçbir önlem alınmadı.
2 üst düzel rütbeli kendi aralarında heronların adamlarına (pkk) çok zayiit verdirdiğini söyleyerek heronların düşürülmesini istiyor. Olay mit tarafından üç yıl önce bildiriliyor yapılan hiçbir işlem yok.
Hataydaki garip saldırıda arabası sözde gasp edilen adam jandarma elamanları ile dağda görüşüyor , sonra aracı gaspediliyor, ne hikmetse buna hiçbir şey yapılmıyor, sonra serbest bırakılıyor.Sonrada 4 polis şehit ediliyor. Olayla ilgili bir uzman çavuş halkı tahrik edip emniyet amirliğine saldırttığı için gözaltına alınıyor. Birliğine teslim ediliyor ve anında serbest bırakılıyor.
Ben artık içimizde bazı hainler olduğunu düşünüyorum. Terörden beslenen ne olursa olsun terörün bitmesini istemeyen.Bu uğrda ölecek birkaç köylü çocuğunu ehemniyetli görmeyen.
Allah içimizdeki bu hainlerden bizi kurtarsın.Yoksa daha çok acı çekeriz.

Tarih: 1 Ağustos 2010, 10:49 - İp: 95.***.**4.246
sunaturk
sunaturk (üye)
İstanbul / Amatör

işte güzel bir davet.
Herkesi akl-i selim ile düşünmeye davet ediyorum.
sağolun pazarbey.

Tarih: 1 Ağustos 2010, 11:46 - İp: 88.***.**3.94
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Abi söylenecek çok söz var emme bir kere daha aynı şeyleri söylemekten ve düşünmekten bi hal oldum..

Tarih: 1 Ağustos 2010, 22:11 - İp: 81.***.**6.184
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

TARAFsız kalın emi

Tarih: 1 Ağustos 2010, 23:08 - İp: 78.***.**5.142
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

teşekkür ederim suna abla.
lazut hocam bir değil iki değil. yeter artık. hepsimi yalan hepsimi TARAFlı.
noldu bu eski sosyalıstlere birden böyle.

Tarih: 1 Ağustos 2010, 23:11 - İp: 95.***.**4.246
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İnsanlar ölürken TARAFSIZ kalmak mümkün mü hocam

Tarih: 1 Ağustos 2010, 23:12 - İp: 81.***.**6.184
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

haklısın hoca.

Tarih: 1 Ağustos 2010, 23:24 - İp: 95.***.**4.246
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

En azından sosyalistlerin TARAFı belli,ortama göre bukalemun hesabı TARAF olmuyoruz.

Tarih: 2 Ağustos 2010, 01:46 - İp: 78.***.**5.142
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

katılıyorum.

Tarih: 2 Ağustos 2010, 01:53 - İp: 88.***.**4.160
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

vlla ne desem bilemiyorum.

Tarih: 2 Ağustos 2010, 18:48 - İp: 95.***.**4.246
tesfiyeci
tesfiyeci (üye)
Manisa / Amatör

Pazar bey emmi sürrrekli izlediğin tv kanallarını deiştir artıkın. At gözlüğü mukabili. Hani siz hukuk mektebi yerine Harbiyeye gitseydiniz subay olseydiniz hainmi olcediniz. Sürrrekli okudugunuz bi gazete varsa onuda deiştirsen iyi olur. Sizin orlarda Sözcü gazetesi varmı?

Tarih: 2 Ağustos 2010, 22:02 - İp: 78.***.**4.21